Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Pavel pro viki (Ne, 1. 10. 2006 - 14:10)

Nojo no, hold aspoň jednou uvěř a napiš mi na mail. A Ty Jardo také.
Já také předpokládám, že jste normální slušní lidé.'

Pavel pro viki (Ne, 1. 10. 2006 - 14:10)

Nojo no, hold aspoň jednou uvěř a napiš mi na mail. A Ty Jardo také.
Já také předpokládám, že jste normální slušní lidé.'

pro Janku (Ne, 1. 10. 2006 - 13:10)

Jako máma ti rozumím. Moje kolegyně z práce má rozvedenou dceru 44-letou /stejný věk jako mám já/.No a dcera ji oznámila, že už 4 roky chodí se svobodným o 14 let mladším klukem. Jeho rodiče jsou nešťastní. To výš ona už dítě v žádném případě nechce, protože už má svoje dospělé. Chce si prostě užívat. Taky mu řekla, že až začne mít potřebu založit si skutečnou rodinu, že v žádném případě mu v tom nebude bránit a bude to respektovat a tak nastane čas se rozloučit, protože ona mu to nemůže nabídnout. Tak je to dle mého v pořádku. V případě tvé dcery si myslím, že si zkazila život. V životě na nás čeká spousty nástrah a když už jde o nějakej ten románek, tak si myslím, že má jít o rovnocennej pár.Např. ženatý a vdaná , svobodnej a svobodná. Protože kdyby šlo o pár svobodný a vdaná, tak ten svobodnej nikdy nemůže pochopit proč zrovna dneska nemůžu přijít na kafe, kdežto ten ženatej ví o čem mluvím, že dneska to prostě nejde.Já když se někdy nemůžu v něčem rozhodnou, zda odejít ze svého nynějšího zaměstnání, protože mi na jiné Praze nabízejí lepší výdělek, tak si vemu takovou tu pomyslnou váhu a na jednu misku dávám všechny plus a na druhou všechny mínus a to , co převažuje tak podle toho také jednám. No nevím co ti ještě napsat, snad jen to, že musíš doufat, že se to povede. Iva'

jana (Ne, 1. 10. 2006 - 12:10)

Mám dceru 40 let a žije s přítelem, kterému je 25 let.Nyní mi oznámila, že čekají dítě.Má už dvě dcery 17 a 15 roků.Dělám si starosti,protože ten její mi přijde nevyzrálý pro rodinu, stále by jen chodil za zábavou a zaměstnání střídá každé dva měsíce, takže po finanční stránce žijí od výplaty k výplatě.Já vím, že je to její život, ale jako máma mám strach, že to nedopadne a zase bude sama, ale už na tři děti.'

viki (Ne, 1. 10. 2006 - 11:10)

Ahoj kluci!!!!!!
Já bych byla klidně pro, probrat diskuze a lidi z doktorky, to by vážně byla legrace!
Jen jestli jste opravdu skuteční a neskrývá se za vašim nickem třeba nějaká galérka:-), jsem totiž dost nedůvěřivá......
Ještě co na to Iva, taky bych ji ráda poznala! Odpoledne mám program, budu tady až večer, ahoj!viki
P.S. škoda, že tady nejde dávat email do záhlaví jako dříve, psala jsem tu kdysi do jedné diskuze, teď se musí zveřejňovat přímo a to se mi moc nelíbí:-(.'

Jarda (Ne, 1. 10. 2006 - 03:10)

Ba, ba, rekla babicka a sukala po svetnici.
No uvidime, co na to damy :)

Pavel (Ne, 1. 10. 2006 - 02:10)

Jo abych nezapomněl, k té schůzce. No, nebyla by to bomba probrat s cizími lidmi i intimní záležitosti? Těm se to mnohdy povídá líp, jak těm, které znáš.
A přiznám se, že k tomu ani nápoj pro dospělé nepotřebuji.
Čím víc ale o tom přemýšlím, tím víc mě to láká. Jen doufám, že i baby najdou odvahu.
Ona stará známá pravda - sdílená starost je poloviční starost.'

Pavel (Ne, 1. 10. 2006 - 02:10)

Jardo, je to tak. Tak nám tam opravdu říkají a ani to není v hantecu.
Svého času jsem v Brně i řediteloval, takže to tam docela znám. Ale neměl jsem tam s místníma žádné problémy a s Brňačkama už vůbec ne.:-)

Zkopany mně nestojí ani za otevření pusy.'

