Reklama

Mužská masturbace pohledem ženy

Pepa (St, 8. 9. 2021 - 08:09)

Ženy rády sledují své klitorisy a představují si ,že je to penis a že ho otočí a si ho strčí do frdndy, ale pouze Madona to po steroidové kůře dokáže zrealizovat.Již chystá album Like a self fucking virgin.

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 09:09)

To jako že by se šoustala sama ?

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 10:09)

Zřejmě hermafrodit.

Nelly,. (St, 8. 9. 2021 - 08:09)

Tak ty seš ale dobře vypatlaná. Honění je snad úplně normální, manžel si ho honí a já si taky dělám dobře a děláme si to i navzájem. Je to náhrada za šukání a proč by to měl být hnus? Já si šukání hodně užívám a prožívám, takže vyhonění s výstřikem je jen taková hezká rychlá příjemná pomoc od semene, aby se nahradilo novým.

Marta (St, 8. 9. 2021 - 07:09)

Dívat se na chlapa jak onanuje to je hnus !

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 08:09)

Jsem muž, takže nemohu oponovat, ale mám takovou zkušenost, že většinu to velice zajímá a vzrušuje. Manželka se po přechodu dostala do částečného erotického útlumu. Když jsem chtěl souložit, tak jsem se před ní honil. Vždy mi po chvilce řekla:"Tak pojď mrdat". Byla už pěkně mokrá a soulož byla vždy nádherná, zakončená divokým a dlouhým ogasmem. Příkladů mám více. Onanie před matkou, před spolužačkami, na pracovišti, před tchýní, atd. Málokdy jsem narazil na odpor a vím že většina byla vzrušená.

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 02:09)

Pozor, Jindra je vykastrovanej, je to násilník a dovolil si i na děti

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 06:09)

Je to další "dáreček", jako by už jich tady nebylo dost.

Jindra2345 (Út, 7. 9. 2021 - 22:09)

Rád si ho honím.Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L a moc mě L.orientace vzrušuje i představa se ti pokud budeš chtít nechat vykastrovat,aby ses mohla milovat bez problémů i přede mnou se ženami.Proto,že mi je jasné,že jinak by soužítí s mužem v L vztahu nemohlo fungovat viď? Mě Je 57/175/78.Ženu bych rád štíhlou nebo i plnošťíhlou a i dvě spolu lesbicky žijící ž[email protected].

helena. (Po, 30. 8. 2021 - 11:08)

dobry den, muj prispevek mozna neni zrovna k veci, ale potykam s necim, s cim je pro me velmi tezke se vyrovnat. Pred par dny jsem nasla v pocitaci sveho pritele video natocene webkamerou, na kterem masturbuje, muj nalez me zcela sokoval a vyvedl z miry, jelikoz i po dvou letech naseho vztahu mame stale sex minimalne 6x tydne. Vsimla jsem si zmen v chovani sveho pritele vuci me, ale neprikladala jsem tomu prilisny vyznam. Sama sebe se ptam, zda prehanim, nebo nataceni sebe sameho pri masturbaci ( ve vaznem vztahu se 4 mesice tehotnou partnerkou)je zcela normalni. Predem diky za odpoved.

jožo (Čt, 24. 3. 2022 - 08:03)

raz som prišiel domov partnerka sedela z roztiahnutými nohami a dráždila si pipinu.to sa mi hned postavil tak som jej ho dal do ruky a ona vravý nie hon si ho predomnou chcem sa pozerat.pred výstrekom som šiel k nej a tak asi z 10 centymetrovej vzdialenosti som jej to strekol medzi roztiahnuté pysky.to ju tak vzrušilo že z nej vytriskol gejzír.bolo to vzrušujúce

Host (Po, 30. 8. 2021 - 11:08)

Nemusí to vůbec nic znamenat. My muži se vzrušujeme víc vizuálně a to i při pohledu na vlastní pohlaví. Ukájel jsem se i nad fotkami toho svého. Na druhou stranu bych si s ním v klidu promluvil, zda nejde o nabídkové video a jak vážně to se mnou, tedy s vámi, myslí. Nechat těhotnou ženu na pochybách a v nejistotě neprospívá ani plodu.

jožo (Po, 30. 8. 2021 - 11:08)

raz som prišiel domov partnerka sedela z roztiahnutými nohami a dráždila si pipinu.to sa mi hned postavil tak som jej ho dal do ruky a ona vravý nie hon si ho predomnou chcem sa pozerat.pred výstrekom som šiel k nej a tak asi z 10 centymetrovej vzdialenosti som jej to strekol medzi roztiahnuté pysky.to ju tak vzrušilo že z nej vytriskol gejzír.bolo to vzrušujúce

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 08:03)

Měl jsem milenku, která uměla masturbovat můj penis tak nádherně, že jsem to ani já tak nedokázal, ale někdy mi řekla, že se chce jen dívat. Sedla si do křesla, já proti ní a oba jsme jen masturbovali, dokud nám nepřišel společný orgasmus. Nastříkal jsem jí semeno do obličeje, něco rozmazala, něco polkla, pak mi vycucala penis a já jí vylízal nektar z vagíny.

Návštěvník (Po, 30. 8. 2021 - 11:08)

Měl jsem milenku, která uměla masturbovat můj penis tak nádherně, že jsem to ani já tak nedokázal, ale někdy mi řekla, že se chce jen dívat. Sedla si do křesla, já proti ní a oba jsme jen masturbovali, dokud nám nepřišel společný orgasmus. Nastříkal jsem jí semeno do obličeje, něco rozmazala, něco polkla, pak mi vycucala penis a já jí vylízal nektar z vagíny.

Zdeněk (Ne, 29. 8. 2021 - 23:08)

Ty jsi onanoval před Babičkou Maminkou a Tchýni. To snad není pravda.Jsi
asi nemocný.

Abe (Po, 30. 8. 2021 - 00:08)

No to víš, hlavně, že jsi je uvedl křestními jmény, nebo to byla příjmení? Když si to budeš dělat tak často jako já, tak se tomu nevyhneš. Jsem totiž onanista. Jestli je to oficiální anamnéza, tak nemocný, ale každý doktor ti řekne, že je to normální a co je v rodině, je tabu.

Abe (So, 25. 4. 2020 - 01:04)

Dneska mi manželka řekla, že když se honím, vypadám směšně a když stříkám, že jsem jak bučící bejk na porážce. A sousedce se to líbilo. Čert aby se v tom vyznal. Koukal jsem se na to v zrcadle a ona to není opravdu žádná přehlídka mimické kultury. Máma mi říkala že při tom vypadám jako padlý andílek. Babička zase, že se vznáším jako archanděl a tchýně, že jsem jako utrženej ze řetězu. Ještě, že se dívají hlavně na ptáka.

Petr (Po, 3. 1. 2022 - 22:01)

Proč by měl muž v manželství masturbovat, když má manželku a může se proto milovat podle potřeb.. Proč by vstupovali do manželství, snad né kvůli společné masturbaci.

Anonym (Út, 31. 5. 2022 - 06:05)

Lebo je to niečo iné je to viac súkromné.Väčšinou každý masturbuje kde ho nik nevidel . Je to ako by ukázal svoje druhé ja a ako predohra je vinikajuce.

Reklama

Přidat komentář