Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

dzidzi (Po, 12. 2. 2007 - 21:02)

Mám skoro 35 a jediný rozumný kluk byl ten,kterému bude 20. Proč?Já si nepotřebuji vynahradit žádne prohřešky s mládí,jen jsem vždy rozuměla více mladým, nebo snad dětem???Pokud je to obiustranne...tak to neodsuzujte...protože ani s chlapem v mém věku nemám tu jistotu...skuste si vsadit sportku..jste na tom stejně'

Jana (Po, 29. 1. 2007 - 13:01)

Zdravím všechny ;) Objevila jsem na internetu docela dobry web o kosmetice, kde maji ceny nizsi nez kdekoliv jinde a to jsem toho hodne prosla. Juknete na: http://nejlevne.cz'

R. (Po, 29. 1. 2007 - 13:01)

.....do toho bych nesel chlape, moje maminka mela o 15 let mladsiho a po deseti letech ji poslal k vode.
Drive nebo pozdeji se vzdy otocis za mladou sukni!

Olga (Po, 29. 1. 2007 - 08:01)

To Monika
Za tento vztah se musí hodně platit a bohužel, pokud se do toho vloží city, velmi to bolí. Sama prožívám takový vztah a vím dopředu, že to takhle dopadne. Jen se ale nehodlám kvůli tomu připravit o ty nádherné chvilky, které spolu prožíváme teď. Pravda, my už jsme spolu 8 měsíců, ale zatím nepozoruji žádné ochládání citů, ba naopak. Nemá smysl polemizovat o tom, jestli by s tebou dokázal žít nebo ne, jak by to asi fungovalo do budoucnosti; ze svého okolí znám několik párů, kde on je o cca 10 let mladší a jde to. Ale považ, co to s sebou přináší za problémy a jak netolerantní jsou lidé u nás - stačí si tu jen přečíst pár příspěvků. Otázka je, jestli za tebou nebude utíkat, až se jeho zamilovanost k současné partnerce postupně vytratí, myslím, že i o tom tady psala jedna zpřízněná dušička. Takže k tvé otázce, to není příroda, co stojí mezi vámi, jen maloměšťáctví, puritánství a upjaté názory na to, co je a není správné podle evropských konvencí. Na takové Papui by to všem domorodcům bylo dost ukradené, oni si ještě umí užívat života.'

Návštěvník (Ne, 28. 1. 2007 - 16:01)

Po přečtení,nemůžu udržet pláč,ale to už vlastně 14dní.Zhroutil se mi během chvilky celý svět.Před 3měs.jsem poznala 26muže,mě je 4O a prožila nejkrásnější chvilky v mém životě.Od začátku jsem veděla,že se mu líbí starší ženy,ale zároven touží po rodině a dítěti,to ovšem s mladší.Nevím,ale nejspíš kvůli okolí,hlavně rodičům.Brala jsem to na vědomí,ale nečekala jsem to.Byla jsem ochotná pro něj udělat cokoli,i tu rodinu.O to větší šok bylo z ničeho nic,že si našel stejně starou partnerku a je zamilovaný.Musela jsem odejít a dát mu šanci,protože ho nadevše miluji a přeji mu jen to nejnej a zároveň si tolik přeji ať se vrátí.Snad to čas zahojí,ale u něj..jde ošálit přírodu?Monika'

jedna starší pr (St, 3. 1. 2007 - 13:01)

Možná ti připadám směšná..nikomu neberu jeho názor..Miluji i já jeho a přesto netrvám na tom aby byl se mnou a opustil přítelkyni..nebo právě proto.'

Monča (Út, 2. 1. 2007 - 10:01)

Jako žena mohu napsat za sebe - když jsem byla mlaďounká, tak kolem 16-18 let, tak mi ti slintající a otravující roztoužení tatíci připadali nesmírně směšní. Ano, měla jsem krásné, hebké, ale i zcela nevědomé tělo. A sex mi připadal sice zajímavý, ale nedá se to srovnávat s prožíváním a zkušenostmi později. A páni ve věku mého táty se mohli přetrhnout, jak se snažili. A to sebevědomí! Proč by měla mladá holka s mladým tělem, po kterém tak prahli, spát s pupkem, pleší... To ovšem pánové opomíjeli jako nevýznamnou drobnost a když jim bylo odepřeno, rázem se změnili ve sprosté moralisty. No, paráda. Moje kamarádka to ovšem pojala jinak. Své krásné mladé tělo poskytla, nejraději ženatému, a když z toho nekápl nějaký prospěch, vyhrožovala prozrazením. Docela dobře si takto přilepšovala při studiu. Dnes jsem ve středním věku, mám stejně starého přítele, který nikdy netoužil mít mladou holku. Podívat se, to jistě, ale žít s ní? A protože je velkým vyznavačem kvalitního sexu, je mu jasné, kde ho najde. Když jsem byla dva roky bez partnera, dopřávala jsem si mladé muže, nelovila jsem, měli zájem sami. A všichni byli moc spokojení, proč asi? Moje tělo je zachovalé, ale o tom to jistě není. Nechtěli se vázat, nechtěli řešit dramatické vztahy mládí, hledali oporu, kvalitní sex, pochopení. Všeho se jim u mě dostalo, a zrovna tak jsem byla spokojená já. A o tom to je. Někteří z nich už jsou dnes ženatí a samozřejmě si vzali partnerky věkem blíž k sobě, budou mít děti atd. Ale pro vztah nezávazný ke tato kombinace ideální, příroda to přece zařídila tak, že zralé ženy víc ví a mladí muži víc touží...'

