Reklama

Kandaulismus

klára (Ne, 12. 6. 2016 - 21:06)

Manželovi,se tyhle praktiky l?b? ,vzrušuje ho to,klidně bych mu vyhověla ale problem je v tom,že pak žarl? a mam strach z výčitek.

Robert (Ne, 12. 6. 2016 - 18:06)

Tak mame po prekvapeni manzelka si privedla 2 kolegi s práce a jejího dobrýho kamaráda a za strizliva se nani stridali a byla jako uragan pak odesli a pomiloval sem ji i ja. dnes sem ji rikal jak to bylo uzasny a ona se priznala ze se ji to taky libylo uvidime treba to bude casteji

Máňa (Ne, 12. 6. 2016 - 16:06)

Když mě souloží cizí muž před manželem, je to i pro mne vzrušující a dosahuji většího orgasmu....milenec ho má jak kládu a takový já potřebuji...mám doma takového robertka ale z masa je nejlepší....milenec může stříkat jak kdy se mu zachce a mě i manželovi se to moc líbí....když ležím na zádech, přítel vytáhne péro a mě pak vytéká jeho sterma mezi půlkami.....to je nej pro mého muže!!

hanz (Ne, 12. 6. 2016 - 15:06)

Vzrušuje to jen některé muže, a může to být zajímavá forma zážitku, nicméně bych byl ochoten se milovat s atraktivní ženou v přítomnosti jejího muže (i když raději bez) tak obráceně bych to nedal.
Maximálně při výměně partnerů.

Karel G (So, 11. 6. 2016 - 22:06)

Vzrušuje Vás milováni Vaší ženy s cizím mužem, nebo i nějaké exotičtější praktiky?

Karel G (So, 11. 6. 2016 - 22:06)

U páru na úrovni bych se možná docela rád zůčastnil hry na pomilování manželky.

Robert (So, 11. 6. 2016 - 16:06)

Tak sme pekne zachlastali nechala se i osahavat a potom souhlasili ze to prednimi udelame tak sem ji zavazal oci zacal laskat a pak to kamos doni vrazil a vicakalse pak i ten druhy to ji doslo a trochu se rozciloala, ale pak nam vsem jeste dala a prej kdyz jsem takovej uchylak a libi se mi to takle tak ma prome dnes prekvapko:-)

chtivejkocourek (Čt, 9. 6. 2016 - 16:06)

toužím uspokojovat ženu ve věku mé matky. já 25let Královehradecko

miro (Čt, 9. 6. 2016 - 12:06)

Moja manželka má 38 rokov, prsia 4-rky postava udržiavaná vo fitku, proste kosť.Máme jedno dieťa. V septembri mali stretnutie zo strednej školy po 20-tich rokoch. Dohodli sme sa, že nad ránom po ňu prídem na aute. Keďže mi nevolala, tak z obáv o jej bezpečnosť som okolo 06.00 hod. prišiel na aute do rekreačného zariadenia, kde mali oslavu. Pred chatou, kde prebiehalo stretnutie, som zbadal spoločenský unavených ľudí. Keď som vstúpil do chaty tak na terase som zbadal asi 19 ľudí spolužiakov sa baviacich. Medzi nimi aj moja manželka.Na tom by nebolo nič zvláštne keby hrali hru "vadí nevadí",. ženy a chlapi boli už tak mer vyzlečený. Keď vyšlo na moju manželku a jej spolužiaka, aby spolu súložili, som spozornel. Manželku bolo treba prehovárať, ale alkohol napokon urobil svoje. Spolužiak ju krásne pojebal,bez ochrany včas ho vytiahol a vystriekal sa jej na brucho. Bol som naštvatý, ale aj vzrušený. V tom prišiel spolumajiteľ chaty, asi 23 ročný chalan, inak sused býva v našom v chode, ktorý tiež chodí do fitka a stretáva sa tam s mojou manželkou. Keď to uvidel chcel tak isto pojebať moju manželku, ale nemal odvahu Manželka vytriezvela a povedala, že nie. Spolužiačky ju prehovárali a jeho povzbudzovali, že keď ju teraz pojebe tak ju bude jebať stále. Tá čo ho prehovárala, tak povedala, že zavolá manžela a nech akú vidí má sveticu. Manželka súhlasila, ale sa ešte zdráhala a povedala susedovi nech si dá pozor, lebo má plodne dni.Potom to nabralo rýchle obrátky. Manželku položili na sedaciu súpravu, štyri ženy ju držali, aby si nerozmyslela. A chlapec 23 ročný kolega z fitka, náš sused do nej vnikol veľmi tvrdo, Ja som sa veľmi vzrušil. Keď ju jebal asi 2 minúti, tak ho chcel vybrať, ale manželkina spolužiačka ho chlácholila, nech to do nej pustí, nech sa do nej vystrieka a urobí jej bábätko. Manželka začala protestovať, spolužiačky ju držali a chlapec sa do nej vystriekal, vtedy som sa aj Ja odbavil pri vzrušení, že mi oplodnil cudzí chlap moju manželku. Manželka ešte nedostala krámy, a tech chlapec z fitka ju určite jebe naplno a vystriekáva jej sladkú píču.

