Reklama

Mužská masturbace pohledem ženy

Jana (So, 25. 6. 2011 - 20:06)

Ale jo, líbí se mi, když si to kluk dělá sám. Jen když si to udělá, tak to pak nemůže hned dělat se mnou :-(

Petr (Čt, 23. 6. 2011 - 17:06)

A už sis to udělal? S...Ahoj. Mě osobně masturbace šíleně baví a to nanekolik způsobů. Moc bych chtěl svojí masturbaci ukazovat i jiným holkám a hlavně těm zvědavým. Šíleně mě to vzrušuje. A pokud jsem u toho co mě stačí k tomu abych byl vzrušený a mohl masturbovat a třeba před holkou, tak moc se mi líbí dívčí stehna. A spíše když je holka rajcovně oblečená. Třeba ty krátké kraťasy jako třeba zde
http://media.picfor.me/00113D82/Vengo-%7C-HipsterWave-I-like-Christina-Vlahakis-babes-green-rainbow-shorts-brunette-Hot-Girl-girls-side-boob-Perfect-body-deano1-test-keiths-pics-beauty-The-Ladies-pics-Sexxxy-girl-sexy-boyshorts-mmmmnice-my-faves-sweet-young-thing-Cero-Uno-Cantique-new-babe-lingerie-panties-sex-hot-awesome-ANALOVE-GREEN_large.jpg
a nebo mi staci videt jen jeji stehna zde
http://www.ghost-pictures.org/fake_pictures/hot-sexy-girls-short-dresses-black-blouse.jpg
Potom se mi postavi a ja si ho muzu honit. tohle mi vazne staci. takze na ulici mam kolikrat dost velkej problem. a o koupalisti ani nemluvim.

hoky (Čt, 5. 5. 2011 - 16:05)

já bych zase ráda viděla...tak to bych bral akorat ne urvat jinak vse dovoleno

petr (Pá, 5. 12. 2008 - 15:12)

mám partnerku, která si někdy po normálním sexu řekne, abych se před ní postavil, ona sedí naproti v křesle, hladí si vykouřený postěšvák a já si ho honím; jak naběhnu, tak mě úplně vypije; je to pro mě a dle ní i pro ni krásné vyvrcholení.

Lucinda (Pá, 5. 12. 2008 - 11:12)

já se na manžela také ráda dívám....ale nejraději mám, když o mě neví.....nevydržím to ale pozorovat dlouho :o)

Peya (Pá, 5. 12. 2008 - 11:12)

videt pritele onanovat mi prijde velmi vzrusujici :) dlouho se proto jenom divat nevydrzim :)

rew (Po, 1. 12. 2008 - 22:12)

Leni,já určitě nechtěl být ošklivý a proti jakékoliv zálibě jistě nic nemám,až na jednostranné násilí.Jen už mám dost roků a skušeností,abych věřil na dokonalé soužití.A to jsem měl přímo v širěí rodině několik zlatých svateb.Ale k tématu:moje partnerka to taky zrovna nemusí.Tvrdí,že tak přichází o ten krásný pocit,kdy začíná mohutnět a to jejím přičiněním.To je to,co ženy s žádnou částí svého těla nedokáží.Nejvíc ji fascinuje,když si ho ještě v klidovém stavu vezme do ůst a on ji tam začne růst,až ho musí pomalu pouštět ven.Je to opravdu nepopsatelná krása,když žena kromě muže,miluje i sex samotný.

Pamela (Po, 1. 12. 2008 - 22:12)

Nezmám lepší fatazii než si představovat svého muže jak onanuje!!!

lenka (Po, 1. 12. 2008 - 22:12)

rew-no jo,ale proc jsi na me byl tak osklivej,kdyz jsem tu psala,ze se mi libi honeni?

pavel (Po, 1. 12. 2008 - 22:12)

Podle mě záleží na dohodě a co se komu líbí. S poslední partnerkou byla samotná soulož pro oba docela utrpení. A tak jsme zkončili u toho, že ona mě to udělala rukou - po zaškolení :-) a já jí uspokojil taky rukou - po zaškolení :-). Měli jsme se rádi a docela se nám to líbilo.

PETRUŠKA (Po, 1. 12. 2008 - 21:12)

jejda koukám že tady píše moje jmenovkyně.Ale píše se s malýma,tak dobrý.Já už chlapa onanovat viděla.A jako vyjmečný zážitek to nepovažuju.Prostě normal.

Marek (Po, 1. 12. 2008 - 16:12)

Hele ja si muzu psat co chci kam chci, jen si prisel driv no

Neopič se (Po, 1. 12. 2008 - 15:12)

hňupe!

Marek (Po, 1. 12. 2008 - 14:12)

Petrusko a odku d si, klidne ti to ukazu. Brno ci Praha?

rew (Po, 1. 12. 2008 - 14:12)

zanett:já netvrdím,že ze všech,ale je to bída.Sice v čechách tak často už nejsem,ale mám v čechách hodně početné příbuzenstvo a tudíš velký vzorek k porovnání.

Petruško, (Po, 1. 12. 2008 - 13:12)

odkud jsi? Rád Ti to předvedu.

zanett (Po, 1. 12. 2008 - 13:12)

neboj, ze vsech ne:-))

rew (Po, 1. 12. 2008 - 11:12)

Leni,není co závidět.Můj sexuální život byl vždy a stále ještě je velmi bohatý.O partnerky jsem nikdy nouzi neměl.Dokonce to byl důvod mého rozvodu,čehož vůbec nelituji.Než žít vedle ženy,cpát do ní volný čas a peníze abych byl stále nadržený,je lepší si rychle najít jinou.Pro mne je kvalitní a častý sex určitě důležitější než chladná exlusivní žena,která má životní potřebu jen koketovat,přičemž sex není její silnější stránkou.Na začátku se každá tváříte jako sexuální bohyně a po pár letech jsou z vás skoro frigitky.

daniel (Po, 1. 12. 2008 - 00:12)

tomu rozumím. Se svojí bývalou jsme si to dělali před sebou. Leželi jsme naproti sobě na letišti a shválně jsme to prodlužovali....když se udělala,postříkal sem jí a ona si ráda potom roztírala semeno pobříšku...hrozně rád sem jí potom ještě jednou udělal jazykem protože po orgasmu krásně voněla. Doporučuji!

IY (Ne, 30. 11. 2008 - 23:11)

I moji starou to vzrušuje a ve finále mě to nevydrží a vyhoní mě sama. Je to super!

Reklama

Přidat komentář