Jarda (Ne, 1. 10. 2006 - 01:10)

Helehele Pavle, abych toho nezneuzil :)

To jako ze Svedi jsou prazaci? Promin asi naivni otazku, ale to jsem v zivote neslysel.
Takze party Iva, Vivi, Pavel, Jarda? Hmmm, zajimava myslenka. Co damy na to? Haha, probrat vsechny na doktorce u napoje pro zletile osoby. Zacal bych Zkopanym :)

Pavel (So, 30. 9. 2006 - 23:09)

Jardo, pokud mně budeš ještě říkat 'kluku', pak můžeš klidně přitvrdit. To se mi dobře čte. :-))'

Pavel pro Ivu,v (So, 30. 9. 2006 - 23:09)

Pokud mi chcete napsat - starsipartner"seznam.cz

Jarda (So, 30. 9. 2006 - 23:09)

Pavle ty kluku stastnej! :))

Pavel pro Silno (So, 30. 9. 2006 - 23:09)

Když už jsme tu všichni Švédi (jak nám brňáci říkají), tak bychom se klidně mohli někdy někde sejít.'

Pavel pro Jardu (So, 30. 9. 2006 - 23:09)

S Ivou v jiném kontaktu nejsem, ale musím Ti říct, že má moc příjemný hlas, je to krásná žena a nádherně líbá. Už jseš Ty závistivče klidný?

Ivo, děkuji. Mimochodem, mluvila jsi mně ze srdce.'

pro IVU (So, 30. 9. 2006 - 23:09)

Ivo, jak vidím, pěkně ti to dává zabrat, je těžké radit, jsem totiž v podobné situaci, mám rodinu, skoro dospělé děti, bezvadného manžela,vytížená jsem až až, že spíše nestíhám,najednou mi přišel náhodně do cesty muž o 8 let mladší a jasně mi dává najevo zájem o dobrodružství se mnou. Také se setkávám s tím, že mi všichni hádají méně let, ale on ví přesně kolik mi je A je to pro něj důležité.Zatím odolávám a čím více odmítám, tím více ho to láká.
'

pro Jardu (So, 30. 9. 2006 - 20:09)

Ne, ne, to není proto, že Pavel mi radí jít do nějaké té aféry. Víš Jardo, mám dost odstup od lidí jen tak mi někdo nesedí, zrovna jako tobě a spousty dalším lidem a zrovna je to tak, když si s někým vyměním pár řádečků, tak nějak buď mi ten člověk sedne, nebo ne.To nebylo v odpovědi, že jsem chtěla třeba slyšet jdi toho.Né né to tak není. Budu úpřimná - to co si mi radil ty, tak já bych radila taky své nejlepší kamarádce/, ale to je normální. Zase na druhou stranu to co radil Pavel, bych poradila jiné kámošce. Třeba. Musela bych ale znát jejich celý život tak jak žili a jak žijou. Každá žena ví své. Jse ráda, že jsem si vás všechny našla a pozorně si vás pročítám. Můžu říct, že je to lepší než nějaká učebnice , kterou jsem studovala do svých 24 let. Jsou odpovědě, které jsou trochu hrubší, ale ty já letmo pročítám a jak říkám, jdou mimo mě. Doufám, že si rozumíme, jinak by mě to moc mrzelo. Vážně. Iva'

viki (So, 30. 9. 2006 - 19:09)

To jsem oznamovala fšem:-), to je ale náhodička, samá Praha! Už jsem myslela, že tohle forum je zamořené Brňáky a Moraváky:-).'

Jarda (So, 30. 9. 2006 - 19:09)

Ivco, vsak jsem tam dal smajlika. Jeste otazecka: ty jsi s Pavlem ve styku i mimo toto forum?
Ja jen, ze pises, ze se ti s nim dobre komunikuje, pritom ti tady jen odpovedel na otazku zrovna tak, jako ja.
Pointa je mozna v tom, ze on ti na rozdil ode mne radi do te afery jit :)

Viki, to jsi oznamovala komu? Ja jsem z Prahy :))

pro Jardu (So, 30. 9. 2006 - 18:09)

Pavel mi tu jiskru určitě neukáže, ale dobře se mi s ním komunikuje. Možná mi může někdy poradit např. v práci, třeba. Pracuji v JUSTICI a někdy si nebudu vědět s něčím poradit. Třeba. Iva'

pro Pavla (So, 30. 9. 2006 - 18:09)

Je mi vážně líto, ale nejde to. Možná bych dostala víc psaníček a o to já zrovna moc nestojím. Iva'

Reklama

Přidat komentář