Reklama

Kandaulismus

zvedavec (Čt, 12. 12. 2013 - 22:12)

Proc by jeji manzel mel mit nizke IQ? jen proto ze ma rad urcity druh sexu?
Hela neni zneuzivana prostitutka protoze si sex uziva a nikde nepsala ze vedome roznasi pohl choroby.
aids muze dostat i panna pri prvnim sexu a kdo by cekal ze 17leta je nakazena?

psycho (Čt, 12. 12. 2013 - 20:12)

klobouk dolu , to je napsano presne

Tommas adv. (Čt, 12. 12. 2013 - 18:12)

a uvedomujes si ze z tebe...Ještě jsi to napsal moc diplomaticky a hezky. Mne už to připadá skoro jako trestný čin , nejen deviantní úchylka. Manželka je vlastně již dávno "zneužívána" ve prospěch manžela který ji "prodává" jen pro svůj nemajetný ( možná i finanční ) prospěch. Další je zarážející - jak je to s ochranou těch "třetích" osob ... pohlavní nemoce kterých je u nás přes 200 druhů - přenášení s úmyslem ( nevědomosti z pocitu sebeuspokojení ..? ). Tato deviantní praktika kde jeden ( manžel ) nutí manželku k sex. praktikám bez ochrany (!!) a požaduje další osoby ( více než jeden )ke svému sex. uspokojení i za cenu přenesení nákazy na třetí osoby , které byly zlákany za cenu ( nehmotnou - sex , hmotnou - peníze apod. ) ve prospěch jedince ( manžela ) popř. ve prospěch více osob - manželka , manžel ... dle práva je zde vše hodně na hraně zákona . Vše by bylo ok - účastníci swingers dobrovolně , bez nátlaku , s vědomím co všechno je dovoleno ( bez omezení ) můžou vykonávat , provádět sex. praktiky za které (pokud se nakazí) a přenesou nákazu na jinou třetí (nezůčastněnou osobu) s vědomím že se nakazit mohli ....... jsou plně odpovědni za svoje činy ale nejen je.... je třeba jen varovat před takovými swingers hrátkami s nezn. lidmi a bez dostatečné ochrany ..

Hugo (Čt, 12. 12. 2013 - 15:12)

a uvedomujes si ze z tebe...Neboj Petře2! Myslím, že máš o Helu a jejího partnera zbytečně strach.

Hela (St, 11. 12. 2013 - 13:12)

To zní jako dovolená v...Tak tohle manžela nikdy nenapadlo.Asi ho představa jak se předvádím před davy nijak neláká.Má raději uzavřenou společnost,kde má možnost vzrušení využít k uspokojení.

zvedavec (St, 11. 12. 2013 - 00:12)

To zní jako dovolená v ráji. z bungalovu na pláž bez plavek, všude plno krásnych zen, vecer zeny svudne oblecene, co vic si prat.
Helo preje si tvuj manzel aby jsi se zucastnovala ruznych soutezi, mokre trickn apod?

Hela (Út, 10. 12. 2013 - 10:12)

kolikrát jsi si s temi...S těmi kluky to bylo jen jednou,ale stálo to za to.Manžela to velice nabudilo,své udělala také atmosféra prostředí.Nevím kolik tam jezdí párů naladěných na naši vlnu,ale zahlédnout odhalený ženský prs,nebo klín není pro tamní personál zvláštnost.Chovají se profesionálně.Je pravda,že plavky jsem použila jen dvakrát,kalhotky jednou.

zvedavec (Čt, 5. 12. 2013 - 12:12)

kolikrát jsi si s temi chlapci uzila?
Pises Helo, ze personal v barech zvykly videt odhalene zeny, jezdi tam hodne takovych paru jako vy?
Spodni pradlo a plavky jsi pro jistotu mela, tim myslis ze jsi je moc nenosila?

Hela (Čt, 5. 12. 2013 - 11:12)

Inspiroval? tím myslíš že...Ano manžel si přehrává záznamy mých sexuálních aktů s muži.Některé detaily ho silně vzrušují,zvláště výrazy v obličejích mužů v okamžiku ejakulace i jejich verbální projevy.Když jsem to diskutovala s kamarádkou ,ujistila mne že to kandaulové tak dělají běžně.Chlapce jsme znali čtyři dny a kluky se mnou manžel seznámil intimně tak,že je přiměl aby mne mazali opalovacími krémy.Postupně a přirozeně došlo k sexu.Spodní prádlo a plavky jsem samozřejmě pro jistotu měla.

zvedavec (Čt, 5. 12. 2013 - 01:12)

Inspiroval? tím myslíš že si prohlížel jak moc si s tebou ostatni uzivaji a ty jsi z toho vzrusena když se chtel vzrušit?
Jak dlouho jsi ty chlapce predtim znala než jste spolu měli sex?
Měla jsi na dovolené nejake spodní pradlo a plavky?

Hela (St, 4. 12. 2013 - 13:12)

kolik celkem tech cernych...Kluci byli dva a manžel fotil i natáčel.Už se prohlížením fotek i videa mnohokrát inspiroval.

zvedavec (Út, 3. 12. 2013 - 18:12)

kolik celkem tech cernych kluku bylo? a udelal si manzel nejake fotografie nebo video na pamatku?

zvedavec (Út, 3. 12. 2013 - 18:12)

kolik celkem tech cernych kluku bylo? a udelal si manzel nejake fotografie nebo video na pamatku?

Hela (Út, 3. 12. 2013 - 10:12)

Helo kde jsi s chlapci...Bylo to v bungalovu a kluci se napřed zdráhali,ale potom si dali říct a bylo to bezva.Moje výstřihy jsou převážně klasická hluboká véčka.

Olin (Út, 3. 12. 2013 - 06:12)

Hela si zde leci svoje komplexy a vse je samozrejme vyplod jeji fantazmagorie ! Vy ji to nezerte

zvedavec (Po, 2. 12. 2013 - 23:12)

Helo kde jsi s chlapci uzivala? večer venku na plazi nebo na hotelu?
Mozna byli mladi ale zrejme meli zkusenosti kdyz se tak cinili, ze?
nosis take takove bluzky s volnymi vystrihy co vypadaji jako kapuca, nevim jak se to presne jmenuje.

Hela (Po, 2. 12. 2013 - 13:12)

me by prislo v dominkanske...Samozřejmě,že jsme večer chodily do barů a na taneček.Turisté muži se rádi podívaly do výstřihu i do rozkroku,personál je asi zvyklý.Jeden muž na mne upřeně civěl,já mu umožňovala dobrý výhled a v tom jeho manželka upozorňovala aby mu nevypadly oči.Postavila jsem skleničku a zmenšila úhel mezi stehny.Byla to docela zábavná posezení.

zvedavec (Po, 2. 12. 2013 - 12:12)

me by prislo v dominkanske rep. naostro trochu riskantni, mozna jen muj dojem.
Chodili jste take tancovat nejake latinskoamericke tance do mistnich baru?

Hela (Po, 2. 12. 2013 - 10:12)

To musi manzelovi hodne...Určitě plánuje,loni jsme byly v Dominikánské republice.Užily jsme si to,nádhera manželovi se podařilo přimět mě k sexu s mladými černými chlapci.Nevím v jakém věku tam kluci legálně s ženami mohou,ale u nás by to bylo za hranou.Ti kluci byli opravdu výkonní a dostala jsem parádně do těla.Čím mne manžel překvapí tentokrát nevím.

zvedavec (Pá, 29. 11. 2013 - 11:11)

To musi manzelovi hodne chybet teplo, neplanuje nejakou cestu za slunickem?

Reklama

Přidat komentář