Reklama

Délka nebo šířka - co je u penisu důležitější?

Rybenka (St, 16. 6. 2004 - 18:06)

myslím že L. je úchylný chlap

Abby (Pá, 5. 9. 2003 - 09:09)

L. naprosto s tebou souhlasím..záleží hodně na citech a touze partnera tě uspokojit,aby on mohl být spokojený.

Abby (Pá, 5. 9. 2003 - 09:09)

...a nepsala jsem,že manželových 16 je málo..čti pozorněji:-)

L. (Pá, 5. 9. 2003 - 09:09)

ženy, co tu povídáte o těch kládách,spala jem s mnoho muži, měli velké, tlusté krásné penisy, ani jeden mě neuspokojil, neptal se mě, jestli mi to stačilo. Jsem klitoridální typ - to je asi 90% žen, takže k orgasmu potřebuje dráždění klitorisu. Takže spíš záleží na šikovnosti rukou a jazyka k uspokojní žen. Teď mám kluka s průměrným penisem a co zažívám s ním v sexu je nepopsatelné blaho a štěstí. Dráždí mě nejprve jazykem, pak mi to dodělá rukou a pak dojde na sex, můj klitoris je tak citlivý, že křičím blahem, když do mě proniká a když stáhnu pochvu, tak ho cítím taky všude. Ženy a dívky, co necítíte průměrné penisy, asi málo cvičítě a máte je vytahané:-). Kluci a žádné komplexy!!!!čau L.

Abby (Pá, 5. 9. 2003 - 09:09)

Ale fuku...no jednou jsem taky zažila menšího než asi těch 15...šlo to...bylo to o něčem jiném než o sexu...šlo o lásku!Není důležité jak je která část těla velká..ale jestli je milovaná,nemyslíš?

fuk (Pá, 5. 9. 2003 - 08:09)

Haha, a to těch manželových 16cm označuješ za malého, jo? Nebo z jaké zkušenosti mluvíš o tom, že s malým to taky jde? Co myslíš, jak to asi vezmem my, kteří máme třeba 14? Jdeme si koupit provaz....:-(

Abby (Čt, 4. 9. 2003 - 15:09)

Koukám jak tu rozebíráte délku a šířku..:-)))to je přece děsně individuální!!! Např. já jsem dost malá a manžel má penis asi 16cm,což je úplně akorát..ale můžu potvrdit,že při styku s milencem,co má přes 20(neměřila jsem,je to od oka)jsem zpočátku měla strach o své útroby.Když do mě zajel prudčeji a hloub musela jsem se stydět,jak jsem vyjekla bolestí!! A to jsem byla vzrušená,svaly mám ok..od té doby dává pozor,je opatrný a když do mě zajíždí pomalu,jde to až úplně.Je to sice takové malé omezení,ale když se mají dva rádi...tak na velikosti nezáleží:-) Babičky říkaly,že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo,něco na tom asi bylo,nebyly hloupé.Možná je moc malý penis je mínus,ale velký taky žádná výhra! Když se ale chce,tak to jde..všelijak.

symp (So, 16. 8. 2003 - 18:08)

ahoj, tak já si tedy myslím že penis by měl být hlavně fešák.Upravený,s čistou hlavou.Ani obézní ani vychrtlý prostě akorát aby dotyčné nenatrhl koutky a myslím ,že by měl být pořádně kluzký aby nedrhl o zuby,dále je velmi důležité aby měl stahovací kapuci přes hlavu.tím to vám chci sdělit že každej vocas je fajn když stojí a stříká,mejte se penisový vědátoři.

Karel2 (Út, 29. 7. 2003 - 15:07)

Pro Petra::Zeptej se táty, jestli je to dost, nebo málo, ale myslím, že je to akorát.

