Reklama

stříkání semene

Ludra (Ne, 8. 3. 2009 - 18:03)

Koukám, že ty jsi nejspíš asi taky takovej "rychlej špunt" viď:-D

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2009 - 17:03)

NO TAK TO JÁ TAKY.....KDYŽ JE NĚJAKÝ 'MEJDLO' A STŘÍKAJÍ TŘEBA 'RYCHLÝ ŠPUNTY'

Ludra (Ne, 8. 3. 2009 - 16:03)

Taky miluju, když se můžu v práci zasmát:-D ty mě bavíš

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2009 - 16:03)

A PAK SE PROBUDÍŠ? DRŠTIČKO!

Ludra (Ne, 8. 3. 2009 - 15:03)

Když cítím, že to na partnera jde, jsem z toho hrozně mimo...miluju ten úžasný výraz!!! Chci to všude po sobě...na bříšku na prsou...hmmm a když je o dobroučký, tak si to olíznu z bradavek...

Návštěvník (So, 7. 3. 2009 - 07:03)

Naopak, stříkání je velice příjemné.

Návštěvník (Pá, 6. 3. 2009 - 23:03)

to je nechutné!

Návštěvník (Pá, 6. 3. 2009 - 23:03)

že se toto může na doktorku psát

(Pá, 6. 3. 2009 - 22:03)

Moje žena se při stříkání tetelí blahem. Někdy na tělo, někdy do pusy... Ale vždy je úplně hotová. Síla stříkání záleží vždycky na míře vzrušení, po dlouhém kouření nebo honění následuje parádní výstřik, někdy hodně daleko...

Mika (Út, 3. 3. 2009 - 10:03)

Ty blbečku, kvůli takovým jako jsi Ty a Vašemu tmářství je celá lidská rasa sto let za opicemi. Číst, to se Ti to líbilo, ale uznat, že někdo má jiný názor, na to nemáte.Drž se článku 8 a neotravuj.

žena (Ne, 30. 12. 2012 - 10:12)

Mám stejný problem. Přes.....tak to bude asi opravdu individuální...a u Tebe Honzo, jsi zřejmě mladý, tak to je ještě navíc plus..muži před padesátkou toho už asi tolik nevyprodukují...nebo já nevím, prostě nemůžu říct, protože to nemám jak zjistit...nevím jestli mám muži říct hele, tak nehoň alespoň 3 dny a uvidíme, jak jsi na tom...kolik toho bude za 3 dny :-) ..to je trapný, ne? Takže to nemám šanci zjistit...leda že by si udělal uraz na obou rukách a pak by to možná šlo......chacha..Jo, už jsme asi ve věku, kdy jsme rádi, že se mu postaví a vydrží alespoň 10 minut tvrdý..ikdyž taky ne uplně, někdy změkne a zase ztvrdne...to je život, ale měnit ho kvůli tomu nehodlám..takže se musím smířit, že někdy je vibrátor lepší..

Honza (Ne, 30. 12. 2012 - 09:12)

.. a zeptala ses ho, jestli...Mám stejný problem. Přes týden jsem v Brně ve škole a přijíždím v pátek. Když máme sex s přítelkyní tak mám taky obrovskou dávku semene i přesto že 3 krát v týdnu honím a mám pořád stejnou dávku.

žena (Ne, 30. 12. 2012 - 08:12)

ahoj,přítel pracuje přes..... a zeptala ses ho, jestli si to dělá i sám, když s tebou není ?

lenka (Ne, 30. 12. 2012 - 05:12)

to je fajn, že to vydrží 5...ahoj,přítel pracuje přes týden v praze a přijede v pátek,proto těch 5 dní abstinence,vzhledem k jeho velkému množství bych naopak někdy uvítala, kdyby si to udělal přes týden sám,abych se v pátek nemusela koupat ve spermatu.mám to jako pletový krém.o víkendu už je dávka normální.

žena (So, 29. 12. 2012 - 11:12)

chci se připojit do...to je fajn, že to vydrží 5 dní bez výstřiku...ten můj ne, sám si to udělá a na mě zbyde - když už na to přijde, jen "pár kapek"...myslím, že to není ani v intenzitě mého ručního nebo ústního dráždění...prostě to semeno tam není, tak nevystříkne...

žena (So, 29. 12. 2012 - 11:12)

Musiš mu ho pořádně......ono to není o tom, že mu hned nestojí...

lenka (So, 29. 12. 2012 - 05:12)

chci se připojit do diskuze,mému partnerovi je 40 a stříká ohromné dávky sperma,takže s věkem to asi moc neslábne.záleží na délce abstinence,po zhruba 5 dnech mne postříká obličej,prsa břicho a chlupy v klíně na jedem orgasmus,když stříká do mně tak musím počkat a potom se obléci.poprvé, když jsem to nevěděla,a oblékla se hned,tak jsem potom měla tak promáčené kalhotky,že se mohli ždímat.to jsem s dřívějšíma partnerama neměla a byli mladší.

Vašek (Ne, 23. 12. 2012 - 12:12)

Musiš mu ho pořádně pohonit ať mu třeba málem natrhneš uzdičku a pokouřit a není možné aby se mu nepostavil. Mi to přítelkyně taky tak dělá a ještě něco: když ho mám ještě měkký tak si na mne sedne a ptáka si strčí mezi pysky a jezdí po něm nahoru dolů a ještě se nestalo že by se nám ho nepodařilo postavit.Tak to vyzkoušejte.

Milan (Po, 17. 12. 2012 - 11:12)

..to jsem zkoušela už...Nejde o to, zda mu stojí nebo ne, jděte k psychologovi. Možná poradí.

carlos (Po, 17. 12. 2012 - 11:12)

Ve 47 není žádný div, že mu hned nestojí, když se mazlí.

Reklama

Přidat komentář