Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 08:08)

No tak, on i obyčejný život může být sranda, natož sex.....Žádné prémie nebyly. Máš moc bujnou fantazii. Bez výhod, a dárky se neodmítají. Spíše mi vadily ty, které nevydýchaly to, že jsem se nenechal připoutat.

Default User Image
upřesnění (Út, 13. 8. 2024 - 09:08)

Prostituce (z latiny prostituere) je poskytování sexuálních služeb za úplatu nebo jakoukoli jinou protihodnotu.[1][2] Pro ženu se používá výraz prostitutka, moderně někdy z angličtiny callgirl, „eskort“ nebo „eskortní dáma“. České označení pro muže takovou službu poskytující je prostitut (srov. gigolo). 

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 08:08)

Premie jsou také dárky. Slušně se se tom plácáš. Teď to zase popisuješ jako luxusní prostitut, který nemá pevnou taxu, ale přijímá dárky. A práci dělá, protože ho baví, ale s žádnou se nechce poutat ani hedvábnými pouty DDDD

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 10:08)

Žádná nerozhodovala o mých prémiích. Jestli někdo plácá, tak jsi to ty. "Pro dobrotu na žebrotu." V přeneseném slova smyslu, na zdejší reakce. Bez práce nejsou koláče. Když mi je dala, tak jsem se rozdělil s ostatními (i když si je nezasloužili) a příště jsem přinesl na oplátku buchty já. :)) Možná charita, ale nikdo na tom neprodělal, ani nezískal, tedy až na ten sex, ale ten byl taky fifty fifty.

Default User Image
DDDD (Út, 13. 8. 2024 - 10:08)

Cože? Vás u toho bylo víc? 

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 07:08)

Nechci tě shazovat, ale musím se smát, když si představím nějakou paní z vesničky u Havlíčkova brodu, jak se takhle jednou ráno probudí a řekne si, že si zajede do Pardubic za pánem, o kterém jí říkala minulý týden prodavačka, že poskytuje služby zdarma. Zbalí čerstvou cibuli ze zahrádky, upeče štrůdl a vezme ze spíže skleničku homemade džemu a jde na vlak. DDDDD

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 07:08)

Některé a musím poznamenat i velice hezké ženy, jsou schopny kvůli dobrému sexuálnímu zážitku, udělat cokoli, nejen jet vlakem, či autobusem přes 300 km a předem si kvůli tomu zajistit hotel. Nakonec kvůli tomu dokážou i vraždit konkurentky nebo nevěrníky. Já jsem několikrát za odmítnutí musel čelit promyšleným pomstám, kdy mi šlo i o existenci. To byl hlavní důvod, proč jsem s tim přestal, protože jsem jim vlastně ubližoval a některé si to nezasloužily.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 09:08)

poprskala jsem si monitor kafem :-D

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 08:08)

DDDDDDD

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 07:08)

Nebo v místě bydliště. Paní zvedne telefon a zavolá na sousedkou doporučené číslo: Dobrý den, pane Zavadil. Neměl byste na mě dnes kolem čtvrté odpoledne čas? Samozřejmě se budu revanšovat DDDD. 

Anonym (Ne, 11. 8. 2024 - 16:08)

Dá se to obalit jako úcta mladých kluků ke starším ženám, s využitím pohlavních dispozic, nebo u žen krátkodobý výlet do mládí, či abstraktní omlazení. Každopádně jde jen o hormonální, nikoliv citovou vazbu. Na dlouhodobější vztah to není. Vidět partnerku stárnout je stresující i když pohlaví stále fungují. Eufemisticky by se to dalo charakterizovat jako sociální výpomoc.

Anonym (Ne, 11. 8. 2024 - 12:08)

Štenrovat mladou to je běžná nuda, ale odkrýt dračici v padesátce,  to je zázrak přírody. Tělo se bouří, po dlouhém půstu nebo celoživotním apetýtu jsou jak německé store mezi auty.

Anonym (Ne, 11. 8. 2024 - 12:08)

Starší ženy jsou kolikrát perfetní kusy, ale není to na nich moc poznat. Je to složitější upoutat samce bez představivosti, ale stojí vlastně o takového?

