Reklama

Gynekomastie

rad (Ne, 14. 5. 2006 - 17:05)

Hele, ja asi od 1ř trpim stejnym problemem, proste mam na chlapa velky prsa, .. tedka je me 21, porad sem tomu prikladal podklad v tom, ze sem asi moc pri tele, ale nakonec jsem tady a na jinych strankach zjistil, ze to asi jen tak tloustkou nebude (mimochodem, tlusty davno nejsem, mam 180 cm a 72 kg, jelikoz sem prsa chtel taky shodit v posilovne, coz se samozrejme nepovedlo..).
ale na ruznych strankach se uvadi ruzne pristupy---nekde operace, nekde hormonalni lecba... Muzete mne nekdo poradit, jaky ma kazdy typ lecby sve rizika? prece jen nerad bych si nejaou testosteronovou lecbou privodil daleko horsi potize nez velka prsa...
(och boze, blizi se prazdniny, budu muset jit zase do plavek---snad ne :((( )
dik

lenka (Ne, 14. 5. 2006 - 12:05)

Ja tady ziju taky uz 5 let a nikde jsem nevidela vetsi prasata ve zdravotnictvi.Nenechala bych si tady delat vubec nic,zlate ceske rucicky...!!

14.5.2006,londo (Ne, 14. 5. 2006 - 11:05)

Zdar.Tak jsem nahodou narazil na tyto stranky, a vidim, ze v tom nejsem sam.To jsem samozrejme vedel i predtim, ale az ted ve 26 jsem s tim zacal neco delat.Na vzhledu mi zalezi, a ty zvetsena prsa mi fakticky hodne vadily a ubiraly na sebevedomi.Momentalne ziju v Anglii a plasticke operece vseho druhu tu ukazuji na kabelovych televizich denne.At uz po ruzny reality show typu, O 10 let mladsi,Labuti kralovny nebo Doctor 90210.A prave jsem jednou shlidnul operaci jednoho Amika, ktery mel stejny problem jako my vsichni tu.Kamera snimala krok po kroku.A to byl ten kopanec, ktery jsem potreboval.Jeste ten samy den jsem vlitnul na net,rozhodl jsem se pro plastickou kliniku Mudr.Mestaka a objednal se na konzultaci....No a za mesic jdu na operaci...tak se uz nemuzu dockat.Doufam, ze vse dopadne k maximalni spokojenosti...Jenom co se tyce cviceni a rysovani...tuku, co se skryva v prsni zlaze, se nezbavite,ani kdybyste travili 10 hodin denne ve fitku.ja kombinoval fitko s ruznyma dietama,kdy se ji jen ovoce..ztratil jsem vsechen tuk na brise,krasnej sixpack,i prsa se zmensili,ale jen o malicko..a to mi potvrdila i pani primarka,ktera mi prsa 'zkoumala'.Pry i kdybych se rozkrajel, tak toho tuku
bych se cvicenim nikdy nezbavil...musim ALE zduraznit, ze kazdy jsme jiny, a ne vsichni mame stejnou diagnozu....co chci rict, ze trebas u nekoho to cviceni vice ci mene fungovat muze...ne ale kazdy je blazen do posilovani, ze ano...takze vsem preju hodne stesti, at se rozhodnete pro zakrok nebo ne, a je dobry myslet na to,ze clovek v tom neni nikdy sam....zdravi Sherlock Holmes

Míla (Čt, 2. 3. 2006 - 16:03)

Ahoj.
Najde se tu někdo, komu se prsa začala zvětšovat až později? Mě se v pubertě objevila zvýšená citlivost bradavek, ale ta během několika měsíců ustoupila. Když se mi tehdy tělo smířilo se všemi změnami, měl jsem prsa možná o malinko větší, ale myslím, že pořád v normě. Během posledního měsíce mám ale pocit, že se s nimi něco děje. Mám bradavky citlivější a při pohybu, jak se mi třou o nátělník je to i trochu nepřájemné.A rovněž mám pocit, že se mi prsa zvětšují. Je ale pravda, že jsem začal nabírat celkobě. Manželka mi říká, ať si toho nevšímám, že jen tloustnu, protože mám málo pohybu. Já mám ale pocit trochu jiný a drobed se obávám, že se v mém těle cosi děje s hormony. Je mi 43 let.

