Reklama

Nahý zadek dospělé ženy z pohledu malého chlapce

Karel (Čt, 25. 9. 2008 - 14:09)

Když už jsme u toho, tak my jsme jako malí kluci, když nám bylo asi 11 let, chodili se občas dívat do kravína v JZD. Tehdy nebyly ještě kravíny oplocené, takže dostat se dovnitř nebyl žádný problém. Jednou jsem otevřel jakoby nic dveře od šatny dojiček a co vidím, u slkříňky tam stála nahá ženská, která mohla vážit asi tolik, jako dva kluci v mém věku dohromady, tedy nějakých 65,70 kg nahou prdel měla otočenou přímo ke mně. Ještě nikdy předtím jsem neviděl nahého dospělého člověka a proto jsem zíral jak jojo, když jsem viděl, jak je ten její úplně nahý zadek veliký, mohutný a široký oproti tomu mému. Dodnes mám před očima ten pohled na velkou dospělou prdel a rád si na to vzpomenu.

Jarda (Čt, 25. 9. 2008 - 12:09)

Ještě jsem si vzpomněl na jeden zážitek z týhle oblasti : Blízko místa, kde jsem bydlel jako malej kluk, byl takovej obecní plácek s pěknou trávou , kterou tam chodily různý babky sekat pro králíky. Taky tam chodila jedna, co nenosila kalhotky. Vím to, byl jsem zvědávek a "pomáhal" jim trávu sbírat ( ještě jsem nechodil do školy) a nakukoval pod sukně. Všechny měly "bomby", jen tahle jedna ne. Když jsem pohlédl nahoru, v přítmí stehen byly vidět chlupy a mezi nimi cosi vzrušivě rozevřeného, zdálo se mi TO červené. Pohled mne fascinoval, chtěl jsem mezi ta stehna sáhnout, ale bál jsem se, aby mi nenamlátila, nebo to neřekla našim.S odstupem času mi dochází, že o mejch touhách věděla, vždycky se rozkročila, když jsem sbíral trávu a já jukal. Zřejmě stála o to, abych tam hrábnul, ale asi se taky bála mi to dát nějak najevo, pomoci mi. Tak jsme se tam navzájem vzrušovali, aniž bychom se domluvili...škoda....Ale výhledy to byly moc krásný. Do teďka na ně v dobrým vzpomínám....

Jarda (Čt, 25. 9. 2008 - 11:09)

Pokud si dobře vzpomínám, macatá prdel naší sousedky mi nepřipadala ohromná, ale vzrušivá. Stál jsem o to, vidět ji bez kalhotek, nebo se jí kouknout pod sukni. Prostě, k dospělejm patřily takový prdele. Vzrušení bylo z tušený nahoty, ne z velikosti....

Návštěvník (St, 3. 9. 2008 - 13:09)

Také si vzpomínám, když jsem byl malý a viděl jsem nahou sestřenici, tak jsem měl také dojem, že její dospělý zadek je obrovský. A ona přitom vážila jenom asi padesát kilo.

alča (Po, 21. 7. 2008 - 14:07)

A když se svlékne a tan zadek ukáže nahý, to je pak teprve mazec a podívaná pro takového kloučka. Ten potom hledí, že tak velikou prdel ještě nikdy neviděl!

alča (Po, 21. 7. 2008 - 14:07)

To je jasné, že dospělá ženská má vždycky o hodně větší prdel než malý kluk.

malý kluk (Pá, 30. 5. 2008 - 10:05)

Líbal bych ho a lízal. Úplně celý. A pak i kundičku.

svatebčan (Pá, 30. 5. 2008 - 10:05)

Nečekal jsem, že jej bude mít malinký jak já anebo jiné děti, ale i přesto jsem byl jeho velikostí trochu zaskočen, protože tak veliký jsem si jej nepředstavoval, když jsem tu ženu viděl oblečenou.

Manka (Čt, 24. 4. 2008 - 13:04)

A co jsi čekal, ty svatebčane? To sis myslel, že když vystrčí zadek mladá paní, tak že jej bude mát také tak malinký jako jsi ho měl ty? To jsi přece musel očekávat, že ten její zadek bude o hodně větší než tvůj. Ne?

Blanka (St, 23. 4. 2008 - 13:04)

A to ses divil, co? Kdybys žil v rodině, kde je přirozený přístup k nahotě, tak bys odmala věděl, že takhle vypadá maminka-a nepřišlo by ti na tom nic divného.