Zipantin (Út, 2. 1. 2007 - 00:01)

Jak napsal/a anonym prede mnou a take klidne i o tele, jen nezbytne ne "mladem".
Muze ti to pripadat jako naprosto nepochopitelny nesmysl, ale jsou na svete muzi pro ktere je telo zrale zeny mnohem pritazlivejsi, nez telo treba sedmnactilete divenky.

Návštěvník (Po, 1. 1. 2007 - 21:01)

Co takhle charisma osobnosti.

Návštěvník (So, 30. 12. 2006 - 20:12)

A o čem,Zipantine?'

Zipantin (So, 30. 12. 2006 - 19:12)

Smesna neni. Spis je tomu mlademu prekazkou predstava zivota s nekym, kdo je o tolik starsi. Fakt, ze az jemu bude 50 ji bude 76 asi nejde zanedbat, ale jak vidis je ted pro nej HODNE pritazliva, kdyz od mladsi holky utika k ni, takze o "mladem tele" to asi zrovna neni.

Pro jednu starš (So, 30. 12. 2006 - 19:12)

Podle mne si směšná.On tě jenom zneužívá a ještě ostatním radíš at to zkusí taky.Proč s tebou není,když tě tak miluje.Mladší tělo je mladší tělo,co si nalháváš.'

Eva (So, 30. 12. 2006 - 19:12)

Pro "jednu starší" a moc milou!!!
Krásný příběh, asi takový, jaký má být opravdový život, plný lásky a emocí.Dávám vám naprosto za pravdu, zažít něco krásné stojí i za slzy a trápení.A reakce okolí??To je jen závist.Lidi sami nejsou šťastní a proto svou zlobu obrací proti těm,co šťastní jsou.Držím pěstičky, aby vám to vydrželo a kdyby se i cokoliv přihodilo, vždycky máte něco nádheerného za sebou!!!!'

Jedna starší (So, 30. 12. 2006 - 18:12)

Měla jsem přítele o 26let mladšího než jsem já,a v jeho životě jsem byla druhá žena.Skoro tři roky jsme byli v nádherném vztahu,trávili spolu volné chvilky,občas i víkendy.Žila jsem oběma nohama na zemi,takže jsem mu řekla,až se stane,že si najde mladou holku,tak mi to řekne a ukončíme všechno.Zamilovala jsem se jak nějaká holčina a bylo mi s ním fajn a zapomněla jsem na to,že by si i mladou našel.Chodili jsem ruku v ruce a nedívali se nalevo ani napravo a nezajímalo nás co si o nás kdo myslí.Bohužel u něho v zaměstnání nastoupila nová kolegyně,mladší než on a tak se stalo,že on jediný nezadaný mezi kolegy s ní šel párkrát na oběd.Řekl mi o tom,ale zatím jsem to prostě nebrala nějak vážně.Až mi jednoho dne o víkendu připadal divný,zamyšlený,tak jsem se ho rovnou zeptala a řekl mi,že opravdu s tou kolegyní začal víc než doprovod na oběd.Dělala jsem hrdinku a řekla,že mu to schvaluji a tím končíme.Vydrželo mi to asi půl hodiny a při našem posledním milování jsem brečela jak malá holka.V ten den jsem viděla plakat chlapa...Po nějakém čase,kdy jsme si vyměnili jen pár zdvořilostních SMS,jsem mu napsala,že bych s ním šla ráda na kávu,ale řekl,že chce být partnerce věrný a má strach,že by to nedokázal až by mne viděl.Zařekla jsem se,že už mu nenapíšu a nadávala jsem si,že jsem kávu navrhla.Za dva měsíce na to mi psal,že by mne chtěl vidět,popovídat si jen tak....Jak to skončilo?Tak jak očekáváte.Už rok spolu udržujeme milenecký vztah,píše mi,že mě miluje a když jsem mu připomněla věrnost,napsal,že to,co zažil se mnou už nikdy nezažije a nedá se to zapomenout.Je mi 58let a neslibuji si od toho vztahu nic víc,jen ty nádherné chvíle.Když přítelkyně usne,jde na internet a do noci si píšeme,občas se scházíme a je nám zase hezky. Všem vám,kteří jste v takovém věkově nerovném vztahu chci napsat:nemyslete na lidi okolo vás,to krásné co můžete prožít vám nikdo jiný nedá a co má přijít,to stejně přijde.Přeji vám krásný Nový rok a držím palce.'

