Reklama

Kandaulismus

Bodo (St, 27. 4. 2016 - 22:04)

paradoxně jsem jich našel...co tebe na tom vzrušuje nejvíc...?

jj (St, 27. 4. 2016 - 21:04)

A to jsi našel náctiletého...paradoxně jsem jich našel několik, působí inteligentně. Na amatérských webech a na inzertních webech. Mladí kluci dneska opravdu chtějí sexy čtyřicítky, jen ženy to nechápou

Bodo (St, 27. 4. 2016 - 13:04)

Jo, to přesně dělají...s tím souhlas...většinou mže t láká a vzrušuje, ale žena bojuje se strachem o vztah a stydlivostí...

Zvědavá (St, 27. 4. 2016 - 10:04)

Když má žena náladu,...A to jsi našel náctiletého panice, kterej by to chtěl dělat s paničkou a být očumovaný jejím starým? A jak jsi takový nábor dělal? To jsi šel lovit někam na disco?

Pro jj (St, 27. 4. 2016 - 10:04)

Jo, to přesně dělají ženské. Často je to běh na velmi dlouhou trať

jj (Ne, 24. 4. 2016 - 22:04)

Když má žena náladu, bavíme se o tom otevřeně, je u toho mokrá. Láká jí sex s více muži, já jí zas dovolil jen mladé - abyse nezamilovala. Sama říkala, že by šlo jen o sex, stydí se a nechce si nechat narušit soukromí, připustila by to jen hodně anonymně s inteligentním a diskrétním.Třeba v srpnu už kývla, domluvil jsem mladého panice a manželka souhlasila, že když o to tedy stojím, že se nechá mladým vymrdat ve stoje u stromu, někde v lese. Sice ji vadilo, že je to náctiletý kluk, ale říkala,, že pokud mi to udělá radost a dám ji pak pokoj, že to vydrží a nechá ho, aby se do ní i vystříkal - když je panic. Probrali jsme i detaily, jak na to. ´Říkala, že si vezme jen sukýnku, tu vyhrne, mírně se předkloní, žádné velké mazlení, jen do ní zasune a rychle se udělá. Pokud se jí to nebude líbit, nechá to vykapat, utře a jdeme pryč. Pokud by jí to byla příjemné, byla ochotna domluvit se následně třeba na hotel a delší vztah. Jenže pak začala řešit blbosti ve stylu: co když někdo půjde kolem, v lese bude bláto a umažu si nové cuklíky, které si chtěla vzít, do čeho si utře jeho sperma, že toho bude moc a bude dlouho vytíkat...pak zas já mám mít menzes, takže až pak. No a po menzesu řekla, že nemá chuť, ať jí dám s takovými nápady pokoj

Bodo (Čt, 21. 4. 2016 - 15:04)

zažil jsem to tak s párem ke on se díval, je to vzrušující, ale musí v tom mít oba jasno !

Láďa (Ne, 17. 4. 2016 - 16:04)

Já chci nechat ošukat moji...můžeme popsat přes mejlík, písni mi na [email protected]

Petr (Ne, 17. 4. 2016 - 16:04)

Moje stará už šuka s jinýma 20 let a máme nejlepší manželství plné důvěry a porozumění. Jen z dětma je to složitělší doporučuji začít s těmito praktikami až po dětech

Jiří (Ne, 17. 4. 2016 - 15:04)

ahoj, tak kdo to tak má...Já chci nechat ošukat moji ženu od nějakého s velkým pérem...aby se jí to moc líbilo!!!

Láďa (Ne, 17. 4. 2016 - 11:04)

ahoj, tak kdo to tak má doma....a má s tím zkušenost nebo ho to láká?

