Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

viki (So, 30. 9. 2006 - 16:09)

Jen tak mimochodem, taky bydlím kousek od Prahy:-).'

viki (So, 30. 9. 2006 - 15:09)

Jardo, skvělý:-), vidíš, k čemu všemu je dobrá tranvaj:-).'

Jarda (So, 30. 9. 2006 - 15:09)

Tak koukam ze ne kluk v tranvaji, ale Pavel nakonec ukaze Ive jiskru zivota :))

Pavel (So, 30. 9. 2006 - 15:09)

Ivo tady snad ne. Dej mi mail a já Ti to napíšu.'

Iva (So, 30. 9. 2006 - 14:09)

Tak tedy - odkud jste pane?

Pavel (So, 30. 9. 2006 - 14:09)

Ivo, je dost dobře možné, že bydlíme kousek od sebe a že bychom si to možná mohli říct, tak říkajíc, přes plot. :-)'

Pavel (So, 30. 9. 2006 - 14:09)

Vím že jsem ostuda, ale díval jsem se chvílemi po obědě do sebe, ale mám tu ještě pár restů do práce. Takže na hezké póčo se dívám jen z okna.'

Pro Pavla (So, 30. 9. 2006 - 13:09)

Ahojky. Pavle to si se trefil. Dopolene jsem vařila /čočkovou polévku, bramborový knedlík uzený a špenát/. No a teď jdu na úklid a k večeru zase žehlit. No a tak je to pořád dokola už 24 let. Naštěstí mě uklízet baví horší je to s vařením, ale musím.Venku je nádherně, bydlím kousíček za Prahou a příroda volá. Tak vezmu Garouška to je náš pejsek /hladkosrstý foxteriér/ a vyrazíme do lesíčka. A co děláš momentálně ty? Iva'

Pavel (So, 30. 9. 2006 - 11:09)

:-)))

Návštěvník (So, 30. 9. 2006 - 11:09)

A ted jeste davej bacha jak budou protestovat ze naj lepsi veci na praci nez bejt o vikendu u pocitace.
To vis, jsou v blbakove na chate! :)

Návštěvník (So, 30. 9. 2006 - 11:09)

To vis Pavle, drtiva vetsina lidi pise z prace. Je vseobecne znamy fakt, ze na ceskych internetovych forech pres vikend chcipnul pes :)

Pavel (So, 30. 9. 2006 - 10:09)

Tak holky, co je s Vámi?!
Je tu nějak dlouho 'ticho'!

Vaříte oběd, či dokonce ještě spíte?'

Pavel (Pá, 29. 9. 2006 - 21:09)

Andy, již dvakrát jsem manželce rozvod navrhnul, ale nechtěla. Na druhou stranu přítelkyně má dvě malé děti a sama ještě dále studuje. No a co já bych jí a jejím dětem mohl nabídnout? Chce třetí dítě se mnou, což je sice lákavé i lichotivé, ale ode mne by to bylo sobecké. No a rozvést se a zůstat sám? To bych se zase musel do někoho zamilovat, což teď dost dobře nejde.
Moje přítelkyně netrpí, to trpí doma, ale o tom nechci mluvit. Důvodně si myslím, že naopak je se mnou šťastná. Poznal jsem ji vycukanou, nervozní, ale teď je nádherné usměvavé sluníčko. Ale i mně kolegové říkají, že jsem omládl. :-)

Jo abych nezapomněl, na šibalkách celý život ulítávám.:-)

Proto to přeji prožít i ostatním. A tedy i Ivě. A kdyby už nic jiného, stojí to za to to zažít.
Ať si z toho každý vezme co chce.'

