Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Návštěvník (Čt, 19. 10. 2006 - 14:10)

Tak Romane,chlapa jako ty bych něchtěla ani za nic. Už jenom po přečtení tvého příspěvku soudím, že moc toho rozumu ti pán bůh nenadělil. Dana'

Petra (Čt, 19. 10. 2006 - 14:10)

OK Romane,proč píšeš teda do téhle diskuze, když ti starší!! ženy nad 42 let nic neříkají?Nehledě na to,že je ti padesát,nějak nechápu,co jsi tím chtěl říct.'

Roman (Čt, 19. 10. 2006 - 09:10)

Ahoj lidi, jak to tady pročítám uvědomuji si, jak je to krásné a vlastně i tak nějak přirozené, když se žena miluje s mladším mužem.
Mně je přes padesát a měl jsem třicetiletou vdanou a hezkou partnerku, s kterou nám to výborně po všech stránkách klapalo. Věkový rozdíl mezi námi nebyl problém, neboť prý jsem sexy víc, jak její manžel. Problém byl v tom, že nám náš vztah záviděla její kamarádka, která jí to rozmlouvala, pak se mě snažila svést a když ani to nepomohlo, řekla to jejímu manželovi. Nebudu tu popisovat, co následovalo, ale už to oba přebolelo. Ona navíc přišla i o kamarádku.
Nicméně já se ptám, proč je to tak zlé, když muž chodí s mladší ženou, proč hned musí být tlustý plešoun, který se třese na mladou kost? I když do toho mám dost daleko.
Se svými vrstevníky si nemám o čem povídat, osud jejich vnoučat mě nezajímá, ale zajímá mě sport, kultura, společnost. Jsem veselý extrovert, takže neumím sedět někde v koutku. K životu potřebuji lidi a lásku. Tak jaký je tedy rozdíl mezi potřebami a touhami starší ženy a muže? Nejsou to jen zažitá schémata?
Pohybuji se mezi mladými ženami a společně s nimi i často sportuji, poznal jsem, že je jim v mé společnosti dobře, ale již nemám odvahu, po minulých zkušenostech, nějakou oslovit, abych spíš něco nepokazil. Ženy po dvaačtyřicítce mně již většinou svojí usedlostí a leností nic neříkají. Těm, které takové nejsou, se však upřímně dopředu omlouvám. Rád bych měl ale hezký vztah s mladou ženou, která také potřebuje především lásku, ale brzdí mě zažitý předsudek padesátníka, který dohání vlak, i když mě věk jinak moc netrápí. Co s tím?'

Jarda (Čt, 19. 10. 2006 - 07:10)

Ahojky Monetko,
tak hodne stesti. A jak rikam - jestli bude vyplasenej, tak naznacit, ze vse bude OK a nemusi se bat trapasu.

pro Monetku (Čt, 19. 10. 2006 - 06:10)

Strašně moc ti držím palce. Vůbec se neboj. No to to trvalo, ale o to to bude hezčí. Tak dej vědět jak to vše dopadlo. Budu na tebe myslet Iva'

Monetka (St, 18. 10. 2006 - 19:10)

Iva, David, Jarda, Pavel pamätáte sa na mňa a môj problém? Včera mi napísal že mu ve?mi chýbam!!!!!!! Nemôžem tomu uveriť! Chce to znovu skúsiť. Ktovie čo mu v tej jeho hlavičke zmenilo. To by ste chalani vedeli asi vy. Bojím sa, ale zároveň aj teším. A ozaj Iva, som od Bratislavy, nestihla som sa skôr ozvať, sorry.'

Helena (Ne, 8. 10. 2006 - 17:10)

ty předchozí jsem psala já.'

Návštěvník (Ne, 8. 10. 2006 - 17:10)

Ledaže bys byla Lála:-).'

Návštěvník (Ne, 8. 10. 2006 - 17:10)

Hanko,ty jsi tady někdy psala?'

Milan (Ne, 8. 10. 2006 - 16:10)

Lálo, co to povídáš? Kalhotky si taky můžeš vyzkoušet v obchodě.'

Hanka (Ne, 8. 10. 2006 - 16:10)

Já nevím proč se vždycky najde nějaké individum, které celé forum pokazí. Lálo, máš pravdu, že se nenecháš rozhodit, zřejmě jde o jednoduššího člověka. Nedivím se , že spousty lidí se už na toto forum vykašlalo. Škoda, do nedávna to bylo super.'