Míla (Čt, 2. 3. 2006 - 16:03)

Ahoj.
Najde se tu někdo, komu se prsa začala zvětšovat až později? Mě se v pubertě objevila zvýšená citlivost bradavek, ale ta během několika měsíců ustoupila. Když se mi tehdy tělo smířilo se všemi změnami, měl jsem prsa možná o malinko větší, ale myslím, že pořád v normě. Během posledního měsíce mám ale pocit, že se s nimi něco děje. Mám bradavky citlivější a při pohybu, jak se mi třou o nátělník je to i trochu nepřájemné.A rovněž mám pocit, že se mi prsa zvětšují. Je ale pravda, že jsem začal nabírat celkobě. Manželka mi říká, ať si toho nevšímám, že jen tloustnu, protože mám málo pohybu. Já mám ale pocit trochu jiný a drobed se obávám, že se v mém těle cosi děje s hormony. Je mi 43 let.

Míla (Čt, 2. 3. 2006 - 16:03)

Ahoj.
Najde se tu někdo, komu se prsa začala zvětšovat až později? Mě se v pubertě objevila zvýšená citlivost bradavek, ale ta během několika měsíců ustoupila. Když se mi tehdy tělo smířilo se všemi změnami, měl jsem prsa možná o malinko větší, ale myslím, že pořád v normě. Během posledního měsíce mám ale pocit, že se s nimi něco děje. Mám bradavky citlivější a při pohybu, jak se mi třou o nátělník je to i trochu nepřájemné.A rovněž mám pocit, že se mi prsa zvětšují. Je ale pravda, že jsem začal nabírat celkobě. Manželka mi říká, ať si toho nevšímám, že jen tloustnu, protože mám málo pohybu. Já mám ale pocit trochu jiný a drobed se obávám, že se v mém těle cosi děje s hormony. Je mi 43 let.

sagy35"azet.sk (Ne, 26. 2. 2006 - 12:02)

cau,cau ja mam tiez tento problem ale kua ja mam 35.myslis ze to mam skusit aj ja s tou operaciou,taktiez sa to robi aj mojmu synovi a to ma serie este viac.kde chodis k endokrinologovi a jak dlho uz chodis na vysetrenia

DDD (So, 11. 2. 2006 - 02:02)

zdravim,http://www.revalclinic.com/Finland/Kirurgia/leikkaukset/gynecomastia.htmtu su "pekne" fotecky tohto svinstva. Kua chlapi, ja idem v juni na dufam posledne vysetrenie ku endokrinologicke a potom hned na plastiku. tak drzte palce, potom zreferujem, ze ako to bezi na SVK

Aaron (Út, 17. 1. 2006 - 23:01)

No tak vas vsechny zdravim, teprve dnes sem zjistil jak se "to" jmenuje. Je ale divny ze me to neboli a ani neni nejak moc citlivy. Mam to tak od 14 a dnes je mi 22. O operaci zatim neuvazuju jelikoz se bojim i injekci. Chodim cvicit a vypada to lepe. Ted jsem ale nasrany na vsechny doktorky co sem k nim chodil ze to nepoznali.

Lado (Po, 2. 1. 2006 - 16:01)

Nazdar vsetci,mám 20 rokov a od asi 12rokov mám zväčšené prsné bradavky.Vždy som bol štíhly chalana mám normálny hrudník až na tie blbé bradavky.Vôbec ma to nebolí,ani na dotyk.Ale tričko v lete som na sebe nemal asi deväť rokov.Keď som bol kvôli niečomu už ani neviem čomu na endokrynologii,tak lekárka ktorá ma prezerala iba skonštatovala - vzdúrené prsné žlazy a nič viac.Hanbím sa za to ako pes a ak náhodou niekto pozná miesto na Slovensku kde sa dá toho zbaviť nech dá prosím vedieť.

Ondra (Pá, 30. 12. 2005 - 19:12)

Je mi 18 let a mám od svých 12 let zvětšené prsní bradavky. Byl jsem s tím u endokrynologa a ten mi dal nějaké injekce a prášky a řekl mi že to ustane, ale nic. Občas to svědí a mám kolem dokola takové pupínky.Díky

Vlád?a (Po, 20. 6. 2005 - 20:06)