Andy (Pá, 29. 9. 2006 - 17:09)

No Pavle, trochu si me pobavil, myslim to v dobrem. Ne, nevzdala jsem nic, zivot je "hura pocit", s tim, ze jednou jsi dole jednou nahore. Okoli me vidi jako velmi atraktivni zenskou, sice 30, ale s kukucem sibalske dvaadvacitky. A ani ja sama nemyslim, ze bych si nemohla vybirat:-) Jeste porad to jde:-)
Jsem toho nazoru, ze zenska ma byt neustale smrncovni, at se deje co se deje. A pocit, ze me nic nepotka, to je naivni nesmysl. To jen ja uz nic takoveho potkat nechci.
Ale Pavle, mluvim ted tak, protoze ja uz mam jisty boj za sebou, zivot s prima divochcem pred sebou, ale ta uskali a bolesti okolo rozchodu, vnitrnich neprijemnych pocitu a rozhodnuti, tak ty me samozrejme neminuli. A neni o co stat.
Proto si myslim, pokud vztah neni od zakladu spatny, tak by na nem mel clovek makat az do aleluja, tim ze si nekoho najdes, vyresis jen jednu cast zivota. Co to prinese dal, zazijes jiste sam.
Takhle, ja bych to uz nikdy, tak jak pises Pavle, nechtela. Oba si zit svuj zivot. Proc jsi se zenou? Kvuli detem? Majetku? Pohodli? Jestli ti pise, ze te miluje, tak ver, ze ona trpi jako zvire.
Obcas, bych chtela mit muzsky mozek, bohuzel, jsem jen citliva zenska. A okoli, tak to si mysli, ze ja snad ustojim vsechno, do meho nitra vidi vsak malokdo.
Muzes vyzarovat jak chces, ale kdyz se zivot zacne srat, tak pak teprve vycitky dojdou tam, kam patri...
No,jak rikam, cistej stit je cistej stit.
Samozrejme pokud bych mela doma tak studeneho manzela,jako Iva, mozna bych se dala take do uceni, jak oddelit sex od lasky, no nevim...zalezi na prioritach.

Ja mam proste jen pocit, ze s tim Ivy pripadem se neco delat da, musi vsak ona sama chtit...
Ovsem pokud vylozene nebude chtit on, pak tedy ?..................

Pavel (Pá, 29. 9. 2006 - 16:09)

Jestli někdo tady napíše tranvaj nebo tramvaj je opravdu velmi důležité! Bože, zase jeden osel.

Ivo, vyhýbáním fakt nic nevyřešíš. Postav se k tomu tak či onak čelem. Stejně se časem někde potkáte, Ty nebudeš na to připravená, třeba budeš i s manželem, no a pak se budeš chovat jak trdlo.

Andy, já přítelkyni celou dobu říkám, že až jednou jí bude tolik, kolik je dnes mně, tak třeba já už budu zase na nočníku. Jenže to je jak do dubu. Pro mě je to o to horší, že to je žena, kterou jsem hledal celý život. Je mladá, krásná a vzdělaná, dokonce bohatší jak já, a přesto ... Mám ji rád a přitom si bojuji vnitřní boj, protože ji nechci zničit život. Vídím totiž budoucnost, kterou ona si nechce ani připustit, ale realita je taková. Jenže několikrát denně mi posílá smsku, jak mě miluje a že o mě nechce přijít. To by porazilo i slona.
Andy ještě mě napadla jedna věc. Bezesporu sis něco užila, ale také sis natloukla čumák. Nevzdala jsi ten život nějak moc brzy? Myslím to, čemu dnes mladí říkají být IN? Víš, ona se taková ženská pozná hned na první pohled. Buď je šedivá domácí puťka, nebo supr sebevědomá baba, která má šťávu. Moje manželka, až když si našla přítele, vlastně našla znovu motivaci a je z ní znovu pěkná baba. Jen nepřipravené to ale po tolika letech manželství překvapí. Pokud si někdo myslí, že zrovna ta či ten jeho by mu to nikdy neudělal, pak si vlastně nic jiného nezaslouží.
Ale, ale, ale ..... nikomu svůj názor nevnucuji a jak tu již bylo řečeno, každý je strůjcem svého štěstí.

PS. Vzkaz pro anonyma - češtináře, kdybych se také náhodou někde uklepl, tak mi klidně vlez na hrb.'

