Reklama

Mužská masturbace pohledem ženy

JItka (Út, 6. 6. 2006 - 14:06)

Jsme manželé po padestáce a když jsem minulý rok byla v lázních, poprvé jsme vyzkoušeli sex po telefonu. říkali jsme si co děláme, co cítíme a přitom oba masturbovali. Manžel se přitom natáčel videokamerou...Tu kazetu si často pouštím když třeba on není doma. Fascinuje mě jak si ho honí, jak stříká (úžasné je to zpomaleně) masturbuji přitom a většinou mám krásný orgasmus.

Jenda D (Po, 30. 1. 2006 - 11:01)

A ten samohonec jsem byl já! Přiznávám se bez mučení!

Jenda D (Po, 30. 1. 2006 - 11:01)

A ten samohonec jsem byl já! Přiznávám se bez mučení!

Jenda D (Po, 30. 1. 2006 - 11:01)

A ten samohonec jsem byl já! Přiznávám se bez mučení!

Jenda D (Po, 30. 1. 2006 - 11:01)

A ten samohonec jsem byl já! Přiznávám se bez mučení!

Jenda D (Po, 30. 1. 2006 - 11:01)

A ten samohonec jsem byl já! Přiznávám se bez mučení!

Jenda D (Po, 30. 1. 2006 - 11:01)

A ten samohonec jsem byl já! Přiznávám se bez mučení!

Jenda D (Po, 30. 1. 2006 - 11:01)

A ten samohonec jsem byl já! Přiznávám se bez mučení!

Jenda D (Po, 30. 1. 2006 - 11:01)

A ten samohonec jsem byl já! Přiznávám se bez mučení!

Jenda D (Po, 30. 1. 2006 - 11:01)

A ten samohonec jsem byl já! Přiznávám se bez mučení!

Jenda D (Po, 30. 1. 2006 - 11:01)

A ten samohonec jsem byl já! Přiznávám se bez mučení!

Jenda D (Po, 30. 1. 2006 - 11:01)

A ten samohonec jsem byl já! Přiznávám se bez mučení!

Jenda D. (So, 28. 1. 2006 - 09:01)

Káceli jsme v jednom podniku asi 200 stromů pro stavbu,byl květen apoměrně teplo.Bylo to na konci rozlehlého arealu,za plotem byla louka a tam chodili pravidelně 3 maminky s miminy.Vždy se vysvlékly do kalhotek a opalovali si prsa.My jsme je měli okouknuté,tak jsme se jich nevšímali a oni v klidu ležely ve vysoké trávě.Jednou přišel nějaký mladík,vysvlékl se do naha,lehl si asi 10 m od nich a začal onanovat.My jsme si ho všimli první tak jsme koukali jak to dopadne.Napřed se zvedla jedna mamina a rozhlédla se jestli není někdo nablízku a nešmíruje,jako radar se otáčí najednou ho zahlédla,nadzvedla se,vypoulila oči,pak zalehla ale hned se vystrčily tři hlavy,na tváři úsměv,všechny tři civěly na mladíka a ten aniž by je viděl pokračoval vesele dál až do vítězného konce,to už děvčata stály a sledovaly finále z vyšší polohy.Jakmile se mladík udělal, přikrčily se aby je nespatřil.Musel ale vidět kočárky,když přicházel,takže o nich musel vědět.Slyšeli jsme jak tam vzdechají a chichotají ještě půl hodiny po tom co odešel.

PetrK (So, 28. 1. 2006 - 02:01)

Ahoj, taky bych to takhle chtel zkusit, nejdriv treba pres mail, nebo icq, ci skype: Flying_squirlZdravim

Jarka (St, 21. 12. 2005 - 11:12)

Urcite, takhle se preci kazde rano chovaji vsichni chlapi na vSech pracovistich, nebo ne?

mistr (St, 21. 12. 2005 - 10:12)

Já vyjdu z kanceláře do dílny a honím si ho před 50 ti ženskejma! To je zážiteček! Myslíte, že je to normální?