Malý svatebčan (Út, 22. 4. 2008 - 07:04)

Když jsem měl asi deset let, naší sousedé vdávali dceru a my jsme byli k ním pozváni na svatbu. Svatební oslava se konala na jejich velké zahradě, kde bylo plno stromů a keříčků, kromě mne tam bylo ještě několik dětí od sousedů a různých dalších příbuzných a známých, a když se dospělí pozdě odpoledne již vesele bavili, my, děti, jsme si na zahradě hráli na schovávanou. Když jsem byl zrovna dobře schován a zamaskován v hustém živém plotě, najednou ke mne kráčela nevěsta. Stoupla si zády ke mne, vyhrnula si vysoko své šaty, sundala kalhotky, šaty si přitom držela v náruči a začala čurat. Já jsem jak opařený hleděl asi ze vzdálenosti jednoho metru na její nahý zadek, který byl, jak to u dospělé ženy obvykle bývá, o hodně větší než můj tehdy ještě malinký dětský zadeček a mezi jejími půlkami jsem viděl chomáč hustých, dlouhých a černých chlupů. Naši se přede mnou nikdy nesvlékali a tohle bylo poprve, kdy jsem uviděl nahý zadek dospělého člověka a navíc ještě tak zblízka. Dlouho jsem si ten pohled úmyslně vyvolával z paměti a vzrušoval se jím, v patnácti letech jsem často onanoval při představě, že přede mnou sedí hodně veliká nahá žena s obrovským zadkem, představoval jsem si, jak mne ty její obrovské nahé půlky sedí před obličejem a jak se jich dotýkám rukama. Ten pohled na čurající nevěstu si nesmazatelně pamatuji dodnes.

Návštěvník (Ne, 16. 3. 2008 - 10:03)

ůlpxlpxd

zuzka (Pá, 1. 2. 2008 - 15:02)

ja si myslim,ze moj syn nikdy taketo problemy nemal,lebo si myslim ,ze je nahota prirodzena a uplne od malicka svojich deti sa pred nimi prezliekame...nevravim,ze pohlavne organy si nekryjeme ale zadok a prsia si myslim,ze je uplne prirodzena vec...

x (Čt, 31. 1. 2008 - 22:01)

panebože, co se to tu řeší ??
nestačim se divit. vy už ste jak amíci.
tohle je absurdní téma...
a taky nechápu proč se to neřeší naopak. pohled malý holky na nahej mužskej zadek. tam se k velikosti přidává ještě více ochlupenosti.

Naturista (Čt, 31. 1. 2008 - 16:01)

Běžte se podívat k rybníkům na pár zadků, za chvíli vám to přijde normální. Osmiletým i osmdesátiletým www.naturista.cz

Evžen (Čt, 17. 1. 2008 - 15:01)

Já také nemohu zapomenout na jeden zážitek. Byla to učitelka v mateřské školce. Viděl jsem ji v šatně se převlékat. Ona mě brala jako malého a tak se nestyděla. Poslala mě tam před tím klečet za trest do kouta a jak stála u skříňky, tak se klidně svlékla úplně do naha a šla do sprch se sprchovat. Ona mohla vážit tak kolem 60 kg, nevím kolik jsem vážil já, byl jsem malý a hubený. Tehdy jsem poprvé v životě uviděl nahý zadek dospělé ženy a jak odhaduji, byl z mého dětského pohledu hodně veliký, asi čtyřikrát větší než jaký jsem měl tehdy já anebo děti ve školce. Dost mne ta jeho velikost překvapila, protože jsem si tak veliký nahý zadek nedovedl představit, když jsem viděl kolem sebe jen ty malinké. Koukal jsem na tu její obrovskou zadnici, div mi oči nevypadly z důlku a od té doby jsem měl k učitelkám jakoby i větší respekt, když jsem si na druhý den představil, jak veliké půlky mají učitelky skryté pod svými sukněmi a když jsem si uvědomil, jak je můj zadeček proti ním malinký.

FZ (Čt, 10. 1. 2008 - 17:01)

PANÍ JANO MATE VELKY ZADEK ŽE BYCH SE NEBO NĚKDO NALEPIL?

vojín Kefalín (St, 2. 1. 2008 - 13:01)

Pěkně rostlá žena má mít zadek jako chlívek nebo kašnu.

Hanka (St, 2. 1. 2008 - 10:01)

Dokážu si tu situaci v parných letních dnech, kdy se člověk v noci odkopává, docela dobře představit.

Vipper (Po, 29. 10. 2007 - 15:10)

Já si také pamatuji, jak jsem měl osm let a u nás spala návštěva a uložili ji u mne v pokojíku. Té paní, co byla u nás na návštěvě, v noci spadla z těla přikrývka a já jsem měl možnost vidět do té doby tu největší nahou prdel, jakou jsem do svých osmi let kdy viděl. Tehdy se mi zdálo, že je ta dospělá prdel opravdu hodně veliká. Ta ženská ležela v posletli na boku, nohy přikrčené k tělu a úplně nahou prdel měla otočenou přímo ke mně. Byl to tehdy úchvatný pohled na ty její obrovské půlky s velikou a hlubokou rýhou mezi nimi. Dodnes si to dobře pamatuji.

Reklama

Přidat komentář