Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Lukas Ostrava (Ne, 13. 5. 2007 - 11:05)

Ahoj, taky se mi libí starší ženy tak 35 - a víš, je mi 22. Ještě se mi nepovedlo žádný vztah se starší ženou navázat. Rád bych se s nějakou poznal, ale vždy se měl strach navázat kontakt jako první, asi to bylo nějak zablokováno v podvědomí, protože s ženami stejného věku nemám žádný problém, ale nějak už mě nalákají. Pokud má někdo ze severní moravy zájem, klidně se ozvěte. Greeko1"seznam.cz'

Josif (Čt, 10. 5. 2007 - 10:05)

Drž to štěstí pevně ať ti neprozřetelně neproteče mezi prsty. Moc vás těch šťastnějších není.'

Jožo (Čt, 10. 5. 2007 - 10:05)

Je mi třicet sedm a manželce čtyřicetčtyři,jsme spolu dvanáct let,máme desetiletou holčinu a je nám fain.Mám ji moc rád i když rychleji stárne,ale ne na duchu,mám ji rád i když po porodu přibrala dvacet kilo a už to neshodila,mám ji rád protože si s ní rozumím a má dobré srdce a smysl pro rodinu.A taky se někdy hádáme,což je normální.Jde to.Mohl jsem mít tolik mladých,lezly za mnou i když jsem se ženou jen chodil i dnes se nějaká najde,ale nemám důvod orat pole jíné.'

demon (Čt, 10. 5. 2007 - 09:05)

Bude mi 30 a nějake zkušenosti se st. ženami mám a musím přiznat,že až na nějakou vyjímku,pouze pozitivní.Když už se ti dva dají nějakým způsobem dohromady,tak asi ví proč a nejhlavnějším tématem bude určitě sex.A ten bývá se starší ženou fajn ( tím ale nechci říct,že vrstevnice jsou horší ).Prostě někomu vyhovuje to a jinému ono,každý má nějakou tu "úchylku".'

Nymph (Po, 2. 4. 2007 - 20:04)

starší ženy jsou nej. jsou nádherné a vzrušující. mladé holky se jim nevyrovnají. když vidím nějakou pěknou 40+ s větším poprsím tak mam co dělat. jestli by se tu našla nějaká z olomouce co by chtěla kluka kterymu je 20, tak at sem pisne. budu moc rád.'

Kul (So, 31. 3. 2007 - 03:03)

Pro Anonynm...Bohudík,pro mě to realita je.Spíš bych řekl,že sníš Ty.No snad dostaneš odvahu.Co se týče lízání spermatu z kundy čerstvě vytékajícího-sakra to je ale slovosled,takhle to může napsat opravdu jen člověk co to sám zažil.A
fakt buzna nejsem,promin.'

ouchyla (Pá, 30. 3. 2007 - 01:03)

Tuhle včera v metru jsem viděl velmi zachovalou dámu ve věku asi 45 let, která měla ještě velmi slušnou postavu, a to tak slušnou, že se mi na dost dlouho postavil. Míry měla odhadem 92-63-93, pěkně štíhlá a prsatá, tak se mi to líbí. Škoda, že jsem nebyl schopen akce, rád bych takovou maminu pěkně zostra vošoustal. Přeji hezký den zachovalým dámám s přitažlivým zevnějškem a přiměřeným makeupem.'

Anonymatorka (Čt, 29. 3. 2007 - 04:03)

Ale prdlajs kulicku, zijes ve svem vysnenem svete...
Chces lizat sperma z kundy cerstve vytekajici, v tom to cele je.
Zadne "hladovejici feny" po ctyricitce te zhusta neoslovuji a uz se te urcite neptaji, jestli se "nezivis jako gigolo".
Blbisku jeden pubertackej, bav nas tady dal...

Kul (Čt, 29. 3. 2007 - 03:03)

Jo ještě dovolte prosbu.Dlouho toužím po sexu ve třech.Pokud je tu žena,která se svým partnerem cítí potřebu vyzkoušet......napište mi prosím na
jaonaon"seznam.cz P.S. Vím že nejsem bi.Díky'

Kul (Čt, 29. 3. 2007 - 03:03)

Ahoj všem,je mi 26 a poslední dva roky mám problém s tím,že mě oslovují ženy "středniho" věku.Jsem v baru na kávě a přijde ke mě paní,která tam je třeba i s manželem,který si zrovna odskočil na záchod a s pohledem hladovějící feny se mě ptá,jestli se neživím jako gigolo.V tramvaji,autobusu,metru na ulici no prostě všude.S několika jsem opravdu nakonec zažil krásný sex,ale proboha,myslím si o sobě,že jsem úplně normálně vypadající kluk,co snad umí dát holou větu dohromady,ale nic víc.Další problém většinou nastane po prvním styku.Některé vydrží nevolat i tři dny ,ale pak je to pořád dokola stejné a to s každou.Vlastně je to docela mazec,spal jsem doposavad s tak nádhernýma holkama tolikrát,že to asi málokdo stihne za celý život a jako gigolo se fakt neživím.Prý za to může můj pohled a hlas,tak nevím.Každopádně nevidím absolutně žádný problém jít do společnosti s 41 letou ženou,za kterou se otočí 75 procent přítomných chlapů různého stáří.Jen doufám,že se najde víc mladých kluků,co si opravdu v hlavě připustí,že ženy po 30.,40. to chtějí TAKY.Dámy odpuste,asi Vám zním jako frajírek,nebo tak něco,ale tak to prostě doopravdy mám.'

