Reklama

stříkání semene

Mrv (Čt, 2. 1. 2014 - 15:01)

hmmmmmmmmmmmmm...
co je ti na tom divné - prostě geny

Martin77 (Čt, 2. 1. 2014 - 15:01)

Je mi 42 a se silným tlakem...hmmmmmmmmmmmmm...

Mrv (Čt, 2. 1. 2014 - 11:01)

díík za tip zkusím a...Je mi 42 a se silným tlakem střiku semene nemám problém. dědí se to u nás z otce na syna vnuka a td.

Martin77 (Čt, 2. 1. 2014 - 11:01)

Smůla, že vše je o...díík za tip zkusím a řeknu jestli je změna ..

Václav (St, 1. 1. 2014 - 23:01)

Ano souhlasím, ale v iracionálních chvílích pří prohlubování přátelských vztahů, nebo při rozšiřování dovednosti nelze zajistit plnou aplikaci racionálních rozhodnutí s veškerým materiálním zabezpečením. Např. Svářeč svařující na hladině loď, nemá tutéž ochranu a ochranné pracovní pomůcky jako potápěč svařující pod hladinou.

Hot secretary (St, 1. 1. 2014 - 23:01)

Stává se, že lidé v...Zanedbání ochrany při kondicích pro zájemkyně o rozšíření vzdělání,může mít v určitý iracionálních chvilkách nedozírné následky...

Václav (St, 1. 1. 2014 - 22:01)

Stává se, že lidé v rozumném věku, se někdy zachovají nerozumně. Stává se že lidé moudří s předpoklady k racionálnímu myšlení se chovají v určitých chvílí iracionálně. Budeme-li se chovat vždy rozumně a racionálně, pak proč tedy žít. A budeme vůbec?

Hot secretary (St, 1. 1. 2014 - 21:01)

Nejsem žádný vědec. Mám...Neshledala jsem Vašku,na výkonu tvého kamaráda nic obdivuhodného.Spíše mě udivilo,že muž v "rozumném" věku s vystudovanou medicínou nezná takou jednoduchou antikoncepci jakou kondom bezesporu je.Snad je jako doktor zodpovědnější....

Bean (St, 1. 1. 2014 - 21:01)

Nejsem žádný vědec. Mám...To je na každým člověku individuální jak kvalitní má sperma.Někdy stresem v práci zabíjím hodně spermií a přispívají k tomu i ty 4 silně výkonný WI-FI routery které tam fungují už téměř rok.Hezký večer vám přeji.

Václav (St, 1. 1. 2014 - 21:01)

Nejsem žádný vědec. Mám kamaráda doktora a tak když hrajeme šachy, tak to proberem. Co a jak. V 60ti letech přivedl sestřičku do jiného stavu. Veškeré problémy jsou od mindráku, nervy, stres. Je mi více jak 60 let a tak tvrdím , že život se má užívat, aby bylo nač vzpomínat. Tak čau.

Bean (St, 1. 1. 2014 - 20:01)

Tak to je prima. Snad ještě...To já takový štestí nemám.Patáky a kapky při nachlazení beru vždy.Penicilin tedy jen jako děcko.Ale můj problém opravdu neřeším,jen jsem napsal svoji zkušenost.

Václav (St, 1. 1. 2014 - 20:01)

Já prodělal před tým...Tak to je prima. Snad ještě dodám, že jsem nikdy nespolknul penicilin a hlavně cibule, křen a česnek. Raději jezdit k řezníkovi 20 km než nakoupit v Tescu. Teď večer mám chutě a tak to zaháním kvašáky a kysaným zelím. Hlavně nedumat a nic nechystat a nedělat s toho vědu. Máš chuť, tak to udělej.

Bean (St, 1. 1. 2014 - 20:01)

Hlavně se tím nestresovat....Já prodělal před tým silnou chřipku břišní tak to může být tím.Staví se mi ale stále dobře.Stravu taky mám stejnou,pestrou.Stres je jen někdy.

Václav (St, 1. 1. 2014 - 20:01)

Mě bude 40 a ke konci...Hlavně se tím nestresovat. Nebo bude hůř. Promyslit stravu. Žádné Mec, zrušit kuřata, raději kotletu, luštěniny a něco vápníku. Zrušit sůl, nebo se nepostaví. A hlavně fyzickou zátěž pro kolegu. Alespoň jednou denně.

Bean (St, 1. 1. 2014 - 20:01)

Smůla, že vše je o...Mě bude 40 a ke konci min.roku se mě semeno výrazně zhoršilo z bílého hustého na vodový.A je jedno jesti dám pauzu nebo ne tak je to stejný,vychází jen po kapkách.Jen doufám že se to ještě nezhorší.

Václav (St, 1. 1. 2014 - 19:01)

Smůla, že vše je o svalech. Pokud se necvičí a přidá se špatná strava, tak jsou potíže. Je třeba jej zaměstnat aby se prokrvil každý den. K tomu přidat česnek a křen. Zlepšují prokrvení, čistí cévy a tepny. A čím lepší prokrvení, tím spokojenější partnerka. Osobně vždy výstřik přibrzdím. Čím více se to udělá, tím je pak mohutnější.

Martin77 (St, 1. 1. 2014 - 18:01)

...je mi 36 semeno mi po delší pauze stříka daleko ale změnilo trocu barvu se mi zda když mi bylo pod 30 cakal jsem dal a semeno mělo bělejší barvu
po pravidelnym sexu vystříknu asi 2krát a potom už jem vyteka

Martin77 (St, 1. 1. 2014 - 18:01)

...je mi 36 semeno mi po delší pauze stříka daleko ale změnilo trocu barvu se mi zda když mi bylo pod 30 cakal jsem dal a semeno mělo bělejší barvu
po pravidelnym sexu vystříknu asi 2krát a potom už jem vyteka

Pepa (Ne, 19. 12. 2010 - 12:12)

Mě ani tak nelíbí si hrát s kulkami, spíš jsem myslel tu oblast mezi kulkami a zadkem. Dá se tam nahmatat močová trubice a pokud tam necháš ruku i během stříkání, tak ucítíš jak se tudy pumpuje semeno. Ale bacha, během toho pumpování semene se to už nesmí mačkat, protože semeno nemůže ven a bolí to. A s tím strkáním prstu do zadku taky opatrně nebo použít lubrifikant. A hlavně sleduj, jak bude reagovat, nevím totiž, jestli se to líbí všem chlapům.
A ještě k tomu stříkání, to taky záleží na tom, jak často se stříká. Pokud si dáte za noc tři čísla, tak je jasné, že po prvním čísle už bude jen trochu plivat.

Sandra (Ne, 19. 12. 2010 - 11:12)

No zaujali mi slova že čim vás víc vydráždí tak tim víc stříkáte.S kulkama já si taky hraju a stim zadkem to teda zkusim.

Reklama

Přidat komentář