Robert (Čt, 9. 6. 2016 - 08:06)

Na toto tema je u nas tabu takze ne, ale ted na patek mam pripravenou chlastacku ja ona a dva kamosi a opet ji zkusime opit tak ay si snimi zasukala

bodo (St, 8. 6. 2016 - 21:06)

Ahoj jak presvedcit manzelku...a bavíš se s ní o tom někdy....?

Manžel (St, 8. 6. 2016 - 17:06)

Je to nejkrásnější vidět svoji milou manželku obtahovat druhým chlapem!
Pak do ní stříká naostro....to je super nejlepší! když z ní vytěká sperma druhého bizona....

warp (St, 8. 6. 2016 - 13:06)

Ahoj jak presvedcit manzelku...Moje manželka taky o tom nechce ani slyšet. Dříve jsem se jí pokoušel na to přemluvit, ale teď už bych s tím asi ani nesouhlasil. Stačí mi když ji někdy ukazuju před cizími muži a případně jí nechám trochu osahávat.

stařec (St, 8. 6. 2016 - 10:06)

Ahoj jak presvedcit manzelku...Jsou na netu o tom dost pěkný stránky a některé hodně pěkné erotické povídky s tímto zaměřením,když si pár povídek přečte a popravdě jí to objasníš tak si nechá říct zvlášť když si bude moct vybrat.

Robert (St, 8. 6. 2016 - 08:06)

Ahoj jak presvedcit manzelku aby se nechala pichat jinyma? Me to moc nejde a nemam nejak napady uz jsem ji i jednou se znamim fakt hodne opili a nechala se osahavat ale dal nic a ja touzim aby soulozila s cizima muzskejma.

Rob (Po, 16. 5. 2016 - 12:05)

Kandaulismus....zajímavé téma, ale nezapomeňte, že to může být i jinak, například výměnou něco za něco, takže člověk kandaulistou nemusí být i když ve vztahu se něco podobného praktikuje. Já jsem třeba ujetý na hodně dlouhé nehty, drápy a to moc učitelek třeba z mateřské školky nenosí, takže jsem se musel zaměřit na striptérky, gogo atd.,tzn. holky exibicionistky, co se rády předvádějí. No a tak jsem se domluvil i s moji současnou. Ona si pěstuje onu ozdobu s kterou mi to pak ráda dělá a já občas udělám nějaké domácí práce které se s nimi dělají špatně a ona se může předvádět a ukazovat, což někdy přeroste v soulož s nějakým jiným, který to nevydrží a jí dělá dobře se mi potom o tom vyprávět a cítit se jako prostitutka a plnit si tak zase svoje sny. Každý má to nastavení jiné, když si vyhoví tak není možná potřeba až tak škatulkovat.

Bodo (Pá, 29. 4. 2016 - 19:04)

dobrá otázka...upřímně...nepísneme přes mejlík? [email protected]

jj (Čt, 28. 4. 2016 - 21:04)

Možná to je proto, že jsou...možná ano? Asi se orientace, spíš orientovanost kluků za polsedních 25 lrt dost změnila? Na druhou stranu mne takky vždycky vzrušovaly starší ženy, ale když mi bylo 18., tak 35. leté ženy nosily dederonové zástěry, trvalou ondulaci na hlavě, na pochvě i na stehench...no, závidím náctiletým

jj (Čt, 28. 4. 2016 - 20:04)

co tebe na tom vzrušuje...dobrá otázka...upřímně nevím? Asi ta představa manželky, jak má ocasy v každém otvoru a je plná semene? Vidět jí totálně zniřenou, ale absolutně šťastnou - to hlavně,

Zvědavá (Čt, 28. 4. 2016 - 08:04)

paradoxně jsem jich našel...Možná to je proto, že jsou dnes mladí kluci hmnohem více fixovaní na své matky, které jsou často pro ně sexy symbolem a tak hledají podvědomě někoho podobného...

Reklama

Přidat komentář