Reklama

Kandaulismus

Berta (Čt, 12. 9. 2013 - 20:09)

Před deseti lety zde byla...Jenže ti patnáctiletí fakani dnes bez skrupulí obslouží vdané ženy,které by někdy mohly být jejich matkami.

Richard (Čt, 12. 9. 2013 - 19:09)

Nevím jestli je to...Mariko, řekl bych, že to kandaulismus je. Škoda, že nejsem kamarád Tvého muže. :-)

Marcel (Čt, 12. 9. 2013 - 12:09)

Před deseti lety zde byla super diskuze, nyní to kazí patnáctiletý fakani.

Kamil (Čt, 12. 9. 2013 - 11:09)

tiež patríme s priateľkou...Manželce pomáhá alkohol,nebo fet,potom není problém ji přimět k souloži s jinými muži.Není opilá,jen zbavená zábran a pak jsou to jedinečné prožitky.Je silné sledovat jak to do ní dělají jiní muži,její tělo sebou cuká v orgastických křečích,křičí,slintá je úplně mimo a nakonec vyčerpaná orgasmy zvadne.Skutečně to stojí za prožití,přeji hodně úspěchů.

All (Pá, 30. 8. 2013 - 05:08)

Nevím jestli je to...Tak takhle bych chtěl vidět někdy tu moji samici s více nadrženci naráz.Do té mé se chodí ukájet chlapi ale chodí bohužel pouze sólo.Většinou ji vystříkají prvně návštěvy a já pak jdu jako druhý.Je to příjemné,jak to pak v mamině pěkně klouže,když je prostříknutá cizím semenem.

Marika (St, 28. 8. 2013 - 13:08)

To je i náš...Nevím jestli je to kandaulismus,ale manžel občas pozve kamarády,před nimi mne připraví a oni se do mne ukájejí všichni včetně manžela.Nejen že mi to nevadí,ale sama občas manžela vybídnu aby je pozval.Jsem uspokojována a nemám potřebu zahýbat.

Rowa (So, 24. 8. 2013 - 08:08)

Posláno pro ??????

Rowa (So, 24. 8. 2013 - 08:08)

Trochu z říše bludů.Vztah...Ahoj,ráda bych si o tom s tebou více popovídala..Pokud i ty,napiš na mail [email protected].

zvedavy (St, 21. 8. 2013 - 12:08)

tiež patríme s priateľkou k tým čo ich táto téma vzrušuje, začali sme sa o tom baviť asi pred rokom, v rámci fantázii a potom častejšie. Prekvapilo ma príjemne že sa celkom chytila, najprv bola taká že len ako fantázia a potom, že teda vyskúšajme to, tiež si spolu predstavujeme ako príde nejaky mlady sympatický chalan, začne ju vyzliekať a potom ju pomiluje, ja budem celý čas pri nej...zatiaľ si len hovoríme scenáre a polohy...a tak

Ivo (Po, 12. 8. 2013 - 14:08)

Je to opravdu silný...To je i náš případ.Manželka je uspokojená pouze důkladně naplněná proto potřebuje více mužů,já se svým vstřikem jen podílím.I když se mi povedlo i čtyřikrát bylo to málo.

Pavel (So, 10. 8. 2013 - 13:08)

To by bylo, muset se na ně...Je to opravdu silný zážitek když sleduji jak milenci manželku naplní a já ji sperma které děloha nevstřebá odsávám a vylizuji.

excucky (Čt, 8. 8. 2013 - 12:08)

Pravda. mela jsem asi rocni...To by bylo, muset se na ně dívat a pak ji vylízat, že?

All (St, 7. 8. 2013 - 08:08)

Do mojí maminy se občas přijde vyprázdnit kámoš,který to doma má dost sporadicky.Dvakrát,třikrát se do ní udělá a spokojeně zase jde k rodině.Rád tu mou macatou samici u toho pozoruju.Taky občas zajde soused,tomu to někdy udělá rukou nebo pusou.On ji nechce šukat.Jen jednou si ho ta moje osedlala a udělala ho sama do své kundy.Dost to z ní teklo,asi taky doma moc nešuká.
Má taky o 12 let mladšího milence,nedávno byla u něj přes noc a mladej to do ní prej čtyřikrát vyprázdnil.Šukali jak kdyby to bylo naposled.Škoda že jsem u toho nebyl.Moje manželka je skvělá děvka.

betyna (Po, 5. 8. 2013 - 18:08)

