Reklama

Lízání prdelky

Jirka (So, 30. 12. 2006 - 18:12)

Nechceš mě vylízat rozetku, k
Katko?:-)

Silvester (So, 30. 12. 2006 - 11:12)

jasne ze by som to chcel viskusat sak toje v poho

Návštěvník (Po, 25. 12. 2006 - 17:12)

V bordelu jsem chtěl asi dvakrát vod děvky vylízat prdel; pokaždý jsem měl smůlu. Možná za pořádnej příplatek... Ale to mě v tu chvíli nenapadlo, a hlavně by se to nevyplatilo. Jedině když je to v ceně. To samý, když chci já tý děvce lízat kundičku nebo prdelku, tak musim taky připlatit. V létě jsem byl v privátě a měl jsem fakt štístko; kápnul jsem na děvku, kerá vypadala fakt dobře - a jelikož měla i krásnej zadek, tak prachy vem čert a dal jsem jí litr (ne sám vod sebe, to si vo něj řekla vona), abych moh mezi ty její krásný půlky nejenom jazykem, ale i čůrákem. Bylo to super.

J (Ne, 3. 12. 2006 - 00:12)

Petre,asi tak.Bohuzel mas pravdu.Hodne lidi hygiene moc neda a vychova je asi v tomto smeru na horsi urovni.Myslim,ze chlapi / heteraci/jsou natom hur nez zeny.Ale i mezi zenami jsou pekna cunata.Nakonec i tady v nekterych diskuzich si taky notuji.Jak je nenormalni se myt mydlem,je to skodlive,jo a antiperspiranty zavrhuji.Vzdy me to sokuje.Taky chlapi tady casto tvrdi,jak je jim vonava zena neprijemna,protoze vyzaduji jeji prirozeny pach.Narozdil od toho gaye,ktere jsem poznala spina a pach nikdy nedoprovazely.

Petr (So, 2. 12. 2006 - 09:12)

Re: J: Aha, já zapomněl připsat, že to dělám pouze chlapům/klukům. Lépe řečeno teď už několik let pouze jednomu stálému. Jinak s tebou souhlasím. Chlapi - heteráci jsou na tom s hygienou trochu hůře než chlapi - homo. I když samozřejmě to neplatí obecně. Na ty heteráky soudím podle svého otce, sourozence, kolegy v práci, kamarády. Znám ale i čistotné heteráky a naopak znám i gaye špíny. Znám ale i smrdící kolegyně v práci. Myslím, že to je individuální. Podle toho, jak koho doma vychovali a podle toho, jak si který člověk dbá sám na tom, jak bude na své okolí působit.

J (So, 2. 12. 2006 - 02:12)

Petr,no oni muzi nejsou zase az tak cistotni.Tak jsem to myslela.Jako zena bys to pochopil,jako muz to nemuzes vlastne vedet.Mluvila jsem o tom prubezne z nekolika zenami a vetsinou mi toto potvrdily.

katka (Pá, 1. 12. 2006 - 11:12)

Prdelky líže pes svým štěňatům. Jednak aby snědl výkaly a jednak je to pro štěně důležitý fyzický kontakt s matkou.

Glasshatcher (Pá, 1. 12. 2006 - 11:12)

"Petr,mas kliku ze jsi muz.Ja jako zenska "utrpela"a tak me takove praktiky uz ani nenapadnou."

^^^ haha, what a fuckface.

Petr (Pá, 1. 12. 2006 - 09:12)

V čem ta klika spočívá? To jako mám slabší smysly?

J (Pá, 1. 12. 2006 - 01:12)

Petr,mas kliku ze jsi muz.Ja jako zenska "utrpela"a tak me takove praktiky uz ani nenapadnou.

Frigidka (Čt, 30. 11. 2006 - 23:11)

Já vás vůbec nechápu, co vás na tom sexu baví.

Petr (Čt, 30. 11. 2006 - 23:11)

Tohle miluji, je ale důležitá hygiena. Sám to na sobě dovolím pouze tehdy, když jsem si 100% jistý, že jsem čistý. Ve sprše si trochu otevřu anální svěrač a vymyju se i trochu dovnitř. Předpokládám, že to tak dělají i ostatní. Ještě jsem naštěstí nikdy v roli aktivního dobyvatele této oblasti neutrpěl esteticko - vjemový šok. Ostatně člověk má pět smyslů, které ho před podobnými praktikami varují. Takže podle mě zkrátka poznáte, jak je tam na tom kdo s hygienou.

pro hygienika (Čt, 30. 11. 2006 - 23:11)

Roupy v prdeli ma mozna tak tvoje stara...tak nepoucuju a nauc ji at se meje.

Návštěvník (Čt, 30. 11. 2006 - 23:11)

Co clovek muze ocekavat od chlapu..To vam staci tak malo ke ...?Jako zenska jsem to taky vyzkousela a nevym co vas na tom tak muze vzrusovat olizovat analni diru ?!

hygienik (Čt, 30. 11. 2006 - 23:11)

nikdy nevíš,kdy slízneš vajíčko či už dospělou potvůrku (roupy) v análním otvůrku !!!

faust (Čt, 30. 11. 2006 - 17:11)

delam to pritelkyni pravidelne a nema to chybu :-)

faust (Čt, 30. 11. 2006 - 17:11)

delam to pritelkyni pravidelne a nema to chybu :-)

cecil (Čt, 30. 11. 2006 - 13:11)

děláme pravidelně a je to bomba

Standa (Ne, 26. 11. 2006 - 22:11)

Mě se to parkrát poštěstilo,je to opravdu úžasné-na zešílení.

páníček (St, 18. 10. 2006 - 21:10)

stanuš di do prdele

Reklama

Přidat komentář