Reklama

Lízání prdelky

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2002 - 21:09)

Análkem končit.Přece jen, (i ve zdravém) konečníku jsou bakterie, na rozdíl od ostatních intimních otvorů (pokud je člověk zdravý).

Návštěvník (Po, 9. 9. 2002 - 10:09)

A jak postupovat?Chci mu to takhle udelat,ale mam nejdriv zacit s oralem a pak zajet na analek,nebo naopak,jak silne mam lizat,kdy s prstickama apod..poradte

Návštěvník (Po, 26. 8. 2002 - 11:08)

Partnerka, která je pasivní, se možná stydí. Zkuste zhasnout a pustit nějakou hezkou hudbu a trocha alkoholu neškodí a pak se třeba bude snažit víc.

Návštěvník (St, 21. 8. 2002 - 09:08)

Mé partnerce i mně se to móc líbí... bohužel partnerka je v této oblasti (orálu obecně) úplně pasivní :-( Co se dá dělat. Nutit se k tomu nedá.

Návštěvník (Út, 20. 8. 2002 - 21:08)

Teda ta LadyDi ta to popsala perfektně. Až se mi začali sbíhat sliny. Chtěl bych být na místě jejího přítele.Ta šťávička to je supéééér. Mňam, mňam.

Návštěvník (Út, 20. 8. 2002 - 19:08)

Mě se to moc líbí a občas to praktikujeme. Mohlo by to být i častěji. Sexu zdar, ahoj.

Návštěvník (Út, 20. 8. 2002 - 06:08)

Jen si lízejte prdele, když se vám to líbí a chutná vám to!

Návštěvník (Po, 19. 8. 2002 - 15:08)

Miluju to. Přítel mi to dělá tak, že mi olizuje poštěváček, stydké pysky a potom prcinku. A já dosáhnu orgasmu o jakém se mnoha ženám ani nesnilo.Samozřejmě, že dodržuji maximální hygienu a mnohdy si před našimi sexuálními radovánkami udělám menší klystýrek, abych byla co nejčistější. Rozhodně to stojí to za tu námahu, protože pak si užiju to co se jen tak nezažívá. A přítel je také spokojen, protože mu vždycky svojí šťávičkou z mojí pipulky ostříkám celý obličej, a to máte vidět jak se štastně oblizuje. Muži to mají hodně rádi.

Lojzin (So, 13. 8. 2022 - 05:08)

Nádhera , takhle to má být , tiše vám oboum závidím , chtěl bych takovou ženu

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2002 - 14:07)

Pri oralku,kdyz mi do zadecku strci tak lehounce,jen kousicek prstiku,tak se i rychleji udelam.

Návštěvník (So, 13. 7. 2002 - 22:07)

Na jednom sexualnim vecirku, nechci to zrovna nazvat grupacem jsem to videla. On se mmnou soulozil a jeho pritelkyne mu lizala zadeckovou dirku. A tehda me to silene udivilo.Ja jsem si naivne myslela (byla jsem mlada a ne zase tak zkusena), ze jako chlapum se to nelibi, ze se to libi zenam, protoze to maji pekne u sebe.Jeden muj pritel mi to take delal, chvili sem a chvili tam a to bylo!!!

Návštěvník (Pá, 12. 7. 2002 - 20:07)

Já ti to udelam...

srdicko007 (Čt, 11. 7. 2002 - 14:07)

Jani: Dík, že jsi se neurazila. Rozhodně by ses do toho neměla nutit, ale za zkoušku to stojí. Partnera rozhodně překvapíš.Olí: Na světě je tolik divných věcí. Jinak dík, že nás, kterým se to líbí za to neodsuzuješ. Od některých lidí je to naprosto běžné.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2002 - 14:07)

cau je to des

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2002 - 14:07)

nevím, nikdy jsem to s partnerem neukousela,ale je to divný.cau

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2002 - 13:07)

Nevim,partner to me zatim nevyzadoval,to spis peknej oralek,ja vim,mela bych zacit sama,ale nevim,trosinku me to odpuzuje,jsem opicka sobecka,ja vim,ale treba se prekonam.

lasdie (St, 28. 11. 2018 - 17:11)

Když to nevyžadoval třeba to ani nechce.Mě vzrušuje moc lízat holce prdelku ale že by to bylo naopak mě nikdy moc nezaujalo

f.erda (Čt, 11. 7. 2002 - 11:07)

A MOHL BYCH VĚDĚT PROČ TO NECHCEŠ DĚLAT PARTNEROVI?? kDYŽ VÍŠ JAKÁ JE TO NÁDHERA!

srdicko007 (St, 3. 7. 2002 - 13:07)

No to se tedy styď. Tak ty si hezky užíváš a na partnera nemyslíš. Ty jsi teda, ale opička. A líbí se ti to, že jo? Už jsem taky byl napaden, že jsem pomalu úchyl, ale jak je vidět ženám i mužům se to líbí. Aby ne, když v okolí zadečkové dírečky je tolik nervových zakončení a tak je to hodně vzrušující. Lízání zdar a lízání pipinky a prcinky zvlášť!!!

Návštěvník (St, 3. 7. 2002 - 10:07)

Me se to moc libi,ale budu asi trochu sobecka-pouze kdyz to dela partner mne.

Reklama

Přidat komentář