Reklama

Kandaulismus

zenac (St, 30. 6. 2004 - 20:06)

mám doma stejnou děvku jako ty kolik je té tvojí,můžeme si vyměnit zážitky,ev.fota

jandik (St, 30. 6. 2004 - 17:06)

mohl výměnou za tvoje

-drahos- (St, 30. 6. 2004 - 17:06)

Nemoh bys mně taky něco ukázat-poslat? :-))) D.

jandik (Út, 29. 6. 2004 - 16:06)

Vše točím va digitální kameru a potom přehrávám na VHS mám toho asi 1,5 hodiny a asi 3CD fotek

WebKamera (Út, 29. 6. 2004 - 00:06)

Pro: JANDIK-KANDIK.Jak to s manželkou natáčíte,webkamerou? Pokud to máte ve formátu,který jde posílat mailem, můžeme si nějaké své privátní videoklipy, nebo fotky vyměňovat.Možný je i LIVE přenos, přes program EyeBall-chat, vyzkoušeno, funguje to. Takže, pokud máte zájem, ozvěte se.

jandik (Po, 28. 6. 2004 - 21:06)

Ahoj taky mě tohle moc bere mám manželku co se ji to zalíbilo když to dělá přede mnou s jinýma i se třema najednou. Rád bych se sešel s někým kdo si to fotí a natáčí abychom si to spolu mohli prohlédnou. Mám toho hodně.

xxx (So, 8. 5. 2004 - 04:05)

Technicka rada pro vsechny, ktere toto vzrusuje a chteji si o kandaulismu neco na netu najit. Zadate-li si do googlu "kandaulismus", tak vam z celosvetoveho webu vylezou akorat tak stranky zde na doktorce.Zkuste ale CUCKOLD...

jiří (St, 5. 5. 2004 - 02:05)

Opravdu se mi neozve nikdo? není nikdo takový v celé Praze?

JP (So, 24. 4. 2004 - 12:04)

Ahoj Vašku,pokud jsi skutecny kandaulista, pak mame asi spolecne zajmy. Rad bych poznal nekoho seriozniho na vymenu nazoru zkusenosti a pod. Pokud chces tak mi napis.

WebKamera (Pá, 23. 4. 2004 - 11:04)

Tady je něco k tématu, na téhle webové stránce: http://web.telecom.cz/trojka/ Ale na internetu toho je - stačí hledat za pomoci vyhledávače ;-)

Jiří (Čt, 22. 4. 2004 - 19:04)

Dobrý den.Najdu zde nějakou dvojici z Prahy, která o tom nechce jen psát,ale skutečně to tak prožít?Jsem pohledný muž středního věku,sympatický,hodně vybavený a výkonný, nepromiskuitní, s vlastním bytem kousek od centra, rozvedený a tohle tema je pro mě skutečně aktuální a velmi zajímavé..Ozve se mi nějaká manželská dvojice nejlépe z Prahy, která to skutečně myslí vážně? Rád vyměním fotky a telefonní čísla.Podívám se sem hned zítra.Rád se i podělím o své zkušenosti.

Jirik (St, 21. 4. 2004 - 16:04)

Podle počtu příspěvků soudě, jsem rád, že nejsem "úchylný" sám. S mojí partnerkou jsem to párkrát zkoušeli a musím říct, že mě to hodně vzrušovalo (i když zpočátku jsem se trochu bál). Na internetu jsem hledal povídky nebo stránky s podobnou tématikou, ale je jich zoufale málo. Poradí mi někdo ? Případně mohu vyměnit zkušenosti. Díky.

WebCamera (Čt, 15. 4. 2004 - 09:04)

Pozn.Moje diskuzní "téma" je u doktorka.cz tady: http://www.doktorka.cz/run/chat/treplies.asp?message=5150 K tématu VIDEOCHAT, tedy hl.programu EyeBall chat.