Jenda (St, 21. 12. 2005 - 01:12)

Alberte, asi to tak mate zavedeny ale pritom je mi to ponekud nepochopitelny. Mne taky rano stoji jako asi vetsine chlapu ale to uz bych davno byl za manzelkou ve sprse!I kdybych si teda mel privstat! Tak to zase funguje u nas, jaky neni cas. Manzelka kazde rano nesmirne rada vyuzije me ranni erekce a krasne se polu udelame, zadny "udelej si to sam."Ale to je jen moje zkusenost a neberu vam, co spolu mate. Jen mi pripada divny, ze to tvoje manzelka radsi nechce mit od tebe udelany, aby si sama taky neco uzila.

Albert (St, 21. 12. 2005 - 00:12)

Moje zena pouziva take slova 'udelej si dobre' jak psal Male. Uz jsme spolu hodne dlouho, bydlime sami a uz nam davno neni dvacet ;-) a nevidime na masturbaci toho druheho nic spatneho. Moje zena se rada diva, jak si to delam a naopak... A muzu rici, ze onanuji pred zenou skoro kazdy den rano, k jeji valke radosti ;-).Rano totiz vstavame do prace skoro stejne neco po sedme, ja asi tak o ctvrt hodiny pozdeji. Mame dost velkou koupelnu, kde jsou dve umyvadla, sprcha a vana, takze se tam vejdeme bez problemu oba. A kdyz ja vstavam, zena je uz obycejne zrovna ve sprse. A kdyz se probudim a vstavam, skoro vzdycky mi hodne silne stoji a trva to kolem pul hodiny, nez to samo prejde. A protoze jsme si uz davno oba zvykli spat nazi, tak jdu do koupelny, jak me panbu stvoril i s tim natvrdo postavenym ptakem :).A kdyz je zena prave ve sprse, coz byva casto, vetsinou to komentuje slovy: 'A jeje, uz mame zase velke povstani. Udelej si dobre, aby to preslo, ano...? A muzu se divat...?'. No a kdyz pritom vidim zenu nahou ve sprse, tak mi ten bimbas ztvrdne jeste vic, uplne se mi naleje zalud a pak mi vlastne uz nic jineho nezbyva (na sex nebyva rano cas a uspechane to nemame radi). Tak si stoupnu k vane a onanuju, zena se diva a vetsinou pri tom taky masturbuje. A kdyz mi nakonec zacne strikat, tak se pritom taky udela a ja pak nastrikam do vany. Obcas ale taky chce, abych ji postrikal, tak jdu ke sprse, onanuju primo pred ni a kdyz mi zacne strikat, tak ji pak poradne postrikam brisko...Uz se z toho stal temer takovy ritual a delame to skoro vzdycky, kdyz mi rano stoji (coz je skoro pokazde). Ale o weekendu nebo kdyz je volno, tak me casto zena vzbudi tim, ze mi toho postaveneho bimbasa zacne jemne honit. A kdyz me to probudi, tak za chvilku 'dam ptacka do klicky' a pak jsou z toho dost dlouhe a fajnove ranni hratky...Takze si myslim, ze na onanovani pred partnerkou (a naopak) je celkem normalni, pokud ti lide nejsou nejaci bigotni nebo puritani (nebo oboje).

Radek (So, 3. 7. 2004 - 15:07)

Můžete mi prosím napst, jakto přesně děláte. Rádi bychom to také takhle s partnerkou zkusili. Děkuji Vám. Radek

dana (Po, 19. 4. 2004 - 23:04)

k masturbaci potrebuji neco doktorskyho a tak si ten muj natahne dlouhy latexovy rukavice a gumovou zasteru s otvorem. sama si beru plastenku a taky gumovy rukavice, do kterych potom chytam semeno. nekdy mu to zprijemnim, kdyz ho drazdim v analu prstem. vzdycky si to udelam lepe nez pri normalni soulozi.

Reklama

Přidat komentář