Anonym (Ne, 11. 8. 2024 - 11:08)

1/Sotva jsem si udělal řidičák, tak jsem vyjel se starým půjčeným autem. Ujel jsem asi 50 km, když v autě zahrkalo a chcíplo. Zatlačil jsem ho na krajnici a zkoušel ho opravit. Marně. Jen jsem si zašmíroval ruce. V nejbližší vesnici jsem se zeptal na automechanika. Tetka mne poslala do domku na kraji vesnice, kde měl bydlet. Po zazvonění přišla otevřít malá, korpulentně kozatá, asi padesátiletá hospodyně. Potvrdila, že ten její je automechanik, ale že je v práci a po ní chodí do hospody, kde bývá až do zavíračky. 

Spatřila mé zašmírované ruce a taky si prohlídla bouli na kalhotách, kterou vyvolala. S úsměvem mne pozvala dál, abych se umyl. Když mi v koupelně podávala ručník, neudržel jsem se a sáhl jí na kozy. Okamžitě vystartovala na můj poklopec. Nedočkavě mi vyndala penis a vzdychla, že už  dlouho nemrdala a že jen sní a onanuje. Tomu jejím už se léta nepostavil a stejně má jen takovýho cvrčka. Takovýho ještě neměla, ale že by ho ráda vyzkoušela. Osahal jsem jí vagínu. Tekla jako vodopád. Pak mne na sebe nedočkavě strhla, široce roztáhla nohy, chytila penis, pomazala ho vlastní šťávou a začla ho do sebe cpát. Já jsem napomáhal penetraci mocnými přírazy. Ještě jsem v ní nebyl celý a už měla přímo zběsilý orgasmus. Když odezněl, chtěla chvilku odpočinku a tak jsem přerušil pohyby začal jsem, když řekla, že už můžu a taky přirážela. Pak chtěla svézt na koníčkovi Šimrala pyj jen tak na krajíčku, ale když jsem jí sáhl na tvrdého poštěváčka, udělala se zas. Pak vstala, odpotácela se do kuchyně, uvařila kafe a při jeho pití mi honila přirození. I když už moc nechtěla, tak jsem si jí přitáhl a vzal si jí zezadu. Konečně mi to taky přišlo, spolu s ní a za oboustranného jásotu jsem jí napustil pochvu semenem. Pak jsme se osprchovali a oblékli. Byl nejvyšší čas.

Anonym (Ne, 11. 8. 2024 - 12:08)

2/Starýmu někdo ve vsi řekl, že jsem se po něm ptal a taky si všiml odstaveného veterána. Místo do hospody si mne šel rovnou vyzvednout domů. Málem nás přistihl, protože mrdačka trvala s přestávkami přes dvě hodiny. Někdo nás asi slyšel a řekl mu, co se u nich dělo. Prohlásil, že je mu to jedno, protože má raději chlast. Auto opravil za deset minut, za litrovku rumu. Pak šel do hospody a ujistil mne, že tam bude až do zavíračky. Paní mne pohostila vynikající večeří. Ještě jsme si dali půlhodinovku, dva její a jeden můj orgasmus. Při loučení plakala a prosila mne, abych se zase někdy zastavil. Na cestu mi dala bohatou výslužku, protože prý jsem si jí zasloužil a pokračoval jsem v cestě. 

Když jsem se vrátil domů, bylo už k půlnoci. Máma mi vynadala, kde jsem byl tak dlouho, protože o mne měla strach. Moc zkušený řidič jsem v té době nebyl, ale v sexu to bylo mnohem lepší. Věděl jsem co se sluší, aby se mnou byly partnerky spokojené. Když jsem jí vyprávěl co jsem zažil, nechtěla mi věřit. Uvěřila, když jsem jí předal výslužku. Prohlásila, že už se o sebe umím dobře postarat.

Anonym (Ne, 11. 8. 2024 - 12:08)

Teda ty jis byl nadrženej, to seš určitě kamioňák, celej den sivozej kulky v teple a pak sou nadržení jak kamzíci.

Anonym (Ne, 11. 8. 2024 - 12:08)

Po takové pohádce se bude po obědě spát krásně 

Default User Image
Honza (Ne, 11. 8. 2024 - 11:08)

Jde to dokonce bych řekl že je to to nejlepš co může být. Je mi 28 a hledám si ženy nad 40 klidně i 50 nejstarší co jsem mněl bylo 54 a super. Mladý mně moc nepřitahují  

Anonym (Ne, 11. 8. 2024 - 11:08)

Ty jsi ale úchyl a neřešíš co bude. 

Default User Image
Honza (Po, 12. 8. 2024 - 07:08)

Proč co by mělo být? Udržovaná žena v 50 je dneska pořád krásná. A spousta jich je rozvedených a sex chtějí 

Reklama

Přidat komentář