Reklama

Lízání prdelky

srdicko007 (Čt, 20. 6. 2002 - 10:06)

Ještě pdotknu, nejsem si vědom, že bych špatně zařadil tento příspěvek. Nevím z jakého důvodu byl zařazen do rubriky Nezařazené. Příspěvek jsem zadával jako nový do rubriky Sex a vztahy.

srdicko007 (Čt, 20. 6. 2002 - 10:06)

Stanuš: Nemyslím si, že by tato témata patřila jinam. Je zde rubrika sex a vztahy? Je! Domnívám se, že jakékoliv sexuální praktiky souvisí také se vztahem dvou partnerů. Nebo to tak není. Myslím si, že je zajímavé diskutovat o těchto záležitostech. Každý se může dozvědět něco nového co může vylepšit partnerský sexuální život.

Stanuš (Čt, 20. 6. 2002 - 05:06)

Proč si nenajdeš chat o sexu atd... Myslím, že tam by ses vyřádil víc než tady v doktorce, tohole je spíše zaměřený na zdraví atd.. Někdy žasnu nad některými dotazy, které bych zařadila do jiné rubriky.

Návštěvník (St, 19. 6. 2002 - 12:06)

mě se to taky líbí, ale můj současný partner můj názor bohužel nezdílí, takže si o tom můžu nechat akorát snít

jaja (Po, 10. 2. 2020 - 20:02)

to je skoda

Xboban (St, 19. 6. 2002 - 11:06)

Miluji to aktivně i pasivně.

srdicko007 (St, 19. 6. 2002 - 09:06)

Zajímalo by mě jestli někoho (ať ženu či muže) vzrušuje laskání zadečku a jemné olizování zadečkové dírečky? Samozřejmě při zachování maximální hygieny. Prosím o naázory, zkušennosti. Podotýkám, komu se něco takového nelíbí tak ať nekritizuje. Opravdu by mě zajímalo zda to někoho vzrušuje nebo zdali by to chtěl někdy vyzkoušet?

Default User Image
Majka (So, 24. 8. 2024 - 07:08)

No ja kdyz jsem byla asi osmileta tak mne hlidala sousedka,byla jsem nemocna,horecky a bolelo mne v krku,kazdou chvili chodila se divat jak mi je az najednou prisel soused,vzal telpomner a ja mnela 39 teplotu,tak ze hned zabal,byla jsem tak slaba ze jsem nic nerikala,svlekl mne do naha a zabalil do mokreho prosteradla a do deky a prikryl,za hodinu prisel a zmneril,37,jo super ale ja potrebovala curat a jak mne rorbalil,sedel mi u nohou tak jsem trosku curla a on se prisal jak pijavice a ja to pustila,curala jsem jenom trosku ale vsechno to spolkl,houkala jsem na neho a s roztazenyma nohama lezela,on se zase ohl a zacal mi lizat pipinu a zadek az jsem mnela orgasmus,od te doby mi to delal vzdy kdyz jsem k nim prisla,chtela jsem to,a dnes mi uz strka do zadecku prsty a potom jazyk a potom pimpulu,je mi uz 14 let a je to krasa,kdykoli tam prijdu a ukazu pipinu tak hned musi lizt a prstem mi zajizdi do zadecku,uz jsem se i pokajdila kdyz mi strkal pimpulu a pry to nevadi,jemu se to libi a mne moc taky,pipinku mi jenom lize ale tak ze kdyz uz nemuzu tak se vzdy pocuram a on to pije,je to divne ale pry panenska moc je nejlepsi.

maser62 (Út, 1. 2. 2022 - 15:02)

Lízání zadku zbožňuji. Když lížu, vzrušuje mě to. Když někdo líže můj, vzrušuje mě to. Je to paráda. Kdyby se chtěl někdo sejít, [email protected]

Já nevím, asi jsem ...., Ale rád ji lížu, mam rád prdelky u žen , moc se mi líbi, vzrušuji mě

Tom ass (Pá, 1. 5. 2020 - 00:05)

Mě se to moc líbí u své milované manželky když ji líži zadeček. Děláme to hodně pravidelně a nesmírně moc nas to vzrušuje.
Hlavně osobně moc mě vzrušuje lízání zadečku hned po záchodě bez hygieny.
Bože nejlepší co může být

Reklama

Přidat komentář