Reklama

Kandaulismus

Honza (Ne, 31. 7. 2016 - 15:07)

Nebo si vem za manzelku spolecnici ta to má v naplni prace, ale je praa že se těžko schaněk krerý by chtěli nekoho na stali vztah a pokracovat v praci

ferda (Ne, 31. 7. 2016 - 00:07)

zdravím poradili by jste jak...Hlavně ji nenuť. Některá na to není. U nás jsem jí oťukával ,dlouho naznačoval až jednou v noci přišla z večírku s kamarádkama a jak byla v náladě, tak jsem na ní vlítnul a při milování to vybalil. Sex neskutečnej a líbilo se jí to. A k první akci to byl další půl rok.Sháněla informace na netu, svěřila se i kamarádce. Teď má milence sejdou se několikrát do roka,ale prý to dělá spíš pro mě.

Petr (Čt, 28. 7. 2016 - 12:07)

zdravím poradili by jste jak přesvědčit nebo vehnat manželku k tomu aby začla šukat s jinýma mě to moc vzrušuje, ale ona je proti nevere

no (Čt, 28. 7. 2016 - 12:07)

slušný jsem chtěl napsat:-)

no (Čt, 28. 7. 2016 - 12:07)

jo, je to tak. Každopádně slušní comment a vyjádření názoru a za to i za ostatní díky

no (Po, 25. 7. 2016 - 13:07)

tak samozřejmě to musí být na základě dohody obou partnerů a musí jim to přinášet potěšení, jinak je to fakt o průser.

(Po, 25. 7. 2016 - 09:07)

až jí rozbije hubu a potom...Toho se rozhodně nebojím.

Jirka (Ne, 24. 7. 2016 - 15:07)

Ráda bych mu to dopřála,...Ale nezabil!
Chce to mezi manžely toleranci a všechno jde....jednou týdně je OK!....nesmí to být pořád!
Víš jak se v něm budou hormony bouřit !! Je to super!

M (Ne, 24. 7. 2016 - 14:07)

Tak proč mu to nedopřeješ?...Ráda bych mu to dopřála, ale on by mě snad při tom za..l:-)

Pavel (Ne, 24. 7. 2016 - 13:07)

Keždý den to teda nevim:-) ale jdenou tydně je to velmi pěkné spestření, když vidíte partnerku jak je na mol a sukaj ji vaši kamaradi.

Jan (So, 23. 7. 2016 - 13:07)

jj je to supr vidět svojí ženu jak souloží s jiným a idealně když je to každy den:-)

Mirek (So, 23. 7. 2016 - 08:07)

Tohle bych svému muži i...Tak proč mu to nedopřeješ? Nic na tom není,není to ani nevěra!!

M (Pá, 22. 7. 2016 - 18:07)

Je to určitý adrenalin...Tohle bych svému muži i dopřála:-)

Jiří (Pá, 22. 7. 2016 - 15:07)

A ty bys nabízel svojí...Je to určitý adrenalin nechat svou ženu opíchat jiným, výkonějším samcem!
Pak se sex doma daleko lepší, když mě ji někdo opíchá!!
Ale asi tomu nerozumíš?

bedy (Pá, 22. 7. 2016 - 15:07)

máš to nastavený jinak a...to nemá cenu..."Fremuz" to asi nikdy nepochopí, nebo spíš nechce...ani bych se nedvil že mu tu jeho někdo šuká, ale on o tom neví..:)

no (Pá, 22. 7. 2016 - 10:07)

máš to nastavený jinak a je to tvůj názor.

Otázkou je, jestli si si svým výplodem tady udělal dobře a máš pocit, že jsi to těm, kteří to mají jinak opravdu nandal samče:-))

Roman (Čt, 21. 7. 2016 - 09:07)

a o tom to právě je,... S TÍMTO SOUHLASÍM MÁM TO STEJNÝ

no (Čt, 21. 7. 2016 - 08:07)

a o tom to právě je, každý to máme nastaveno jinak, co se jednomu líbí a užívá si to, druhý to absolutně nepřijme.

Ale pokud se to toho druhého přímo nedotýká, tak proč hned reagovat urážkami a zesměšňováním?

Většinu těch diskusí to pak posílá k šípku jen skrz podobné reakce a je to škoda.

Já se třeba přiznám, že v tom nemám úplně jasno (v představách mě berou jak pozice kandaulisty, tak bullů) a rád si přečtu, jak to mají ostatní, včetně jejich zkušeností a zážitků. A to co mě prostě vůbec nebere, tak do těch diskusí nechodím.

Ale nebudu tady moralizovat, kouzlo netu a anonymity je právě v tom, že si každý může napsat, co chce. Jen si myslím, že té názorové agresivity by se mělo ubrat.

Takže budu rád za příspěvky těch, kteří se chtějí podělit o své zážitky nebo o tom, jak to mají nastavený.

Ferda (St, 20. 7. 2016 - 19:07)

Nabídnul bys třeba i ty...To bych nenabídl!!!
Je to na jejich rozhodnutí, já to nechci!

Jeden (St, 20. 7. 2016 - 17:07)

pár také znám,ale jde o to,že musíš vědět,komu se svěřuješ,neříkat to,co se má dít za zavřenými dveřmi úplně každému a to jde.Je to každého věc,co doma provozují,ale ne každý na to je a jde pak i o tu pověst samotnou.Tady je to anonymní diskuze,to je zase něco jiného,jeden nezná druhého a tak si každý může psát své zkušenosti.

Reklama

Přidat komentář