Janka (St, 28. 3. 2007 - 20:03)

pro nastarsi - Jsem sice taková mamina s 85kily ale vrásky a povadlý tělo? Tak to fakt nemám a hned tak mít nebudu. Doufám. Ale sex mi chutná.'

lampasik (St, 28. 3. 2007 - 15:03)

ahoj, mne je 47 a mnela jsem pritele mladsiho o hodne let, byla jsem neskonale stastna a myslim, ze no taky. Po par mesicich mne ale opustil, prakticky bez slova. Bylo a je to hodne krute, protoze ho stale miluji. Je to uz delsi dobu, ale nemuzu ne neho zapomenout. Neni to jen tim, ze byl mladsi a mne se mladsi muzi hodne libi, ale i tim, jak jsem s nim byla stastna. Teda mam pocit, ze se mne vytratila radost se zivota a zapomnela jsem se smat

time30 (Út, 27. 3. 2007 - 11:03)

Neco bych rad sem naspal.Mam ted zenu ktera je o trinact let starsi jo?A mnel jsem nekolik mladsich zen,ani jedna ta mladsi zena si mne nevazila nekourim nepiji jen prilezitostne nebzl jsem nikdz trestany mam nazor ze jak zena tak i muz maji zit zivot kde funguji stejna prava tz mladsi to nikdz nebrali ale ted co mam tu ztarsi je to uzasne je hodna mila klidna a umi krasne milovat.jeji predchozi manzel ji jen urazel nadaval a ba i uhodil a nikdz ji nepochvalil nebo nekoupil kytku,ted co je semnou je stastna a ja take neni to vubec o veku ani o majetku je to o tom co citite k cloveku jako takovemu jak je vam snim dobre a jak se spolu shodnete verte nebo ne jde to jenom je potreba to chtit pochopit a rict si chci zit a ne prezivat.Mnej te se hezky den preji.

time30 (Út, 27. 3. 2007 - 11:03)

Tvuj nazor je vazne super souhlasim stebou uplne ve vsem to je nazor jak ma byt.Mnej se.

nastarsi (Pá, 23. 3. 2007 - 17:03)

Mam velkou slabost pro zrale zeny hodne po padesatce.Je mi 36,ale vypadam sotva na tricet.S mymi vrstevnicemi si nerozumim a hlavne me vubec fyzicky nepritahuji.Pritahuji me vrasky a povadle telo.Je tu nejaka zena s opacnym problemem.

pipi (Po, 26. 2. 2007 - 23:02)

jde to,ale je třeba počítat s tím,že až se nabaží zkušené paničky za nějakej čásek ho přestane bavit a najde si mladici.Je to tak i naopak,mladice chtějí starší a zkušené chlapy,ale po čase jsou z nich staříci a mladice by zase radši mladíka.Ale někdy z toho může být pěkný a trvalý vztah,ovšem po pravdě,v tyto vztahy příliš nevěřím.Nechci tím nikoho urazit,ale píšu co si o tom myslím.'

lampasik (Po, 26. 2. 2007 - 09:02)

Jirko nechces si se mnou psat cez meil?
lampasik

lampasik (Po, 26. 2. 2007 - 09:02)

Ahoj
dostala jsem se sem až teď a tak věřím, že už máš nový krásny vztah. Chci Ti moc poďekovat, že se nestydíš za vztah k staarší ženě. Ja jsem měla přítele mladšího /mně je 47 jemu 28/ bylo to krásne, ale ze dne na den mně doslova odkop. Moc to bolí a i když je to už nějaká doba nemůžu se z toho vzpamatovat. Hodně lidí mi říka, že jsem atraktivní, ale mám zlomené srdce a ta bolest neustupuje. Hezky den a držím Ti palce'

all.ann"seznam. (So, 17. 2. 2007 - 10:02)

jde to, ovšem pokud máte zájem pouze o sex jako já..mladý muž , větší penis a pořádná výdrž...inteligence,čistota, zdraví hlavně diskretnost...napište mi , pouze foto nutné.
all.ann"seznam.cz'

dzidzi (Po, 12. 2. 2007 - 21:02)

třeba ne, jen je si třeba uvědomit,o koho ti jde a co s toho máš....tobě se jednalo o maminku,ale myslíš,že by jí chlap v jejích letech nebyl schopný opustit...???'

Reklama

Přidat komentář