Návštěvník (Pá, 29. 9. 2006 - 13:09)

Tak pardon, slovo tranvaj užíval můj syn hodně dlouho ve škole a ještě dnes se tomu smějeme a tak trochu mi ta legrace zůstala. Úřednice jsem a nemám proč se stydět.'

Andy (Pá, 29. 9. 2006 - 13:09)

No, nehces mu to rict, protoze tak nejak citim, ze ty uz jsi napravu ve svem vztahu vzdala.
Jestli chces byt diplomat,mohla bys umet byt i taktik. A taktika ve vztahu, kdyz je nekde nejakej problem, je temer nutna. Maloco, jen tak samo o sobe funguje.

Pavle, je to tvuj pohled, az to jednou skonci, treba ne, pravdepodobne ale nekdy ano, z jakehokoliv duvodu, myslis, ze se bude se svym chlapem tvoje pritelkyne chtit milovat? Bude to pro ni peklo,kdyz zaziva s tebou, co ty tvrdis . Ale tebe uz to mozna nebude zajimat, budes mit dal svuj zivot. Dlouhodoba nevera stejne praskne.

Nejde o prizdisracstvi, za to se nema smysl schovavat. Take jsem tvrdila, a byla hrdinka, do te doby, nez ublizis....Moc dobrej pocit to neni.

Ale je fakt, ze kazdy stujce sveho stesti...
Laska je vasen, a nema logiku, ale pokud si vybereme partnera pro cely zivot, tak stoji o tom hloubeji a do dusledku premyslet, nez se tahnout za vasni...

No, tezko radit, ja mela Ivo spis ten dostatek nez nedostatek, zato vim dost o tom ublizovani , a co nevera muze napachat za skodu...
Sobe, i druhym...

Návštěvník (Pá, 29. 9. 2006 - 13:09)

tranvaj??? Co to je??? Píšeš to všude, ty asi nebudeš moc chytrá, co..jestli tady všechny nebalamutíš, úřednice.......'

IVA (Pá, 29. 9. 2006 - 13:09)

Lidičky moc jsem toho dneska v práci neudělala, protože se neustále vracím k vašim odpovědím.Všem vám moc děkuji a o víkendu budu moc, moc přemýšlet jestli v pondělí ráno pojedu do práce stejnou trasou jako doposavaď abych "HO" opět potkala na známem místě a čase, anebo změním tranvaj za metro. V pondělí ráno vás budu informovat, tak na mě myslete. Hezký víkend. IVA'

Pavel pro Ivu i (Pá, 29. 9. 2006 - 13:09)

Budu se tu již opakovat. Je mi třiapadesát a jsem ženatý. Mám o dvacet let mladší přítelkyni, se kterou prožíváme nebe na zemi. Tedy má rada - kašlete na věk. Dokonce i v mém věku (!) jsem byl pozván čtyřiadvacítkou na schůzku, na kterou jsem sice ze slušnosti přišel, hezky jsme poseděli, ale vysvětlil jsem ji, že jsem starší, jak její otec. Sice byla tím udivena, ale přesto jí se mnou prý bylo dobře. Takže ještě jednou - není to vždy jen o věku!
Můj vztah s přítelkyní nám oběma velmi pomáhá v našem manželství. Co se týče sexu, prý poznala něco, co doposud nepoznala. No vidíte, a když jsem viděl jejího manžela řekl jsem si, co ji od takového atraktivního chlapa táhne k jinému. Proto stále a stále říkám - láska je vášeň a nemá logiku.

Ivo, jak Jarda, viki, Andy a možna ještě ostatní mají pravdu a i své zkušenosti, přesto jsem přesvědčen, že to stejně uděláš asi tak, jak bych to na Tvém místě udělal já. Jen si dávej opravdu pozor, ať to zmákneš a ať si to doma nepoděláš.
A teď mi promiň - Jen přizdisráči nikdy ničeho nepoznají a ničeho nedosáhnou.

Proto ještě jednou za sebe - jdi do toho, ale bacha.

PS. Co se týče Tvého vzhledu, já Ti věřím, protože vím, o čem mluvím.'

Reklama

Přidat komentář