Reklama

Mužská masturbace pohledem ženy

Jojo (St, 23. 6. 2010 - 22:06)

SuperNic rásnějšího nemůže na světě být!

Jojo (St, 23. 6. 2010 - 22:06)

To je dobré!Super

Danek (Po, 21. 6. 2010 - 09:06)

Ahoj jemi 22let a chci se zeptat ohledně mé přítelkině: je normální že jednou porodila sijamské buzny a podruhe pidlookou holčičku z retarovaníma nožičkama(takže je na vozíčku)? ODEPIŠTE PROSÍM!!!

Soapy (So, 12. 6. 2010 - 14:06)

oprava : vzrušující...:))

Soapy (So, 12. 6. 2010 - 14:06)

Já zas musím chodit...A na pinďouru máš rolničky, viď. Vzrušujíví.

P. (So, 12. 6. 2010 - 10:06)

...Jak pošle níž? Vysvetli...Aha máš pravdu může to mít víc významů.. Myslela jsem těsně před ejakulací, abych mohla polknout :)

Hana (Pá, 11. 6. 2010 - 22:06)

Dívat se při tom na......Jak pošle níž? Vysvetli to.

P. (Pá, 11. 6. 2010 - 22:06)

Dívat se při tom na přítele mi nevadí, někdy mě to i vzrušuje..ale jindy to něco ve mně bere tak, že si to radši udělá sám, než aby se miloval se mnou (no jo to bude ego..) Ale vím, že to je asi nesmysl, sám někdy říká, že je moc unavenej na to, aby se snažil a sám to má za chvilku, což se dá pochopit. Líbí se mi to když už má třeba před druhým, třetím orgasmem a už máme sexu dost tak onanuje a já při tom ležím vedle něj, hladím ho a líbám a v daný čas mě pošle níž :)

hana (Pá, 11. 6. 2010 - 20:06)

to je vzrušující

balkoňák (Ne, 6. 6. 2010 - 01:06)

Já zas musím chodit zalejvat kytky na balkon nahej s tykadlama na hlavě a postavenym pérem, moje žena se u toho udělá..

Kamík (Čt, 3. 6. 2010 - 11:06)

Zajímavá diskuze, já byla..."chtěla aby byl nahý" - :-)) Ty jsi jako moje žena, ta miluje když jsme oba nazí a zvláš´t když se na nás někdo kouká jak mám erekci. Na zahradě mě nutí lítat nahý před jejíma kámoškama a se ztopořeným penisem.

Miro (Út, 1. 6. 2010 - 08:06)

Ja to delam hodne,den co den i v praci na wc. Mam holku ale i tak. Rad si ho vy. . .navic si u toho strkam prst do zatku,z holkou by to nešlo . . .

Karel (Čt, 1. 4. 2010 - 01:04)

Je dokazano,ze muzske sperma...Ferdo zalez není tam žádnej vitamín..Proč by tam taky byl abys měl zdraví dětí???V tomhle jde o dopravu semene do vaginy a příroda už si poradí...Sperma má určité vlastnosti, ale větši jich je na neutralizování kyselého Ph a víživa spermií

fornet (Út, 19. 1. 2010 - 09:01)

Zajímavá diskuze, já byla s...normální doktorky jsou fajn:-)

Ferda (Po, 18. 1. 2010 - 15:01)

Je dokazano,ze muzske sperma obsahuje vitamin C.
Jak vam chutna k snidani vajicko hodne na meko- v tom je take sperma ne -ale kohouti.

Venca (Po, 18. 1. 2010 - 15:01)

Zajímavá diskuze, já byla s...to jste museli být v hodně teplé vodě. Já bych se udalal až od 32°C výš.

Terry (Po, 18. 1. 2010 - 14:01)

No u nás je celkem výhoda že...Zajímavá diskuze, já byla s přítelem na nuda pláži a moje přání bylo aby i přítel byl na Adama, a on říkal, že by se cítil trapně až by tam chodil se zvednutým ocasem:-)))do kiosku pro zmrzlinu...Tak jsem mu říkala, je inteligentí člověk, taky s titulem, že je to normální a at to zkusí...Tak to udělal svléknul plavky...nedíval se po jiných babách četl knížku a asi se fakt snažil myslet na něco jinýho,ale když jsem ho pocákala vodou a dala mu pusu, tak se mu postavil a za chvíli trčel jak sloup....já se vzrušila skočili jsme do vody a tam jsem mu to udělala rukou a on ...ještě vtípkoval, že příště musíme vzít šnorchla na orál:-)))Je to super chlap a bude asi dobrej táta..teda jestli mi udělá dítě,moc bych si to přála...ale to je na něm....já se mu vždy ráda otevřu...je pozorný a milý...zbožňujuho včetně toho jeho kladiva...jsem jako liška usínám ráda s ocasem mezi nohama, jo a jinak jsem úplně normální doktorka...koho jsem urazila tak at to nečte..

Radka (Po, 18. 1. 2010 - 13:01)

Mám ráda, když můj muž...Také mi dermatoložka říkala, že mužské sperma pokud je kvalitní tak prospívá kůži, kdekoliv nejen na prsou.Ale já se na partnera dlouho dívat jak masturbuje nevydržím a pokud mi dovolí tak mu to udělám Made in France.Když ne, protože muži jsou mistři masturbace a jen málokterá žena či milenka mu to udělá lépe než on sám.Jak říká klasik léta dřiny:-¨)))Ty košíčky mu navrhnu...ale až po vínu a večeři:-)))

ola (Ne, 20. 12. 2009 - 20:12)

k masturbaci potrebuji neco...taky bych to zkusil,ale stydím se ji to říct

Jan (Po, 23. 11. 2009 - 08:11)

No jek to vidím, tak se nám tu nacpali pubescenti a uchyláci ! :-)) Doufám, že si to ale nenecháme zkazit. Zatím končím, mám nějaké jednání.

Reklama

Přidat komentář