Reklama

Kandaulismus

Markéta (Po, 10. 11. 2014 - 22:11)

Zajímavé téma, mě vyhovuje užít si s jiným, ale manžel u toho má taky jinou, prostě si někdy užijeme s párem, a nemusíme se podvádět. Aby se u toho na mě manžel jen koukal, bych si připadala divně, ale zpočátku jsem se toho bála, hlavně mé reakce, vidět manžela s jinou, ale je to úžasné zpestření stereotipního manželského sexíku...

Marcela (Po, 10. 11. 2014 - 22:11)

fuj tohle bych nikdy neudela...Mě, ale "nepíchá", jen ten jeho kamarád? To je zpestření nebo jak to mám říct?! Manžel rozhodně nebyl jediný chlap, kterého jsem měla, ale zahýbat mu nechci a velmi ho miluji a on mě.

Marcela (Po, 10. 11. 2014 - 22:11)

Marcelo Tobě tato...Dane, vadí, nevadí? Takhle o tom nepřemýšlím. Je to nové a zvláštní a teda poznala jsem, že mě to i něco dává a líbí se mi manželovi vyhovět. Asi kdybych to považovala za uchylárnu, tak bych to ani nezkusila, ale každý máme něco, ne? Musím přiznat, že mě to hodně vzrušuje... Tak to prostě je a když prožívám, jak to vzrušuje mého manžela a jak mě potom ten jeho kamarád chválí, tak je to prostě nádherné.

Lola (Po, 10. 11. 2014 - 14:11)

Marcelo Tobě tato...Kandaulisty a jejich partnerky nemůžeš posuzovat měřítky většinové heterosexuální populace.Kandaulismus je deviace,/sexuální úchylka/pokud jí vyhovuje experimentovat v sexuálních praktikách s jiným mužem a vyhovovat tak choutkám manžela pak je všechno v pořádku.

Dan (Po, 10. 11. 2014 - 08:11)

Ano Moni, užili jsme si to...Marcelo Tobě tato úchylárna manžela nevadí?
Víš, je to zvláštní. Žít s takovým člověkem,spát,řešit běžné věci a nechat se píchat o jiného. Každého věc ,samozřejmě....

Marcela (Po, 10. 11. 2014 - 05:11)

Marci je důležité, že...Ano Moni, užili jsme si to báječně… Teda hlavně si to já užívám. Hlavně mě dostalo, že manžel hned zase přivedl toho svého kamaráda. Trochu jsem z toho byla i zaražená, a nějak jsem nevěděla, co si o tom mám myslet, ale na manželovi bylo vidět, že ho to štve. Ale dobrý. Oni fakt byli tak milí a pozorní. Pořád mi lichotili a tak. Teda hlavně manžel, protože ten jeho kamarád spíš toho namluvil míň. Byli jsme i večer venku, ale jak jsme přišli domů, tak mě můj manžel hned začal vysvlékat, že jsem byla sama úplně nahá a oni se o mně spolu klidně bavili, strašně mi lichotili a pořád probírali, jak vypadám. Připadalo mi to jak nějaká hra nebo co?! Opravdu se mi to líbilo… Nemůžu si pomoct. Jen nemůžu pochopit, že můj manžel pořád chce, aby mě ten jeho kamarád celou plnil. Prý abych si na to zvykla, že jinak by to nebylo ono! Ze začátku mě tomu svému kamarádovi držel, ale teď už nás nechal a jen se koukal, jak mě to dělá, jak chce a pořád to komentuje a povzbuzuje ho. Jako musím uznat, že je ten jeho kamarád snaživý a dobrý… I dobře vybavený. No manžel mi říkal, že má dost zkušeností a je to znát. Musela jsem už taky něco ukázat a tak jsem se v sobotu překonávala, taky jsem si řekla, že když to můj manžel chce, tak ať vidí, jak si toho jeho kamaráda užívám a jak mu to umím udělat!!! Teda byli z toho dost překvapení a dělali si ze mě srandu, že jsem asi někde trénovala… No co?! Ať koukají bobíčci, ne? Tomu, co píšeš Moni, musím se přiznat, moc nerozumím… Nestudovala jsem to nikde, ale musím přiznat, že něco mezi chlapama bych chtěla vidět. Nemám moc představu, co. Třeba aspoň, jak si vzájemně honí. V jednu chvíli, když mě to ten manželův kamarád dělal a můj manžel se na nás koukal, tak jsem si úplně představila, že tam nesedí sám a kouká se na mě víc lidi… Jako třeba hodně, rozumíš?! Dost mě ta představa vzrušuje a mate.

