Reklama

Lízání prdelky

jana (St, 25. 4. 2007 - 15:04)

Kájo, zdravím z domů, ty jsi nepoznal tu pravou. Mrkni na počáteční písmena, trdlíku.
A že je ta druhá Jana puritánka, ať si je, její škoda. Lízání čisťounké prdelky je zcela neškodné a vzrušivé. Lidé bez fantazie jsou chudáci.

Jana (St, 25. 4. 2007 - 14:04)

Kájo to teda ano hodně jsem toho vyzkoušela ale toto ne ani nebudu není mi nic proti srsti jako toto.Pro jana:názor tu může napsat každý ale to jsi asi nepochopila že je toto diskuse a ne tvá soukromá webová stránka.a pokud jsi takto sprostá na každého pak souhlasím s kapitánem.

Kapitán jack (St, 25. 4. 2007 - 14:04)

Ty husičko pitomá lízat si prdele není žádnej vodvaz když neznáš nic pořádného tak si z nudy se starým lížete prdel no s tvým přístupem ke starším jsi fakt dobrá akorát tu prdel někomu vylízat.Jano jedna:asi tě vůbec nepochopila je to nějakej usmrkanej líbač prdelí.

Kája (St, 25. 4. 2007 - 14:04)

Jano, nech moji Janu. Je to výlučně její názor. Každý jsme jiný. Ona třeba experimentuje v sexu jinak než ty - možná by se ti to také ošklivělo.

jana (St, 25. 4. 2007 - 14:04)

Milá jmenovkyně. S tebou je v posteli asi pěkná nuda,co? Tak si kup flašku a zalez pod larisu k TV a nepleť se do diskuse o sexu, když nevíš, co je to orálek a co k němu všechno patří. Když svou zadní díru máš jen na s....,nikdo ti to nebere,ale nevnucuj nám mladším své zastaralé pindy a názory. Zkus se někdy překonat a místo kopání manžela se odvaž. Poznáš nové věci a dostaneš zase pořádnou chuť na sex. Věř mi!

Jana (St, 25. 4. 2007 - 14:04)

Tak tohle je síla lízat si ďoury.Ale neodsuzuji to je to věc těch dvou nebo třech.Na mne s tím přijít přítel tak ho kopnu někam,ale jsem zase o něco chytřejší tohle jsem fakt nevěděla že se dělá,a to je mi už nějakej pátek.

Simča (St, 25. 4. 2007 - 11:04)

Nejlepší je osratá s banánem a se šlehačkou. Jednou ... Radši nic, stejně mě odsoudíte.

Jarek (St, 25. 4. 2007 - 11:04)

nejen lízání prdelky ;)
http://www.easygames.cz/eroticke-hry/eroticke-hry/sexy-maid.html

Návštěvník (St, 25. 4. 2007 - 08:04)

Blééé fuj.tak tohle je hnus lízání julinky jo to jo ale zadku?

Drban (St, 25. 4. 2007 - 08:04)

Jasně. Lízání ran je přeci hojivé! :-) Ne, vážně. Proč ne, jazyk je jemný a citlivý hemoroid ho snese lépe než anální styk. Vždyť je to jen zduřelá žilka a ne nějakej hnisavej vřed.

Návštěvník (St, 25. 4. 2007 - 00:04)

A můžu se z čistě teoretického hlediska zeptat, zda to děláte i parnerovi či partnerce s hemoroidy?

Klára (St, 25. 4. 2007 - 00:04)

Běžně je olizování análního otvoru před kopulací u zvířat zcela běžné, nevím proč by to neměl dělat Homo Sapiens. A dost teorie, když mi kluk olizuje anální dírku a zajíždí jazýčkem pěkně hluboko, dost často se u toho udělám. Skvělý!!!

Návštěvník (Út, 24. 4. 2007 - 22:04)

Tak mi vyliž prdel.a já ti pak řeknu jaké to bylo.

Drban (Út, 24. 4. 2007 - 22:04)

Proč prasata? Je to super a holky to milují.

Návštěvník (Út, 24. 4. 2007 - 16:04)

PRASATA!!!!

pavel (Út, 24. 4. 2007 - 16:04)

To je to nejkrásnější,co ti žena povolí.Lízat je mnohdy lepší,než šoustat.

Janča (Ne, 18. 3. 2007 - 18:03)

Když zvednu boky a prdelku,aby mi ji můj čumáček pořádně vylízal, jsem pak nadržená jako hrom. On se pak plynule přesouvá ke kundičce a poštěváčku a zase zpátky. Potom kromě lízání zapojí i své jemné prstíky v obou mých dírkách a já jsem tak hotová,že se leckdy při orgasmu i počůrám. Neskutečné vzrušení-doporučuji všem.

Krocka (Čt, 15. 3. 2007 - 16:03)

Nejlepší je doma "pít kafe a pivo"........

Patriiot (So, 10. 3. 2007 - 23:03)

Myslím si, že kdo nezkusil, nemůže posoudit a kdo zkusil, nepřestane to dělat, protože to je právě to pravé vzrušení a vrchol důvěry v partnera či partnerku....

Martina (So, 10. 3. 2007 - 20:03)

Pavlíku, takhle to nejde, začínat vztah kvůli lízání prdelek. To nějak musí vyplynout až časem. Kdyby mi chlap řekl, že mne chce kvůli oblizování zadku, tak ho kopnu někam. S každým to nejde. S manželem to děláme jako běžnou sexuální aktivitu a to i já jemu, ale taky to nebylo hned. Ale můžeš být, Pavlíku, úplně klidný, takových dívek je plno, jenom to nemůžeš na ně vybalit při prvním sexu.

Reklama

Přidat komentář