Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

marika (Pá, 6. 10. 2006 - 18:10)

Vzala jsem si příklad z Ivy a dnes jsem přes polední pauzu zašla taky do obchůdku s hadříky. Zkoušela jsem si právě kalhoty, když z kabinky se ozval neznámý muž, jak mi sedí. Neváhala jsem ani chvilku ( vzpomněla jsem si na Ivu!!!), vyšla v kalhotkách před kabinku a rozhlížela se kolem. Kývla jsem na prodavačku a řekla jí : tak co tomu říkáte???( je to moje známá ).
Jsem na sebe pyšná!!!!'

Iva pro Jardu (Pá, 6. 10. 2006 - 18:10)

Vážení,
jak tak koukám, tak nějaká dobrá duše nechce abych to forum s váma ukončila a odepsala vám na novou anketu , ale hlavně proč píšu podepsala se mým jménem. Buď je to náhoda , že je Iva, nebo jak říkám chce v tom pokračovat a hlavně vás všechny blafovat, že jsem se k novému tématu vrátila.Tak tedy nevrátila je tam nějakej blb, který vás chce opíjet rohlíkem. Iva č.1'

petra (Pá, 6. 10. 2006 - 11:10)

Musela jsem celou diskuzi přečíst znouvu, taky jsem žila v domnění, že Iva se předváděla ve spodních kalhotkách v obchodě před cizím chlapem, moc se mi to nezdálo, to je ale legrace!!'

Jirka (Pá, 6. 10. 2006 - 11:10)

Zajimava debata. Hele Lalo procet sem to a zas se tomu tak nediv, to je jako kdybys cetla nakej prispevek od chlapa na kutilskym foru a on tu pak divil ze se jen tak nevidi ze sis myslela sroubky zatimco on psal srouby.

Lála (Pá, 6. 10. 2006 - 11:10)

Vážení, no to je síla, zaměnit kalhoty a kalhotky.To se hned tak nevidí.
Jen tak dál Ivo, nová anketa je taktéž zajímavá.'

anketa sex zeny (Pá, 6. 10. 2006 - 10:10)

5. 10. 2006 19:26:39,
je to super Iva

Jarda (Pá, 6. 10. 2006 - 09:10)

Ahoj Ivo, snad se sem jeste podivas. Kdyz jsem si to precetl opravdu jsem to zaregistroval jako "kalhotky" (asi ta predstava, jak se svlekas v kabince, no koneckoncu jsem nebyl sam). Jsem rad, ze to tak nebylo a byly to kalhoty. Ne kvuli tobe, protoze proboha delej si co chces, ale jen se mi (jak jsem psal) nezdalo, ze bys najednou tak ve svem chovani otocila.
Kdyz jsem pak napsal neco ve smyslu "asi zbozne prani" tak to nebylo mineno vuci tobe, ale proste konstatovani, jaci my chlapi jsme prasaci a vidime kalhotky i tam, kde nejsou :)
Tak se nezlob a nekonci, jo?

Návštěvník (Pá, 6. 10. 2006 - 03:10)

SAMOSEBOU, ZE JE TO PRAVDA. NA VEKU NEZALEZI, JEN MUSI MIT LIDI STESTI....

rara (Čt, 5. 10. 2006 - 23:10)

a nemam pravdu ty kozle s voctem? chlapi sou nadrzeny a hned si predstavili zenskou v kalhotkach. koza pocestna iva tuhle predstavu nemuze ustat a bere nohy na ramena.

Hovno s octem (Čt, 5. 10. 2006 - 21:10)

Raro, jsi pěkná píča, víš to? Potřebovala bys opíchat nějakým pořádně nadrženým kozlem, hi hi. A potom bych ti vzal hlavu a vymáchal ji v septiku, do kterýho předtím nasraly krávy. Poté bys pod pohrůžkou násilí tento vzniklý lahodný nápoj pěkně ochutnala, chicht chicht.'

rara (Čt, 5. 10. 2006 - 20:10)

koza ivanka se nam urazila a mate po silne ctyrce kozlove

Iva (Čt, 5. 10. 2006 - 19:10)

Tak tímto se s váma loučím, bylo to hezké a bylo toho dost. Hodně štěstí vám všem. Iva'

Jarda (Čt, 5. 10. 2006 - 18:10)

Nojo, fakt jsou to kalhoty a ne kalhotky! :)
Asi se projevuji povedoma prani :))

Iva (Čt, 5. 10. 2006 - 14:10)

Než budete reagovat, tak si pořádně přečtěte co píšu. Pokud vím, nepsala jsem kalhotky, ale kalhoty. Nevím jestli džíny máte za kalhotky.'

rara (Čt, 5. 10. 2006 - 03:10)

ivo no hlavne jestli ten nadrizenej organ neni pohlavni ty kozo

Jarda (Čt, 5. 10. 2006 - 00:10)

Ahoj Ivo, no tys to vzala hopem :) Uprimne receno se mi to take trochu nezda a zajimalo by mne, jestli ten prispevek nepsal nekdo jiny z legrace.
Povaha a podstata cloveka se obvykle neda zmenit jen tak ze dne na den a ze bys presla od uhybani pohledu pri usmevu ve fronte hned k tomu, ze se neznamemu muzi na vyzvani v obchode ukazes v kalhotkach - no nevim nevim.

Zdenek (St, 4. 10. 2006 - 21:10)

Ivo nevim jestli nekoho mas, ale bejt tvym manzelem nebo klukem tak by me teda pomysleni ze se pri nakupu predvadis nakymu chlapovi v kalhotkach zrovna dvakrat nenadchlo.

Pavel (St, 4. 10. 2006 - 18:10)

Ivo, Ty zlobidlo! :-)))

ondro (St, 4. 10. 2006 - 18:10)

Dnes? Byla jsem za elegantní, protože jsem byla u nadřízeného orgánu. Iva'

Ondra (St, 4. 10. 2006 - 16:10)

A co máš dnes na sobě, IVO???'

Reklama

Přidat komentář