Monika (Út, 4. 11. 2014 - 20:11)

Marci je důležité, že jste si to užili oba a že z toho máš dobrý pocit. Dělejte cokoliv, hlavně když není nuda a stereotyp. Ten můj se včera tak opatrně ptal, kdy si tu výřivku zopakujeme. Nejde pochopitelně o výřivku ale masáž prostaty, která se mu tolik líbila. Vzdychal u toho jak ženská. Mám plán, co bude dál, ale výřivka to nebude. Teď jsem na řadě zase já. To by tak nešlo, aby měl pořád něco jen on. Musí to být spravedlivý. Ale zadeček mít v permanenci bude, o to se nemusí bát, že bych ho zanedbala a o něco přišel:) dívala jsem se po připínacích penisech, který bych mu ráda koupila. A chtěla bych pozvat našeho společného kamaráda, aby mi s ním v tomto pomohl. Tušíš kam tím mířím. Zároveň ho nechci zaplétat do nějakých čistě homosexuálních praktik, aby se mi u toho nesložil. To by bylo hned moc. Jsme v podstatě pořád na začátku. Posledně měl totiž i tak dost, když měl vzít cizí pánské přirození do svých úst. Přiznávám, že se mi to ale líbilo, vidět ty dva jak mu ho kouří. A jak se u toho snažil. Předem jsem mu řekla, že se rozhodně nemíním dívat na nějaké ulejvání a formality. Kamarádovi se ta kuřba také líbila, chválil ho a říkal mu, že to dělá líp, než leckterá ženská.

Jura (Po, 3. 11. 2014 - 18:11)

Nevím?! Pro mě je prostě...Je to moc pěkné vidět svoji ženu šukat s 3 mladými nabušenými borci...vůbec jí nešetří a buší a stříkají....jako o závod!!
Pak druhý den ji má vyřízenou a tak tak chodí....ale těch orgasmů jsme nezažili spolu !!

Ruda (Po, 3. 11. 2014 - 08:11)

Nevím?! Pro mě je prostě požitek, dívat se na mou manželku jak souloží s jiným mužem. Ať už s kamarádem, který si šukání mé manželky v mé přítomnosti oblíbil nebo když si mou manželku berou na swingers, které navštěvujeme. Tak to prostě je a není to nijak raritní věc.

Leon (So, 1. 11. 2014 - 22:11)

Moje žena chodí k sousedovi...Dobrý večer,po pravdě taky bych rád našel ženu,která by chtěla za partnera kaudalistu.

Bohouš (Pá, 31. 10. 2014 - 17:10)

V bývalé NDR jsem se zúčastnil gruppensexu . Byl jsem mladý , dokázal jsem vystříkat 4 vaginy za večer . Kolik bude v Německu kukaček si vůbec netroufám ani odhadnout .

Fred (Pá, 31. 10. 2014 - 16:10)

Manželství jen prospívá když si manželku napíchne náš přítel...
Ta pak ječí jak Viktorka...doma ječí také a né tak jak s přítelem, když ho v ní má až po koule....má ho větší a pevnější a to je pak jízda!