Ahoj! Tím problémem, který se odborně nazývá gynekomastie trpím od 14let. Nikomu z Vás asi nemusím vyprávět o spoustě situací, v kterých bych se radši na chvíli vytratil z tohoto světa. Takovej tělocvik na střední, můj milovanej fotbálek a pro rozlišení týmu pěkně do půl těla a co takhle výletek se třídou do krytého bazénku. No však ty pocity všichni znáte. A jak většina z Vás píše rada lékaře? " hormonální změna v pubertě, ale v dospělosti to zmizí". Nic nezmizí, ale i s tím se dá poprat. Dnes je mi 29let nikdy mi to nezmizelo, ale cvičím. Cvičím v posilovně asi 6let, zaměřuji se na cviky na prsa a ramena a upřimně můžu říct, že se v těch nepříjemně ženských tvarech dost změnilo. Když jsem se s tím problémem svěřil přítelkyni(sama jak tvrdí nic nepoznala)její odpověď mě nádherně zarazila - vždyť mi řekla, že jsem kus pořádnýho chlapa s velkýma ramenama a pořádným hrudníkem. Jó kéž by si to mysleli všichni. Snad jedna rada pro všechny co ještě nebyli na pl.operaci a chtěj to s tím cvičením taky zkusit. Nezkoušejte tzv. rýsovat budete hubený a ten problém se zvýrazní. Škoda jen, že neexistuje cvik na bradavky takže stále používám malé štípnutí a když to jde tak studenou vodu. No ještě dík všem co sem píšete je dobře, že v tom není člověk sám. A rád si přečtu všechno co to zmírní.

Vlado (Po, 6. 6. 2005 - 13:06)

Co bych za to dal, kdyby mi tak "dvojky" narostly. Ten pocit, jak se pohupují pod košilí, musí být slastný.

Jakub (Po, 6. 6. 2005 - 05:06)

Komu sa to podarilo zriesit chirurgicky, kde vam to robili, ake mate jazvy a ako to vyzera?

xman (Po, 30. 5. 2005 - 11:05)

mluvi tu o neplodnosti,neplodnost nesouvisí s gynekomastii,protoze ja ji mam taky a ukrutnou...a pritom cekam s mou holkou take dite...neplodnost,prevazne docasna souvisi s uzivanim anabolik.miochodem jake zarizeni tedy doporucujete????

Micky (Čt, 23. 12. 2004 - 12:12)

noname...o com tu tocis?

noname (Út, 21. 12. 2004 - 12:12)

Nemá!!!, mám gynekomastia jako prase a taky mám dceru.(je mi docela podobná, tak že bude moje)

Micky (Ne, 21. 11. 2004 - 20:11)

Nazdar ludia. Toi co som tu cital, tak to som sa nedozvedel ani na jednej odbornej stranke zaoberajucej sa tymto problemom. Som rad, ze sem pisete svoje osobne skusenosti, pretoze aj ja mam gynekomastiu uz asi od 14-15 rokov a dost ma to trapi. Snazim sa to zakryvat oblecenim, ale nedari sa to. Bol som s tym uz pred rokmi aj za obvodnym aj u endokrinologicky, no povedala to iste co aj vam: Ono to prejde samo. Co je podla mna blbost. Rozmyslam nad tym, ze pojdem obvodnemu len pre odporucanie pre endokrinologa a necham sa poriadne vysetrit odbornikom. Ani neviem ci by mi vedeli tu plastiku spravit v obycajnej nemocnici alebo by som musel ist na nejake specializovane stredisko. Neviete mi poradit?. Uz by som chcel mat s tym konecne pokoj. Dost to vplyva hlavne na psychiku cloveka a sebavedomie. Neviete nahodou kde je nejake dobre pracovisko v SR? Diik.

petrsaf (Pá, 5. 11. 2004 - 00:11)

Mužete mi prosím poradit nějaké zdravotní zařízení např.soukromou kliniku kam bych mohl zajít a domluvit se na operaci gynekom.(klidně si ji zaplatim)aniž bych musel nejdříve zajít ke svému lékaři kam nechci s osobních důvodů?Po přečtení této rubriky sem nabyl také dojmu že někde operaci udělají lépe a někde hůře,tím myslím např.jizvy bolest apod.je mi 28 a a trpim tim už asi od 15let.Nejsem ani tlustý a dost sem si vytrpěl jako ale každý podobný.Máte li tedy podobnou zkušenost s dobrým koncem a nebo radou prosim napište.

petr (Pá, 5. 11. 2004 - 00:11)

muže mi někdo poradit nějaké zdravotní zařízení kam bych mohl zajít kvuli gynekom.třeba soukr.kliniku a domluvit se na operaci(klidně si ji zaplatim)a přitom nemusel chodit k mému lékaři kam nechci s osobních důvodů?jestli má někdo podobné zkušenosti prosím poraďte je mi 28 trápím se s tím už asi od 15 a chci to mít už za sebou.Díky

Reklama

Přidat komentář