Láďa (So, 16. 4. 2016 - 13:04)

Jde o to, že aby muž...ahoj, nějak to tady usnulo....

zdenál (Pá, 25. 3. 2016 - 08:03)

Pokuď by se někdo našel a...klidně vypomůžu...

takyota (Pá, 11. 3. 2016 - 10:03)

Pokuď by se někdo našel a...Mám podobný problém. Napiš na "pohrajes-si" na seznamu. Můžeme to zkusit probrat

irmo (So, 5. 3. 2016 - 13:03)

Asi jsem kandalistka! A...ahoj
velmi ste ma zaujali ja o tomto snivam ....mozte sa mi ozvat na [email protected]

chtivejkocourek (Pá, 4. 3. 2016 - 21:03)

toužím uspokojovat ženu ve věku mé matky. já 24let Královehradecko

jarda (Pá, 4. 3. 2016 - 10:03)

No to buď rád,že jsi...To víš,že by se mi to moc nelíbilo,ale rozhodně bych se z toho nepodělal.Já ale nejsem kandaulista,takže je to o něčem jiném.On to chtěl a ona se ochotně nastavila a sama mi ho tam usměrnila,takže není proč se rozčilovat.

Max (Pá, 4. 3. 2016 - 01:03)

Alkohol manželce nejen roztahuje stehna ale rozvazuje jazyk až žasnu nad jejím slovníkem.
Na zábavě tancovala s dvěma holobrádky. Dost se styděli, když na ně uhodila jestli si vrzli, zrudli. Jestli budou milí a koupí jí víno, tak je zaučí, slíbila jim.
Hned výrostci přinesli dvě sedmičky a šli jsme domu. Za chvíli byli lahve prázdé, většinu vypila manželka, my se šetřili aby nám stáli. Šli jsme s manželkou do ložnice a svlékli se do naha a řekli klukum až budou nazí ať příjdou za námi. Zatim jsem jí vymastil kačenu, ale kluci nikde. Manželka opilá křičela ať se pochlapí a předvedou jí tvrdý klacky, že je čeká připravená. Když přišli, ležela na zádech, nohy přitažený k tělu a roztahovala si pysky. Na co čekáte, vražte mi ho do dovnitř až si něco života užiju, křičela a jednoho přitáhla nártem.Za okamžik do ní výrostek bušil jak Slovák do hodin. Kousala ho do ramena až ztuhl, jen koule mu cukaly. Druhej se k ničemu neměl jen zíral na koberec. Poručila mu ať jí dodělá a hne sebou. Druhýmu to netrvalo o moc dýl. Mladíci se chystali k odchodu ale manželka, jak tam ležela na zádech povídá, ať jí to udělaj ještě jednou, když si oni užili ať si užije taky ona, ať se vzmuží a předvedou jí tvrdý ocasy podruhý, že netušila že si přivedla domů dva kapouny a skopce a přitom si kmitala prsty po štěrbině. Než se udělala, mladíkům stáli k obloze. První zajel a v tom ho manželka přetočila pod sebe a hned pobídla druhýho ať se přidá ke kamarádovi, že něco vydrží a roztáhne se. Po pár strkách je měla oba, oči v sloup, zatímco ji plácali po zadku a kroutili za prsa, měla jeden orgasmus za druhým. Když se vystříkali do manželky, dávali si kluci pět.
Manželka ležela na boku, ruku na kačeně a škubala sebou. Roztáhl jsem jí nohy a viděl bezednou roztaženou díru. Zasunul jsem do ní ale necítil jsem kontakt se stěnami propasti , ale nadržený jsem byl že jsrm stříkal po pár přírazech.
Ráno se manželka hrozně omlouvala se za to co říkala. Ukázal jsem jí kousance na ramenou a poškrábaný záda a řekl jsrm že kluci nedopadli líp, styděla se jak prvnička.
Týden potom když manželka zmínila tu noc, zvrdl mi a musel jsem jí to udělat.

Jiří Jíra (St, 20. 11. 2019 - 20:11)

No vidíš, manželka si velmi užila, ty jsi se vzrušil při tom jak do ní kluci bušili a nakonec jsi se ještě vysemenil a bylo to krásné. To by se mi možná taky zalíbilo, a maželce bych tu radost dopřál.

HM! (Čt, 3. 3. 2016 - 16:03)

Když přede mnou kolega s...No to buď rád,že jsi narazil na takovýho trotla,jinej by ti roznýtoval rypák a dupal hodinu po palici!Otázka tobě na tělo:Líbilo by se ti,kdyby ti někdo mrdal starou a tys byl u toho,pak bys do její vyčvachtaný kundy po něm taky vlezl a brousil jí jakoo život a poděkoval bys mu za toještě na rozloučenou?

Reklama

Přidat komentář