Fanouš (Pá, 31. 10. 2014 - 13:10)

Moje žena chodí k sousedovi souložit. Já to vím a když se vrátí, tak jí souložím, nejdřív do kundy a pak do prdele. Cítím v obou dírách jeho semeno a to mě rozrajcuje tak, že jí musím obě díry pořádně vystříkat.

Cactus (Čt, 30. 10. 2014 - 22:10)

Já si právě myslím, že...závidím kamarádovi... sakra co já to mám za kámoše, že mi nenabídnou sex s tou svojí ;)

Marcela (Čt, 30. 10. 2014 - 20:10)

Ano,pokud Ti to občas...Já si právě myslím, že ano. Manžel si to přál a moc jsem se mu prý líbila a pokud, tak to bude příjemným zpestřením. Vidět ty dva prostě za to stálo.

Evžen (Čt, 30. 10. 2014 - 19:10)

To ne! Já ho mám ráda....Ano,pokud Ti to občas udělá jeho kamarád v jeho přítomnosti, tak to vašemu manželství jen prospěje.

Marcela (Čt, 30. 10. 2014 - 19:10)

Tak se manžela společně...To ne! Já ho mám ráda. Jenom když nemáme co dělat, tak upalujeme čarodějnice.

Klára (Čt, 30. 10. 2014 - 08:10)

Tak se manžela společně zbavte a máš to vyřešený.

Marcela (Čt, 30. 10. 2014 - 01:10)

Moni, tak to já vím, že by se mělo zkoušet pořád něco nového, ale to je spíš na manželovi. Já jsem snad nějaká blbá, nebo jak to má říct?! Někdy bych se kopla, jako teď v sobotu. Manžel přivedl svého kamaráda, ale přivedl ho už odpoledne a my byli jak natvrdlí… Teda hlavně já, ale i manželův kamarád. Místy z nás byl manžel asi zoufalý. Vůbec jsem nevěděla, jestli teda něco bude nebo ne. Všechno se to natáhlo až do večera a to ještě stačila přijít na návštěvu kamarádka. Vůbec jsem nevěděla, co mám dělat… Fakt hrůza, jak jsem byla rozklepaná. Když kamarádka odešla, teda manžel se jí spíš zbavil, tak mě prostě natlačil na svého kamaráda a prostě mě před ním vysvlékl a jakmile jsem byla úplně nahá, tak mě na něj natlačil. Vůbec se s námi moc nevybavoval a já měla dojem, že to trvalo snad jen dvě vteřiny a už jsem byla jeho. Byla jsem překvapená z toho, jak mě můj manžel prostě svému kamarádovi „podal“ a ještě mě mu držel. Taky jsem byla, až se to rozjelo, překvapená ze sebe, že se mi to tak líbí a ten pohled na mého manžela byl teda nádherný. Ze začátku to bylo jiné, ale pak se manžel prostě jen koukal a jeho kamarád se do mě musel udělat. Asi jsem ho fakt nezklamala… Doufám?! Teda strašně mě oba chválili a manžel říkal, že je na mě moc pyšný a váží si toho, co jsem udělala. Opravdu se tetelil blahem a já si to prostě užívala a chvilkama jsem ho ani nevnímala. Já si myslím, že to chlapi zas budou chtít. Jako musím teda přiznat, že se mi to líbilo a i můj manžel říkal, že to bylo na mě vidět… Moc to nechápu, co tím myslel. To mi nechtěl říct. Bylo zvláštní, jak se na mě manžel „klidně“ díval když si mě jeho kamarád bral, jako bych byla jeho… Teď přemýšlím, co mám dělat, když budou chtít zase a kdy to budou chtít a co budou chtít?

Roman (Čt, 30. 10. 2014 - 00:10)

Cuckoldy a kandaulisty bych...Přečti si web " Rovnoprávnost.cz " . Dočteš se tam , že třetina dětí vdaných žen je kukaččí .

Reklama

Přidat komentář