Jarka (Pá, 8. 12. 2006 - 09:12)

Libore, taky je možné, že má strach z toho, že jí ublížíš. Aspoň já jsem to tak měla. Bála jsem se našemu vztahu podlehnout a úplně se mu odevzdat, protože jsem měla strach, že skončím odkopnutá (že ho přestanu bavit a najde si mladší) se zlomeným srdcem.
Manžela to opravdu stálo hodně sil, aby mě přesvědčil, že jsem pro něj jediná ta pravá a všechny ostatní ženy na světě jsou pro něj vzduch.
Jestli to s ní myslíš vážně, nesmíš to prostě vzdát, musíš být silný za vás oba.
Podle toho, co píše Ja, tak to nejspíš cítila taky.
Jak jí navlékneš prstýnek, máš to v suchu, do té doby musíš prostě bojovat a nevzdát to.'

Ja (Pá, 8. 12. 2006 - 00:12)

Jarko,tak to Ti moc preji a jsem rada,ze si sem napsala.Ja totiz tvrdim,ze pokud takovy vztah vydrzi zpocatku ty tlaky okoli,je bezkonkurence harmonictejsi a pohodovy,nez ty "normalni".
Jinak ja odolavala asi o ctvrt roku dele nez Ty:))A po snatku nam okoli taky dalo pokoj.

Jarka (Čt, 7. 12. 2006 - 08:12)

Souhlasím s Ja, mám manžela o 7 let mladšího. Byla jsem rozvedená s dvěma dětma, když jsme se brali. Neznám žádný jiný vztah v okolí než je ten náš, který by byl tak harmonický. Zní to divně, ale odpovídá to.
Manžel mě taky musel uhnat, taky jsem mu nechtěla ničit život. Vzala jsem si ho po 3,5 roku, za tu dobu mě několikrát požádal o ruku a já odmítala.
Po sňatku je to daleko lepší, paradoxně to "zavřelo hubu" okolí a žije se nám daleko líp.'

Monetka (St, 6. 12. 2006 - 21:12)

Ja je to ve?mi obdivuhodné a krásne že vám to tak pekne vydržalo a Liborovi prajem trpezlivosť a keď tam preskočila aj láska treba prekonať všetko a všetkých.Mne to bohužia? nevyšlo. Ve?mi vám držím palce.'

Ja (St, 6. 12. 2006 - 18:12)

Libore,mam manzela mladsiho o 14let a jsem snim uz 23 let.Takze Ti mohu rici,ze co Tvoje pritelkyne dela,jsem delala taky.Ona Te miluje,ale nechce Ti kazit zivot s o tolik starsi zenou navic s detmi.I ja mam dve dnes uz neziji doma.Jsi mlady/ten muj byl tehdy jeste mladsi nez ty/a ona se boji Te tahat do svych problemu.Taky se boji,ze ji vsichni kolem budou obvinovat,ze Ti kazi zivot.Navic jiste neveri,ze s ni vydrzis a diky Vasemu vztahu zustane sama,protoze ji okoli davno zavrhne.Ja to prozila,hodila vse za hlavu,pred detmi jsem se stydela,ale nakonec jsem nemohla udelat lepsi krok.Je fakt,ze vsichni pribuzni zvlast z jeho strany s nami ukoncili styky.Manzelovi to nevadi a dnes,kdyz by zajem byl,se s nikym nesejde.Nema je za to vse rad.Pisu to vse pate pres devate,ale je tam v takovem vztahu spousta problemu-co se tyce pribuznych a vubec lidi kolem.Ta Tvoje pritelkyne to tusi a nechce Te nicit,navic nevi,zda bys takovy tlak vydrzel!Malokdo se vzda svych dosud blizkych bez vycitek.
To,ze Ti neni schopna toto vse vysvetlit pochop.Sama se v tom placa a nevi si rady.Pokud jste oba silni a rozhodnuti se vzajemne podporovat,pak mate vetsi sanci nez "normalni dvojice".Potize vztah bud ukonci a nebo neskutesne posili.
Magdo,pokud sem nakouknes,tak Te ujistuji,ze to casem-ten rozdil videt bude.Ale Tvuj muz ho neuvidi!Ani ho to nebude zajimat.No a co,hlavne kdyz Vam to bude klapat.
Libore,musis ji proste uhnat,jako to udelal muj muz!Nesmis se nechat odhanet,protoze to ona dela pro Tebe ac trpi.

Libor (St, 6. 12. 2006 - 18:12)

Pochopi to nekdo?Je mi 24 a poznal jsem skvelou zenu 37, zazila v zivote mnohe, ma 2 deti a mam je moc rad a ji miluji.Nechapu co se stalo najednou mi napsala sms ze se mnou nemuze byt, ze mi nechce znicit zivot, ale do oci mi nerekla ze me nemiluje, pak mi napise ze mi nechce ublizovat.Kamaradky a maminka na ni asi maji vliv nebot je altruista a snazi se neublizit nikomu.A me to trapi, ona to vi, bal jsem se otevrit nebot jsem zazil zle veci ale ji jsem veril a protoze ji miluji dokazal jsem znovu duverovat.Ona ted mi neni ani schopna rici proc se mnou nechce byt.pomuze mi nekdo?

Reklama

Přidat komentář