Karel2 (Út, 29. 7. 2003 - 15:07)

Tak já ho mám asi těch 14, průměr asi 4 a manželka má orgasmus vždy a několikanásobný.Je pravda, že se někdy stane, že nic necítí, ale to trvá jen krátce, záleží na vzrušení. Ještě chci dodat, že jsem měl jednu, do které jsem se nemohl dostat, jak ji měla malou, ale na druhé straně zase dvě,u té jedné jsem zase necítil nic já,ta jí měla jak vrata od stodoly, tam by slušel tak průměr alespoň 10 a ta druhá, tam jsem strčil celou dlaň.Tím chci jen poukázat na obrovské rozdíly ve velikostech jak u chlapů, tak u žen. Do té malé by asi stačil průměr možná tak 2,5 a délka 10.A to už byla po porodu, nevím tedy jestli normálním, nebo císařem. Tak hlavy vzhůru.

sweety (Út, 29. 7. 2003 - 14:07)

Ja teda nevim. Mela jsem uz par chlapu a spis mam odpor k velkym penisum, bolelo to a celkove to nebylo takove, jako s prumernym chlapem. Velikost neni dulezita, spis jak s "nim" chlap umi zachazet.

Petr (Po, 28. 7. 2003 - 11:07)

Chtěl bych se zeptat jestli je normalní, když má 14 kluk při erekci penis dlouhej 14 cm. Je to na ten věk hodně? málo? či ákorát? Dík

Dagmar (Po, 30. 6. 2003 - 17:06)

Môj manžel má asi 18 cm penis a vibrátor ktorý sme objednali má 20 cm. Poviem Vám vibrátor je založený v skrini pre ve?kosť vôbec nevyhovuje na môj vkus je ve?ký . Ulakomila som sa a zo zvedavosti sme kúpili väčší. Stojí za figu ve?kosť penisu vôbec nie je dôležitá dôležitá je vynaliezavosť a šikovnosť partnera, a k tomu dobrá spolupráca partnerky.

palo (Čt, 26. 6. 2003 - 18:06)

Ja viem evelin ani pre nas to nie je prijemne ked ju mas velku tiez z toho nic nemame, ale teda koli tomu som sa este s nikym nerozisiel, staci ked trochu potrenujes PC svali a nebudes taka , no povedzme roztahana...

Evelin (St, 25. 6. 2003 - 20:06)

Zamilovaná být sice můžeš, ale když do tebe pronikne a ty nic neucítíš nebude ti přece fajn ne? Možná tě pak při častém milování přejde na tvou "lásku" chuť.

půlnoční myš (St, 25. 6. 2003 - 12:06)

Já se nestačím divit.Co když se milé dámy (vy které máte tyhle požadavky) "zamilujete" do nějakého muže? Pak s ním jdete do postele a zjistíte, že on nemá penis podle vašich představ -tj. menší, užší. Co uděláte? Rozdjdete se s ním?Nikdy by mne nenapadlo něco takového řešit.

palo (Út, 24. 6. 2003 - 21:06)

Tak neviem baby ci chodite do postele s pravitkami, ale asi ano. Osobne mam 14/4 mal som 11 priateliek a kazda bola maximalne spokojna. Fakt baba ktora chce len 20 a viac musi teda vyzerat...viete aj pre nas je to potom ako pchat do hrnca teplej vody. Ale priatelky si zasadne podla velkosti vaginy nevyberam.

pavla (St, 14. 5. 2003 - 19:05)

I já souhlasím s Janou a dodám že nejdůležitější je majitel penisu.

Štír (Pá, 18. 4. 2003 - 09:04)

Souhlasím s Janou, že vždy záleží na momentální náladě a míře vzrušení, které se pak projeví i na rozměru. Zjednodušeně lze říci: "Která si ho nepostaví, ta si ho nezaslouží"

Jana (Čt, 17. 4. 2003 - 09:04)

Ahoj lidi, já se k vám přidám do diskuse. Vdaná jsem už 15 let, ale ještě mě nenapadlo ho monželovi měřit. Stejně by to bylo k ničemu, protože jeho velikost při ztopoření je různá. U něho záleží na stimulaci, jak moc je vzrušený. Někdy je "nic moc" a jindy "moc moc". Takže vlastně záleží na mě jak si ho připravím. A taky u mě platí, že nejlepší orgasmus mám před vlastní souloží. Na to je teda machr. Už jsme vyzkoušeli i 2 vibrátory. Ten velký je schovaný hodně hluboko v šuplíku a ten menší je vždy po ruce. Takže pánové, žádné komplexy a do toho.

Reklama

Přidat komentář