Reklama

Kandaulismus

?????? (St, 31. 7. 2013 - 16:07)

S Tvým příspěvkem bez...Již od pravěku má žena dar z jednodušší sexuality a hlavně hlouposti muže vytěžit maximum.Zrodí se nová nevratná fáze vztahu-začína hra kočky s myší.Žena v náručí cizích mužů při pohledu na svého "muže" v pozici diváka v lepším případě honiče,pohřbí navždy jeho mužství a úctu,která ji dříve imponovala.Většinou má ona poslední slovo s kým takže si vybere-možná i užije.Třeba svoje fantazie a potřeby naplní s vášnivým milencem sólo bokem,neb se nemusí bát její "muž" to vždy zkousne,ba bude loudit detaily.Opravdu svého "muže" miluje nebo jen jeho hloupost a možnost dostat takovou příležitost?

Jorga (St, 31. 7. 2013 - 11:07)

Co je vlastně soužití dvou...S Tvým příspěvkem bez výhrad souhlasím.Kandaulismus je ale úchylka,která je proti logice normálního heterosexuálního muže.Svlékat vlastní ženu před cizími muži,přimět ji k souloži s nimi a mít potěšení a vzrušení z toho jak se do ní ukájejí je pro normálního chlapa nepředstavitelné.Právě proto,že manžela miluji,tak to pro něho dělám.Samozřejmě,že po překonání počátečního ostychu si orgasmy vyvolané jinými muži užívám.

lad (Po, 29. 7. 2013 - 19:07)

kandaulizmus je super věc...vidět jak žana pod cizím ocasem padá do mdlob, jak se jí rezechvívají nohy, jak silně křičí rozkoší...není nic nádhernějšího....a bez kondomu to je úžasné, když sperma jí pak teče po nohou !!!

?????? (Po, 29. 7. 2013 - 19:07)

Pokud si Vás partnerka bude vážit,bude to pro ní vždy nepochopitelné.Když Vám na kandaulismus přistoupí nehledejte za tím nic jiného než ženskou vych..nost na úkor mužské blbosti- prostě kalkulace.Chcete snad podstoupit tyto nevratné změny ve Vašem vztahu.Jako prevence nevěry to také nefunguje.Jestli máte nějaký problém s velikostí,předč.ejakulací či s erekcí existují učinné metody i bez chemie a medicíny např.tao, tantra.Nemusíte hned vyplnovat krédo ženy-hodného blbce na doma a vášnivé milence na sex.

TeN (Po, 29. 7. 2013 - 17:07)

Nebo proč je pro některé ženy tak nepochopitelné, že bysme se rádi dívali jak s nimi někdo spí. Kolik mužů vychovává nevlastní potomky? Vlastně následek onoho sexuálního aktu. Ikdyž se odehrál někdy v minulosti a bez přítomnosti toho vychovávajícího,tak ta tolerance a jakýsi druh kandaulismu tam je...

TeN (Po, 29. 7. 2013 - 17:07)

Co je vlastně soužití dvou lidí? Co je to láska? Co je to někoho milovat? Pro mě je milovat to, že pro druhého jsem schopen udělat více. Udělat pro něj vlastně cokoliv. A jestli by po mě přítelkyně, manželka, družka chtěla abych ji drbal na zádech, udělám to, kdyby chtěla orální sex, budu jí lízat jak dlouho bude chtít, chtěla by abych ji neustále hladil, budu jí hladit tak dlouho až se jí to nebude líbit, chtěla by abych na ní stříkal šlehačku a pak to z ní slízával, tak to přeci udělám, ikdyž ani jedno mě nevzrušuje, nepřínáší mi žádný extra požitek, dokonce by se dalo říct, že jisté praktiky jsou mi i nepříjemné. Ale jsou příjemné jí a já ji miluji a chci aby jí bylo dobře. Je to jednoduché. Postarám se o ní, vydělám peníze, pomůžu s dětma a s chodem rodiny, vyhovým v erotických fantaziích. Proč to nefunguje obráceně?

Ilona (Pá, 26. 7. 2013 - 13:07)

Myslím,že jsou všichni...Máš pravdu toho mého také přímo fascinuje když do mne ejakulují jiní muži,silně ho to vzruší,najíždí tvrdě a je k neutahání.

(Po, 8. 2. 2016 - 08:02)

Miluju jak mi jiní chlapi przní mou ženu. A ji se to líbí taky. Buď je pozvem k sobě domů nebo jedeme na akci typu gangbang. Je to úžasné...