Lála (Ne, 8. 10. 2006 - 14:10)

Mariko, já ti ho nenutím, to je tvůj problém, že se ti nelíbí. možná, že by takový typ o tebe vůbec nezavadil.Mne naopak potěší dobře vypadající muž a ještě k tomu na úrovni, nezáleží na věku.

A kalhotky si nepotřebuji zkoušet, jelikož znám dobře svou velikost.
Jestli chceš p r u d i t , tak mne rozhodně nerozhodíš.'

Návštěvník (Ne, 8. 10. 2006 - 10:10)

nebuď sprostá!'

Návštěvník (Ne, 8. 10. 2006 - 09:10)

Mariko, trhni si nohou! Jo?

marika (So, 7. 10. 2006 - 17:10)

Lálo, a do jakých obchodů chodíš nakupovat? Že nevíš, že i spodní kalhotky si můžeš v lepších obchodech vyzkoušet, samozřejmě přes spodní prádlo. Pokud tedy nenakupuješ někde na stánku, to by asi tedy nešlo:-(.
Mmch, Richard z ordinace se mi vůbec nelíbí:-(.'

Lála (So, 7. 10. 2006 - 14:10)

Ještě jsem zapomněla IVO č. 1, nedej se odradit.
Ty opakované příspěvky s malou změnou v úvodu, to je přece nedostatek fantazie, svědčí to o určité úrovni,že.'

Lála (So, 7. 10. 2006 - 14:10)

Nenechme se odradit někým zaujatým, asi má pořádný mindrák.........
Jen pro zajímavost, v kolika obchodech se dají zkoušet kalhotky, žádný neznám, jen plavky a přes spodní prádlo.
Ale také jsem jako tradičně vyrazila do města na malé nákupy s úsměvěm na tváři a hned se mi dvořil muž, sice dle debaty tak 58, ale štíhlý, tmavovlasý s knírem, podobný tip jako Richard z ordinace v růžové zahradě.vypadal velice dobře i když nebyl mladší příjemně potěšil.'

a co máte dnes (Pá, 6. 10. 2006 - 22:10)

4. 10. 2006 19:28:39, Iva
Tak lidičky, dnes jsem na sobě poprvé měla nový kostýmek od Diora a dalo by se říct, že malililinko provokuju.Dokonce jsem byla o pauze na oběd v obchodě s hadříky a pořád dobře naladěná s úsměvem na rtech JAK MI BYLO DOPORUČENO A VEDLE SI VYBÍRAL pán NĚJAKÉ TRIKO , stál vedle mě a prohodil ke mě dotaz, zda to triko co drží v ruce je pánské, nebo dámské. Tak s úsměvem jsem mu popsala střih trika a že je to pánské. Šla jsem do kabinky a on také a přes plentu hodil otázku jak mi jsou ty kalhoty a já že super a on , že mě chce v nich vidět. Tak jsem vylezla z kabinky mrkla na prodavačku /je to moje známá/ a říkám , tak jak se vám líbil. No a hádejte jak to dopadlo.'

Návštěvník (Pá, 6. 10. 2006 - 22:10)

4. 10. 2006 19:28:39, Iva
Tak lidičky, dnes jsem na sobě poprvé měla nový kostýmek od Diora a dalo by se říct, že malililinko provokuju.Dokonce jsem byla o pauze na oběd v obchodě s hadříky a pořád dobře naladěná s úsměvem na rtech JAK MI BYLO DOPORUČENO A VEDLE SI VYBÍRAL pán NĚJAKÉ TRIKO , stál vedle mě a prohodil ke mě dotaz, zda to triko co drží v ruce je pánské, nebo dámské. Tak s úsměvem jsem mu popsala střih trika a že je to pánské. Šla jsem do kabinky a on také a přes plentu hodil otázku jak mi jsou ty kalhoty a já že super a on , že mě chce v nich vidět. Tak jsem vylezla z kabinky mrkla na prodavačku /je to moje známá/ a říkám , tak jak se vám líbil. No a hádejte jak to dopadlo.'

Jarda (Pá, 6. 10. 2006 - 21:10)

Ivo, ahoj!

Mariko, na co jsi pysna? Zes vysla pred kabinku v kalhotkach? (Ctu tentokrat doufam spravne KALHOTKY).
Nejak jsem nepochopil pointu tveho prispevku.

Reklama

Přidat komentář