Reklama

Lízání prdelky

René (Po, 11. 3. 2013 - 21:03)

Postřelené Prasátko se...Co kdybys čuchl Piňdíkovi k prdeli, jestli ji nemá kyselou?

milka (Ne, 10. 3. 2013 - 14:03)

bezte do pici aj s vasim pojebanym duchodcem. vy skyseleny kokoti

Netrefil kámo (Ne, 10. 3. 2013 - 13:03)

Tady nám zase neco smrdí...Docela si to odhadl,do penze mám ještě pouhých 30 let,mohl bys věštit profesionálně!Věk přispěvovatelů umíš odhadovat stoprocentně-to jsou ty znalosti a erudice!

Miroslav Kalous (Ne, 10. 3. 2013 - 13:03)

Nabízím k čichání moje fusekle a moje 10 dnů nošený trencle,špína a pot z nich už jenom teče a smradem už vám půjdou naproti!

milka (Ne, 10. 3. 2013 - 11:03)

fuj, nechutni.vsichni mate kysele prdele a to se prenasi na zidle,ci ve vlaku nebo i u lekarky v cakarne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vsechno je skeselene od vasich prdeliiiiiiiiii. ta kyselost preskoci z jedne prdele na druhou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bombarďáky (So, 9. 3. 2013 - 11:03)

spocene zaparene tanga po...A bude ti stačit,když to budou bombarďáky Saskie Burešový,cca týden nošený?

Perverz (Pá, 8. 3. 2013 - 22:03)

spocene zaparene tanga po hodine ve fitku, najde se nejaka slecna co mi je da ? :D

milka (Pá, 8. 3. 2013 - 12:03)

A není to náhodou z tvé...ne moje prdel neni kysela kdyz si nesadnu tak nic kyseleho neni.a tenhle problem maji i mi kamradi,protoze vsechny zidle sou kysele od nechutnych prdeli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Romik - vokurka (Pá, 8. 3. 2013 - 12:03)

s kyselou prdeli je to...A není to náhodou z tvé prdele?

milka (Pá, 8. 3. 2013 - 12:03)

proc sou ti prdele takove kysele? ja uz nemohu si nikam sednout protoze na mne vzdycky preskoci nejaka kyslota z neci prdele co byla na zidli :-( jak tomu zabranit?treba igelitem?

milka (Pá, 8. 3. 2013 - 12:03)

s kyselou prdeli je to bohuzel tak! :-( ja kdyz si sednu na nejakou zidli a pak se postavim a chytnu si prdel,citim z ni tu kyslotu co byla na zidli. protoze ostatni sou prasata a nemyjou si prdele, pak ta kyselost probehne i na moji prdel :-( co mam delat???????????????????????????????????????????????

Létající Čestmí (Pá, 8. 3. 2013 - 04:03)

Do prdele,do kundy,
branky,body,sekundy!

Nixon (Čt, 7. 3. 2013 - 22:03)

A co vás na tom vzrušuje, že vám nestačí lízat jen vagínu ?

Chulieta (Čt, 7. 3. 2013 - 22:03)

Co se ti na tom nezdá ? Moje starosti, vyjadřuju se k tématu.

omg (Čt, 7. 3. 2013 - 19:03)

Přítel to na mě začíná...omg, tvoje starosti bych chtel mit !!!!! ty cista :D:D

Chulieta (Ne, 3. 3. 2013 - 14:03)

Přítel to na mě začíná zkoušet pokaždý, ale nevím neni mi to příjemný, necejtím se tam prostě tak čistá, i když jsem zrovna vykoupaná, necejtím se u toho dobře, i když je to příjemný... zkusil to, když jsme byli dot nalitý a to se mi to líbilo, ale necejtím se na to, no začal mě tam drážit prstem, to nějak vždycky přežiju, je mi to příjemný a zároveň nepříjemný. Asi jen morální bariéra, tak jsem zvědavá, jestli si zvyknu a nebo to uplně utnu. :-D

pejlo (Ne, 3. 3. 2013 - 01:03)

hm. cejtim tu smrad z damskych analu

Čágo belo,šílen (Ne, 24. 2. 2013 - 02:02)

Kdo mi vylíže prdelku?Kdo ti vylíže prdel?Jedině Nečas s Kalouskem a po nich celá ODS a TOP09-to je to nejrozumnější co v tomhle státě ještě můžou udělat!

Petr (Ne, 24. 2. 2013 - 00:02)

S přítelkyní toto dost často provozujeme jako předehru.Je krásné mít před sebou vyšpulenou prdelku, jezdit po ní jazykem a vnímat její vzrušení. Je to krásná předehra k milováné zezadu. Zkrátka kdo nezkusil, neví o co přichází.

Wakeman (Ne, 24. 2. 2013 - 00:02)

Pro mojí současnou partnerku je lízání zadku dost oblíbenou disciplínou a tak to díky ní zažívám poprvé v životě. A je to taková nádhera, že se s tím dá jen těžko něco srovnat. Prostě naprostá slast, sice bez orgasmu, ale když si ho při tom ještě honíš....

Reklama

Přidat komentář