Deana (So, 20. 7. 2013 - 14:07)

Manžel se rád se mnou...Myslím,že jsou všichni kandaulové stejní.Můj manžel také organizuje hrátky,které začínají odhalováním mých prsů a klínu před cizími muži.Vždy končí tím,že mi manžel prsty rozevírá ústí pochvy a vzrušuje se pohledem na ve mně pulzující sperma muže,který právě úspěšně dokončil koitus a můj doznívající orgasmus.Potom silně vzrušený do mne vniká a několikrát ejakuluje.Vyčerpaný padá vedle mne a ve chvíli usíná.

petan (So, 20. 7. 2013 - 09:07)

zdravim všechny... taky me hrozne vzrusuje když ta moje ukazuje když ma sukni kalhotky a když flirtuje s chlapama :-) dost často ji hecuju at me chodi podvádět a vždy jdyz jde nekam parit tak cekam cely nadrzeny az mi prijde sms ,,jdu si zasukat,, a když dorazi domu jsem nateseny az si necha hned vylizat ... a říká mi jake to bylo a td je zo proste to co me fakt vzrusuje každý je nejaky ...

lola (Pá, 5. 2. 2016 - 14:02)

Tak, tak, ale proč...Vždycky když muž dovolí cizím mužům aby stříkaly semeno do jeho ženy,tak je to prznění ženy.Arabové co vyznávají šaríu i znásilněnou ženu do které se násilníci udělali ukamenují,je znečištěná,zprzněná i když je nevinná.Tak se jí zbaví.U nás je kultura jiná,ohromně tolerantní.Někteří muži se mohou vzrušovat právě sledováním prznění svých žen.

Miky (Čt, 4. 2. 2016 - 08:02)

Kandaulisti nabízejí své...Tak, tak, ale proč prznění, pokud se to všem třem líbí, a ještě to přináší jejich uspokojení, tak proč ne,

sensualite (St, 3. 2. 2016 - 17:02)

Pokud by se vám líbilo,...citame a pozerame kto tu pise. Odkaz je stary viac jako 10r. Preto skusae ci pan doktor este takto sluzi a robi taketo prehliadky za pritomnosti manzela

Marta (Pá, 19. 7. 2013 - 05:07)

Alice: Kecáš ! Máš bujnou fantazii

lola (Út, 2. 2. 2016 - 14:02)

Ano správně..
V Bibli...Kandaulisti nabízejí své zralé ženy k prznění cizími muži.Ale někteří kněží a pánbíčkáři v různých sektách przní i děti a to je zločin.

Alice (Čt, 18. 7. 2013 - 10:07)

Promiň mně tu smělost, ale...Manžel se rád se mnou ukazuje.Chce abych chodila "odvážně" oblečená.Například jen v krátké sukénce a hluboko vystřižené halence.Jednou jsme seděli na předzahrádce a manžel mne upozornil,že mne pozorují dva kluci a poslal mne na WC ať si sundám kalhotky.Když jsem se vrátila manžel řekl tak ať z toho kluci něco mají.Zvedla jsem pravou nohu vpravo na stupínek předzahrádky a kluci nevěděli kam z očima.Manžel odešel na WC a vzápětí se zvedl a šel také jeden z kluků,druhý na mne civěl a já se dívala nahoru do velkého slunečníku.Oba se vrátili a manžel řekl miláčku bude se ti to líbit.Jeli jsme do chatky kde jsme byli ubytováni a kluci za námi.Uvnitř manžel nalil drinky a vybídl hochy aby se mi věnovali.Když mne hladily a osahávali úplně se třásli,nebudu líčit podrobnosti.Přišli si na své hošani i manžel,který mi potom řekl,že dokud neviděl,že je kluk ve mně tak měl strach,že cuknu,ale že mne moc miluje a je rád,že to vyšlo.Od toho dne vtom prostě jedem.

Robert (Čt, 18. 7. 2013 - 00:07)

Poprvé to chce hodně sebeovládání. Stále si uvědomovat, že miluje mne a užívat si i její vzrušení s jiným mužem.
Pokud to zvládnete psychicky, tak doporučuji

Mara (Po, 1. 2. 2016 - 20:02)

Ahoj všem. Já jsem...Hledam takovou zenu :-)

xeryus (St, 17. 7. 2013 - 19:07)

Moje manželka souložila 10 let s milencem - sami dva,ale i předemnou... viděl jsem spousty orgasmů které s ním měla...

Ferda (St, 17. 7. 2013 - 16:07)

Jeden pár mě zavolal a řekl, jestli bych s nimi nesouložil ??
Proč ne ?
Tak jsem došel k nim a hrál si s jeho ženou ,pak jsem ji pořádně udělal, až křičela na celý barák....manžel byl v sedmém nebi.....
Pak jsem dostal za dva dny SMS od něho, jaké to bylo prima, a že mě moc a moc děkuje za vyšoustání jeho ženy !!!
I tak má někdo radost !!

Reklama

Přidat komentář