WebCamera (Čt, 15. 4. 2004 - 09:04)

Ahoj!Už jsme si Tě přidali do seznamu v Eyeballu. Až se připojíš, tak by se Ti měl objevit náš nickname, společně s žádostí o autorizaci.

man (Čt, 15. 4. 2004 - 08:04)

kameru ,mám,někdy tam pobývám pod czekman a vy?

WebCamera (Út, 13. 4. 2004 - 17:04)

Ahoj!A ty máš webkameru? My ano, připojenou on-line na internet přes program EYEBALL-chat, asi to budeš znát.Když tak se ozvi na náš e-mail...

man (Út, 13. 4. 2004 - 17:04)

mám podobnou zálibu,částečně párkrát realizovanou s mou ženou.I když jsem ji musel hodně přemlouvat a opít, a sám jsem si nebyl jistý co to se mnou udělá,bylo to super,manželka byla super rozrajcovaná,o mně a kámošovi nemluvě.Pak ještě párkrát s jiným partnerem,ale to už je dávno.Pořád mě to děsně vzrušuje,chtěl bych ji vidět s co největším penisem v sobě,široce roztaženou....Největší problém je ale nalézt vhodného partnera.Asi bych ji zase přemluvil,ale není s kým,vhodný známý žádný není,k neznámému je žena velmi stydlivá,natož aby došlo k sexu.Mluvili jsme i na téma dvě ženy,a asi by šlo i toto,ale je tu ten samý problém - není s kým.Nejhorší je překonat ten první krok,nejlépe při nějaké spontánní atmosféře,napůl žertem,to člověk neriskuje nějaké ztrapnění.Když už se jednou vytvoří nějaká trojka,většinou to vydrží nějakou dobu a už se dopředu plánují akce,dokud si ovšem ten třetí třeba nenajde někoho do páru a je tu zase bariéra(náš případ)Tak mě napadá,pokud máte ženu k ukazování a ona s tím souhlasí,ale třeba ještě není úplně přesvědčená,což tak zkusit videochat.Kamerka dneska stojí pár šupů,kdo má už nějakou normální nebo digi,má to ještě lepší.Kdo neví jak na to,napište mi,ale předem říkám,že k tomuhle svou ženu asi nepřesvědčím

Gallowglass (Pá, 9. 4. 2004 - 16:04)

Jsem asi stejného založení, jako vy. Nechcete se podívat do mého klubu na http://groups.yahoo.com/group/sandrafrends/ Mohli bychom vyměnit fotky a možná i domluvit nějakou akci...?

Karel (Čt, 11. 12. 2003 - 13:12)

Take me vzrusuje to co Vas a musim rict, ze neni nic uzasnejsiho nez videt svoji manzelku ci pritelkyni videt jak to dela pred Vami s nekym jinym...Nekolikrat jsem to zazil se svoji expritelkyni a musim rict, ze to nemelo chybu... Bylo uzasny ji pozorovat uz pri ceste za nasim kamaradem jak je dopredu vzrusena az z toho mela zcela mokre kalhotky...doslova se chvela vzrusenim a to vzdycky opakovala , ze uz je to opravdu naposled a ze uz nechce , abych ji takhle nabizel...Nicmene pokazde ji vzruseni premohlo...V soucasne dobe mam pritelkyni ze ktere citim, "ze to v sobe ma" , ale zatim se mi nepodarilo to na ni nejak sikovne navleknout... Proto se ptam , kdo by mi mohl poradit nejakej sikovnej a "zarucenej" zpusob jak to na ni navleknout a pripadne se i pozdeji toho zucasnit...Na oplatku jsem ochoten vypomoci i ja Vam z vasi polovickou...Ps. Vymena fotografii mozna...Piste na adresu ksoudny"seznam.cz, nebo pripadne ponechte vzkaz i zde...

vašek (Po, 17. 11. 2003 - 14:11)

Také mne velmi vzrušuje ukazovat fotky své atraktivní manželky mužům.Líbí se mi když je ve společnosti středem zájmu,zejm.díky svému výstřednímu oblečení,ap.Rád se podělím o své zkušenosti a zážitky,event.zašlu fota.

Reklama

Přidat komentář