Reklama

Gynekomastie

Iva (Út, 1. 8. 2006 - 00:08)

Můj tatínek musel vysadit nějaké léky a nasadit jiné, protože mu způsobovaly gynekomastii.Pokud něco berete, zeptejte se lékaře, zda to nezpůsobuje právě tyto vaše problémy.

Návštěvník (Po, 31. 7. 2006 - 18:07)

hm sem na tom podobně,řeším to posilovnou,já se k doktorovi stydím:-(

Milo (Ne, 23. 7. 2006 - 13:07)

a jeste jedna vec je operace toho hrazena pojistovnou nebo ne?

Milo (Ne, 23. 7. 2006 - 13:07)

Ach jo ja mam taky tento problem od 14 let a je mi 18 a mam vystouple bradavky a zmenou teploty nebo promnutim nebo zatezi fyzickou se smrsknou do normalu... endokrinolozka mi rikala ze to zmizi ale je divne ze to trva tak dlouho nevite co s tim?

Iva (Pá, 21. 7. 2006 - 14:07)

Vargy,kuřata jsou zřejmě krmená i hormony,a to v chlapecké pubertě, kdy mužské hormony mají hodně práce, dělá zřejmě neplechu.Myslím, že se to dá celkem dobře pochopit, ne?

Míla (Čt, 20. 7. 2006 - 23:07)

Chtěl bych se zeptat, kde se dá sehnat stahovací triko do tisíce korun. Já jsem si nechal ušít něco podobného, ale bylo to zhruba za 1500,-Kč. Prosím o adresu do zahraničí, nebo u nás. Díky za odpověď.

vargy (Čt, 20. 7. 2006 - 23:07)

nejíst kuřata???? Supr!!! To je ako keby ste sa dozvedeli po 24 rokoch jedenia čokolády, že je to vlastne pomalý jed... nejíst kuřata....super.... Nejíst kuřata...fakt super rada .. ďakujem !!!

Iva (Čt, 20. 7. 2006 - 00:07)

Můj syn měl stejný problém v pubertě, kdy na to trpí spousta kluků.Lékař (endokrinolog ) řekl, že to přejde a doporučil NEJÍST KUŘATA.

. (Út, 18. 7. 2006 - 09:07)

To je popravda, ale když mám kozy jedničky..... tak je to hodne blbé..

Mára (Po, 10. 7. 2006 - 00:07)

No jo.Od puberty ty větší bradavky vnímám taky.Je to dost divné (i holky je mají menší) :).Moc mne to ale naštěstí netrápí, jen me zajímá čím to je způsobeno.Hormony,tuk nebo něco jiného?Co vám řekli u doktora?Já tam chodit nebudu,nijak mne to nebolí a nepřekáží.Jen když si někde sundám tričko (třeba u vody) počkám až se mi zimou smrsknou a vypadají jako normální :) Taky vám to takhle funguje? Přejivám ať z toho neděláte vědu, vím že je to nepříjemné, ale spousta lidí má závažnější problémy.

stevo (St, 5. 7. 2006 - 18:07)

nechce sa mi veriť ko?ko nás je! Sám som si myslel, že som s týmto trápením sám :( Už pár rokov, začalo to v puberte, keď som mal nejakých 14 rokov sa to začalo. Začal som mať vypuklé bradavky a sám som si myslel, že po puberte sa to zmení. Teraz mám 20 a nezmenilo sa vôbec nič. Je to ve?mi nepríjemné, lebo si nemôžem obliecť tričko, alebo koše?u na holé telo, musí ísť pod to nátelník, ktorý ma stiahne, aj to však nie celkom. Chodím stále zhrbený a všímam si len to či sa na mňa niekto nepozerá. Je to hrozné, hlavne zboku. Sám som si myslel, že mám také prsia kvôli váhe, ale aj keď som schudol z 88 kg na 78 tak to pretrvávalo. Teraz som rozhodnutý navštíviť endokrinológiu, lebo sa už konečne nechcem hanbiť vyzliecť do plavok, či dať si trošíčku priliehavejšie tričko :( Či sa mi to podarí, dám vedieť .

