Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Default User Image
Dana (Út, 13. 8. 2024 - 17:08)

Mám přítele o 8 let mladšího a jde víceméně o milenecký vztah. Máme každý své bydlení a trávíme spolu čas jak chceme včetně víkendů. Asi bych chtěla toho času s ním trávit víc ale nechci na něj naléhat , nerada bych o něj přišla. V životě jsem si sex nikdy tak neužívala jako s ním. 

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 17:08)

Kdysi jsem viděl gruzínskou komedii. Stoletý dědeček, bez dědiců. O jeho majetek se rvali nepřímí příbuzní. Řekl, že ho dostanou, když mu seženou nevěstu, že se chce oženit. Sehnali mu šedesátiletou, bezdětnou vdovu. Film končí tím, že dědeček sedí na zápraží, vedle něj manželka a kojí synka, přímého dědice. Oba se smějí těm, kteří tak bažili po jeho majetku.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 16:08)

Zdraví jedinci i v 70+ mohou mít své touhy a potence. Tak se nedivme, že uloví ta, zajíčka a ten, laňku, když o to stojí.

Default User Image
Jiřina (Út, 13. 8. 2024 - 14:08)

Musím se vším v tom věkovém rozdílu souhlasit. Když jsem se skoro ve čtyřiceti rozvedla, děti byly skoro dospělé a samostatné a já se zamilovala do dvacetiletého kluka, který byl skoro spolužák dětí. Já byla unešená, kluk děsně zamilovaný, který mi dělal pomyšlení a já následně i podlehla, že si pořídíme ještě miminko. Vše vyšlo a za devět měsíců jsme měli chlapečka. Život běžel, kluk chodil do školy a tatínek se najednou začal přes noc zdržovat v práci, v posteli přestal mít zájem o sex se starou ženskou až jsem na něho udeřila, zda má jinou, tak přiznal, že ano. Naopak měl o osm let mladší holčinu. Zbalil si kufry a odešel k ní. Dnes má již tam jinou rodinu a kluk tam k němu jezdí. Jen jsem chtěla, že jsem na to měla myslet hned, že si mladý kluk časem bude chtít najít k sobě rovnou. Já dnes již stará ženská budu si těžko někoho hledat.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 15:08)

Většinou ty starší měly rozum a nedělaly si naděje. Ty holt jsi byla jiná, ale měla jsi s tím počítat, že to tak dopadne. Alespoň chvilička štěstíčka. Někdy i to je dobře. Hlavně, že synek se má k světu.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 17:08)

To jsi zase ty, ten co psal, že poskytoval služby starším ženám na požádání? Chápeš, že paní píše o vztahu  a lásce, což ty jsi nezažil? Proč musíš do všeho kecat, i když jsi úplně mimo? 

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 17:08)

To ovšem neznamená, že jsem nežil a nesoucítím. Kdybych nebyl empatik, ale egoista, nikomu bych nepomáhal.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 17:08)

Jdi už do háje, mužská děvko zadarmo. Pleteš si pojmy s dojmy.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 15:08)

Ale hledají se a najdou se. Na inzerát, nebo v lázních atd. Moje máma se podruhé vdala v šedesáti. Nebudu to hodnotit. Byl to hajzl, umřel dřív a tak po něm získala alespoň velké dědictví.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 15:08)

Tak jestli o sobě ve čtyřiceti letech mluvíš jako o staré ženské, tak to už asi nebylo dobře. A 20let rozdíl je moc, měli jste mít rozum. 

Default User Image
Jane (Út, 13. 8. 2024 - 17:08)

Je to tak, dvacet let je moc. 

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 16:08)

Posuň si to v čase.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 17:08)

KOmu to píšeš o posunutí v čase?

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 17:08)

Tomu, kdo neví, že čas plyne.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 12:08)

0

Default User Image
Jitka (Út, 13. 8. 2024 - 07:08)

Jsem o. 4 roky starší než partner. Jestli to je hodně nebo ne neřeším, jsem ráda že nám vše funguje . 

Default User Image
Jane (Út, 13. 8. 2024 - 09:08)

To je normální věkový rozdíl, jeden  partner starší tak do těch osmi let, žádný problém. Nebo možný problém jako v jakémkoli vztahu ale z rozdílu věku to nebude.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 13:08)

O 8 let starší žena je ve vztahu už problém. Pokud nejde o šukézní vztah tedy .

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 13:08)

Tak já tě chápu, pro mě je problém třeba o osm let starší můž a nejen šukézně. Měla jsem partnera o dvanáct let mladšího, rozhodl se kompletně překopat můj život  a já už byla jinde. Taky to nešlo. Ideál je stejný věk nebo do těch osmi let, max deseti let

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 14:08)

Samozřejmě, pokud jde o dlouhodobý vážný vztah, tak je nejlepší, když jsou partneři skorovrstevníci s malým věkovým rozdílem, protože jsou si mentálně blízcí, mají podobnou historii, vzdělání, zájmy, zkušenosti atd. Úplně nejlepší je, když se k tomu doplňují, z hlediska svých schopností a znalostí. A samozřejmě na prvním místě je láska a vzájemná úcta a pak děti. Ty vás spojí natrvalo. 

Jenže tady jde o téma "Mladší muž a starší žena. Jde to!" Jde, ale nemá smysl, kromě naplnění potřeb, kdy jsou schopni si vyjít vstříc, dlohodobější a citově pevný, láskyplný vztah. Nemá to perspektivu, protože mladý muž se časem stane "hřbitovem" svých partnerek. A věřte, bolí to i když je nemiloval a šlo třeba jen o flirty. Je to zátěž s kterou se hůře žije. Nevyplatí se. (Jo to je ten gigolo zezdola.)

Reklama

Přidat komentář