Reklama

Kandaulismus

Čau (Ne, 22. 4. 2018 - 23:04)

Moje žena může souložit s jinym za predpokladu ze o tom vím nebo jsem u toho přítomen. Jinak to beru jako obyčejnou nevěru.

luci (Ne, 22. 4. 2018 - 00:04)

Neni kaudalista jako...Máš prostě smůlu,že tvoje žena nebyla pro experimentování v sexu. Ale je to stejné u spousty lidí,kteří žijí v zajetí konvencí a předsudků. Ale je i dost těch,kteří do toho jdou. Samozřejmě,že na mne to také nevybalil hned. Asi bych také ucukla,ale musí se navodit situace a jde to. Také musí partnerce na partnerovi záležet a potom to pro něho a vlastně i pro sebe udělá. U nás to začalo výměnou s dobrými známými. Potom přivedl kolegu,byl sympatický a já se bránila jen tak,aby se neřeklo. A dnes už je to samozřejmé.Nevzdávej to!

No (So, 21. 4. 2018 - 23:04)

Neni kaudalista jako kaudalista mě to přiznání stalo manželství

intimni (So, 21. 4. 2018 - 16:04)

Rád poznám ženu, která nechce nebo nedokáže být věrná, ale přesto by ráda našla věrného a milujícího partnera, který si jí bude vážit a milovat ji bez nároku na její věrnost. [email protected]

AHOJ (Po, 16. 4. 2018 - 13:04)

Víš alespoň na čem jsi a...Já jsem hrdý kandaulista.Byl jsem šťastný ze mela manzelka už dva milence na sex.V podstatě je to tak,že jsem pyšný na to jakou mám skvelou zenu.

AHOJ (Po, 16. 4. 2018 - 13:04)

Víš alespoň na čem jsi a...Já jsem hrdý kandaulista.Byl jsem šťastný ze mela manzelka už dva milence na sex.V podstatě je to tak,že jsem pyšný na to jakou mám skvelou zenu.

luci (Ne, 15. 4. 2018 - 23:04)

Mam podobmou zkušenost...Víš alespoň na čem jsi a jako kandaulista jsi spokojený. To ti pánové co si myslí jaké mají dobré manželky. A když se dozví,že jsou paroháči,tak to někteří nerozchodí.

Roman (Ne, 15. 4. 2018 - 14:04)

Mam podobmou zkušenost chodil jsem do jednoho podniku a tam sem se potkal s jednou zajimavou ukrajinkou sice je ji uz 38 let ale stale štabajzna a nejdriv sem ji platil a ted uz pul roku jsme spolu v manzelstvi ale podnik neopustila a me se to libi

luci (St, 11. 4. 2018 - 21:04)

84,5%Pěkně participuješ,ona se Gádžovka mezi Romy dobře prodává, pokud jim klienti jdou,vydělá ti manželka pěkné peníze. Ale kandaulismus to opravdu není.

.. (St, 11. 4. 2018 - 18:04)

Kolik procent platí tobě za...84,5%

luci (St, 11. 4. 2018 - 18:04)

To nevim,ale co vim ze ji...Kolik procent platí tobě za používání tvé ženy k prostituci?

ne (St, 11. 4. 2018 - 05:04)

Tohle není kandaulismus ale...To jsou honičské představy.

centrální mozek (Út, 10. 4. 2018 - 23:04)

To nevim,ale co vim ze ji...Tohle není kandaulismus ale kupliřštvi.

Tomas (Po, 9. 4. 2018 - 18:04)

a nejde jen o takový menší...To nevim,ale co vim ze ji sukaji zatim sami.Jestli ji pak i prodaji,tim lip

dotaz (Po, 9. 4. 2018 - 16:04)

Ja to vim,ze ji sukaji a ze...a nejde jen o takový menší či větší přivýdělek? Oni Romové dost často provozují načerno takovéto "bordely" pro cizince.

Tomas (Po, 9. 4. 2018 - 11:04)

P.S.Jen o tom musí vědět...Ja to vim,ze ji sukaji a ze se na ni stridaji,me se zena libi a jim taky...A docela me vzrusuje ze si ji davaji cikani....

ROMAN (Po, 9. 4. 2018 - 10:04)

P.S.Jen o tom musí vědět nebo to i vidět.Jinak to bere jako prachobyčejnou nevěru jako každý jiný!

ROMAN (Po, 9. 4. 2018 - 09:04)

Pokud to nevíš,tak tě...Svatá pravda.Kandaulista je nejenom nad věcí,ale daný stav ho vzrušuje.To že jiný chlap mu šuká manželku je pro něj znamením,že má vedle sebe pěknou ženskou o kterou je zájem a v podstatě se s ní chlubí.

luci (Po, 9. 4. 2018 - 00:04)

Ale ona to udelala za myma...Pokud to nevíš,tak tě podvádí a to není kandaulismus,ale prachsprostá nevěra.Asi na ní nestačíš? Tak získej spolehlivé samce,kteří na ní budou vykonávat soulož po dohodě a v tvé přítomnosti.Pokud nejsi schopen sledovat vlastní ženu při sexu s jinými,případně se zúčastňovat,odejdi od ní.Jinak se budeš svým vědomým paroháčstvím užírat a zkazíš si život.Kandaulismus není pro posery ani pro žárlivce.Kandaulista je nad věcí.

ROMAN (Ne, 8. 4. 2018 - 23:04)

Kandaulista je přece...Jasně. S tímto se ztotožňuji,ale musí to berte normální myslíci člověk na úrovni a navíc běloch a ne nějaký primitivní hovado,notabene Černá huba.

Reklama

Přidat komentář