McBain (St, 5. 7. 2006 - 17:07)

Ahoj všem, měl jsem taky zvětšenou bradavku. Rozhodl jsem se pro operativní zákrok. Můj problém byl i ten, že jsem měl špatnou srážlivost krve - dříve. Operace se zdařila, ale výsledek byl nulový :o( Několik let po operaci mi začaly padat vlasy a začal jsem přibírat na váze. Nyní vím, že pokud mi endokrinolog neupraví nějakým způsobem hormony, začíná se mi zvětšovat druhá bradavka. Takže chci všem doporučit, pokud Vás to trápí ujistětě se u doktora, že se Vám to nějak jinak nevrátí. Jinak všem pevné zdraví.

re (So, 1. 7. 2006 - 01:07)

tak ja jsem napriklad podstoupil pred cca 2lety operaci gynekomastie na Homolce,bohuzel levou bradavku mam stale nepomnerne vystouplou prava je super.Pred operaci byla ta leva take vetsi nez prava,tak skoda ze to operujicimu doktoru uniklo pri rozkreslovani rezu a pri samotne operaci vyndal stejnou vahu zlazy.Kdyz jsem tam byl po 2 tydnech ze se mi to moc nelibi rekl at jeste pockam par mesicu jestli to zmizi...nebo to odstranim cviceni.jestli pry presto budu chtit tak to znova otevrou nebo provedou liposukci...jelikoz jsem od te doby v cizine..pracovne tak ze nemam na to cviceni ani moc cas..nebo naladu...uvidim co cas zmneni....kazdopadne uz muzu nosit trika ktera jsem si drive nemohl dovolit..sice ne elasticky..ale uleva je to vetsi...

Help (Út, 27. 6. 2006 - 15:06)

Hubnutím toho moc nenapravíte.Poznáte to ,když si zmáčknete prsa a ucítíte sduřelé žláy-toto nesundáte hubnutím.Museli by jste cvičit do mrtě,ale stejně toho moc nesundáte.Tuk se z prsou dostává strašně pomalu,vím o čem mluvím.Chodil jsem do posilky každej den,dělal jsem cviky na prsa,abych to vyrýsoval,ale stejně to moc nepomohlo.

kel (Út, 27. 6. 2006 - 09:06)

Je to především podkožní tuk, se zhubnutím by se to mělo dost upravit. Pokud je to ale skutečně něco víc, tak asi řešit jenom operativně.

Help (Po, 26. 6. 2006 - 13:06)

Podle mě je lepší řešit to cestou přes doktora, než to furt skrývat.Jsme na tomhle světě jen jednou,tak proč si to kazit tímhle problémem.Skrývat se pod svetry,lepičkou,elastickými košilemi je zbytečný,když to lze vyřešit úplně.

Návštěvník (Ne, 25. 6. 2006 - 21:06)

MArtine, zjevne ani nevis o co jde, kdyz todle muzes rict.. Resp. mel si nejaky fakt ze zacatecny stadium nejspis, kdyz sis to vysportoval.Ale vy ostatni mi muzete verit, ze to nepomuze. Pomuze trochu, ale ne tak, aby ste se odvazili na koupaliste.. K tomu pomuze jenom operace, ale i tu je riziko, ze jak to dopadne..
Nekdo tu psal, ze jak to resit v beznem zivote... od obvazu,leukoplastu, gumy a jinych "pomucek", sem prisel na to, ze nejlepsi je natelnik, nebo tilko, ktere vas obtahne dostatecne. pozor, sem se poucil, ze musi jit o !!kompresivni!! nboly stahovaci triko! Da se zehnat zhruba do tisic korun, dat si usit v zdravotnickych potrebach, prinejhorsim objednat ze zahranici. Je to stoprocentni, pohodlny a nezjistitelny!...

Martin (Po, 19. 6. 2006 - 22:06)

Ziadna operacia,ani nic podobne!!!!!!!!!!!!!!
Ja som mal ten isty problem,doktorka mi doporucila cvicit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Velke kozi musite mat!!!!!

Návštěvník (Po, 19. 6. 2006 - 20:06)

No ale musíš mít doporučení od obvoďáka.....

Help (Po, 19. 6. 2006 - 18:06)

Jo a doktoři mě v tomhle hodně zklamali.Když jsem přišel za svým pediatrem ,tak na mě reagoval stylem CO SI TO VYMĚJŠLÍ.Příště se objednám rovnou na endokrinologii.

Reklama

Přidat komentář