Reklama

Lízání prdelky

ForBio (Po, 10. 8. 2009 - 18:08)

Dobrý den, konečně je v Plzni možnost diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter, NLS-diagnostika, nejvyšší model této řady. Je to nástupce přístroje Oberon s daleko pokrokovější metodou screaningu a ještě přesnějšími výsledky. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely, certifikovaná i pro Českou republiku. Nejpřesnější metoda vyšetření i na nádorová onemocnění v raném stádiu, samozřejmě je zahrnuta i ostatní diagnostika. Rozsah použití: Organoetalony, biochemická homeostáza, patologie, histologie, cytologie, alergeny, mikroorganismy a helmiti, alopatie, homeopatie, fytopreparáty, metaterapie, zhotovení metasody, potravinové doplňky, potraviny. Naše zkušenost ukazuje, že i při vyšetření některých zdravých klientů, byly nálezy skrytých stádií onemocnění, kde je daleko snažší i kratší terapie (výhoda včasné diagnózy). Na rozdíl od jiných metod technické diagnostiky, systém

MilanEP (Po, 10. 8. 2009 - 17:08)

Už si nepamatuju jak se to jmenovalo. Každopádně tie bílé hrudky jsou nejspíš čepy z mandlí a měl by sisi dojít na krční. Já nehulím a upřímně řečeno nikdy jsem to ani nezkusil. Málokdo mi to věří a je mi to jedno.

Martin (Po, 10. 8. 2009 - 15:08)

Lízání prdelky je skvělá věc. Ale osobně preferuji pouze čistý zadeček.

JATAKY (Pá, 31. 7. 2009 - 06:07)

Zdravim Ta Milan EP. Myslim, ze moje sexualne citenie a to ako dokazem partnerku milovat sa uplne zhoduje s tym Tvojim a ci pisiing ci hlboky rimming bez zabran mi velmi imponuje. Na margo Tvojich zdravotnych problemov a ich prejovov v hrdle, ja ma stale pocit ze skrabanie v hrdle a nejake biele hrudky nepekneho zapachu niekedy mi z hrdla vyjduce, je prejavom mojej zaluby v huleni travy. Mal si to iste?Akymi antibio si to poriesil?A chcem sa spytat, ci po tejto skusenosti pokracujes v svojich sexualnych zalubach dalej:) Vela zdaru!!

**** (Čt, 30. 7. 2009 - 18:07)

Já se před milováním jenom koupu. Na velkou se mi většinou nechce. Nebo se s holkou koupeme oba najednou. To je skvělé.

Pavel (Čt, 30. 7. 2009 - 10:07)

Je to naprosto normální a velmi vzrušující praktika, hlavně když má žena hezkej velkej zadek a je umytá. S manželkou to děláme přes 10 let, vždycky já lížu jí, ona mě nikdy a ani bych to po ní nikdy nechtěl (to mi nepřijde normální). Nikdy jsem přitom necítil nic jiného než jemnou vůni koupelového gelu. U nás je totiž normální si před milováním dojít na velkou a pořádně se vykoupat.

Iris (So, 25. 7. 2009 - 23:07)

Tohle mě nikdy nebralo. Análek mám ráda aktivně i pasivně, ale lízat tam mi fakt nic neříká.

JC (So, 25. 7. 2009 - 17:07)

Dík Yoss :)))

JC (So, 25. 7. 2009 - 17:07)

Dík Yoss :)))

JC (So, 25. 7. 2009 - 17:07)

vylížu prdelku holce,klidne zaplatím volejte
605316688 ,kluci nepište vymrdanci gayové

JC (So, 25. 7. 2009 - 14:07)

Hotová slast.

JC (So, 25. 7. 2009 - 14:07)

Hotová slast.

Hlavně zapařeno (So, 25. 7. 2009 - 13:07)

Nebo kyselou prdel,tu miluju v létě víc,než MÍŠU,někdy je tam i trochu tvarohu!

JC (So, 25. 7. 2009 - 13:07)

Lížu rád !

JC (So, 25. 7. 2009 - 13:07)

Lížu rád !

FilipFr (So, 25. 7. 2009 - 13:07)

Hele já myslím, že to bylo tím, že jsi nedělal jen rimming, ale vsunoval jsi jazyk dovnitř. Protože tam můžou být zbytky hoven, pak stačí "jen" spolknout. Rimming praktikujeme s přítelkyní, ale občas se stane, že ikdyž se vymyje, tak pak má občas malý kousky ještě u konečníku, takže do toho jdu jen když vím, že tam nic nehrozí - jazyk bych ale dovnitř nestrkal...jen olizoval.

MilanEP (Po, 20. 7. 2009 - 10:07)

No - ten doktor mi pak říkal, že z obyčejného Rimmingu (řiťolízing) se to nestává... Že je to právě z hovnožroutství. O to to byl větší trapas. Proto to sem píšu.

Takylízačprdelk (Ne, 19. 7. 2009 - 18:07)

Hohohohó, Milane EP, docela hlína, nebo pro tebe teda spíš trapas.....ale vem to čert. Je potřeba umět vždycky trapas vobrátit ve srandu. Za hovnožrouta tě snad nepovažovali, ty doktoři i sestry určitě někdy slyšeli vo lízání prdelky, možná to taky praktikujou, takže si to domysleli, jak se to v tom krku asi vzalo. No ale jinak z toho plyne poučení, že angínu si máš léčit bez doktorů.

MilanEP (Ne, 19. 7. 2009 - 15:07)

Luku - jojo - taky jsem to tak měl. Až do okamžiku, kdy jsem dorazil na krční kliniku, kam mě poslala obvoďačka s ošklivou angínou. Tam mi po výtěrech našli v krku bakterie, které tam fakt nepatří a přišly se na mě podívat sestřičky z celého oddělení, protože si myslely, že tam mají hovnožrouta. Takovou vostudu si nedovedeš představit. Nakonec jsem dlabal antibiotika 3 týdny, než jsem se toho definitivně zbavil. A i když jsem tomu lékaři velmi nahlas a důrazně i otevřeně řekl, jak se mi to stalo (aby to ty blbý sestry slyšely) - tak stejně mám pocit, že jsem to úplně neodpáral.
Takže Luku - jdi do toho, ale moc to nepřeháněj... :-))))))))))))))))))))))

Návštěvník (So, 18. 7. 2009 - 17:07)

jak to tady ctu....jsem nadrzena..

Reklama

Přidat komentář