Pravda. mela jsem asi rocni vztah so kandaulistou, tak ja byla ta co poslouchala. Pak se to nejak otocilo kdyz jsme byli ve swingers a ja ho videla jak je s jinou. U me je to spis asi masochismus. Nejsem na takove ty hry a prevleky, a nesnasim vetsi bolest, takze ani vyprasky. Ale kdyz jsem tyrana jinak, dusevne, emocionalne, to je vzrusujici. Jenze ted mam "normalni" vztah,a tak se mi do toho zamotala zamilovanost, jesitnost. Mozna nejlepsi je pro me hledat cizi holky, a ne kamaradky. Ty ktere si uzijou a pak uz se neukazou... protoze takove ty hry potom me definitivne urazeji. Dava to vubec smysl? Proto sem pisu, bylo by hezky najit spriznenou dusi...

cuckold (Po, 5. 8. 2013 - 17:08)

samostatné vlákno zabývající se hrubší formou kandaulismu je na http://diskuse.doktorka.cz/cuckold/

excucky (Po, 5. 8. 2013 - 13:08)

Existuje zensky kandaulismus?...existuje všechno. Díky webu si o tom lidi můžou psát. Lidská fantazie je veliká a lidi si nedaj pokoj. Může být cuckold bullem? Může, protože nejlíp ví, jak na to...

?????? (Ne, 4. 8. 2013 - 20:08)

naco tu stale niekto riesi co...Trochu z říše bludů.Vztah dvou lidí třetí strana vždy vědomě,nevědomě,pozitvně i negativně ovlivní.Ledaže by lidé zratili schopnost vnímat,přemýšlet,rozhodovat o sobě.Všechny výměny,trojky,swingers,kandaulismus,hotwife,cuckold apod. skrývají potencionál ruské rulety,co se týče následků pro vztah.Neřeším zdali je to normální či nenormalní úchylné apod.Respektuji svobodnou volbu lidí jak prožijí svůj život,vztah...Zajímají mě spíše myšlenkové pochody,postoje,priority,míru vypočítavosti a bilance,tolerance,úcty atd. hlavně u ženy v páru prožívající výše uvedené praktiky.Funguju dalej-setrvali spolu třeba kvůli dětěm,zázemí,fin.situaci,mohou mít volný vztah,třeba spolu intimně nežijí.

betyna (Ne, 4. 8. 2013 - 18:08)

Existuje zensky kandaulismus? Ja s tim mam opravu male zkusenosti, protoze se bojim zarlivosti a vycitek svedomi.. ale ten pocit vzruseni kdyz vidim toho svyho jak suka jinou holku, je naprosto opojny. (a kdyz me osukat "nechce", jen ji). A pak se mi chce brecet. Vim ze ten muj si me drzi, protoze tohle je pro chlapa jedna velka vyhoda, ale ja sama nevim jak na to a co vlastne chci. Zatim si nepripadam moc vyuzivana, jen trochu....

jou (Ne, 4. 8. 2013 - 08:08)

naco tu stale niekto riesi co je uchylka co je normalne, nenormalne.Je jasne ze komu sa to paci nech to praktizuje ak to v manzelstve funguje bez narusenia vztahu tak nieje ocom.
Je len stastim v manzelstve ak manzelka suhlasi s takymito praktikami a vobec to nenarusi ich vztah.Vecsina z nas len otom sniva a pise ze co by chceli alebo co zazili ale v skutocnosti sa to deje len vynimocne.Jeden moj znami si nechal obrabat zenu a viem ze sa jej to nepacilo ale nechcela rozpad manzelstva a tak sa tvarila ze je vsetko ok, a ze si to uziva.Viem ze s tym prestali po rokoch a funguju dalej.
Zaver .. piste bludy dobre sa to cita a nerieste neriesitelne.

Chm (Pá, 2. 8. 2013 - 20:08)

Co řešíte? Kandaulismus z definice je ukazování ženy cizím mužům. Tj. může to být docela neškodné, umožnit jí rozkvést, mít dobrou náladu, to ji prozáří, taková žena přitahuje pozornost okolí a dokáže si ji užívat. Těží z toho všichni, nikdo není poškozen.
Sex v tom vůbec nemusí být - erotično může být dusnější a představy přínosnější (a dlouhdobě udržitelnější) než samotná realizace.
V dnešní době je nesmysl polemizovat o vývoji od pravěku - partneři jsou rovnoprávní, pokud chtějí, a nerovnoprávní, pokud nechtějí. Lze mít doma otrokyni, lze půjčovat manžela stejně jako manželku - dokud se to nezvrhne v půjčování dětí.
Smutné to mají ti, kteří se nutně musí dívat na to, jak to z jejich ženy teče - když jim nic menšího nestačí. Ti jsou totiž šťastní jen občas. Rád do takových žen stříkám, baví mě, když manžel stříkne jen na prostěradlo, ale je mi ho vždy líto.

Reklama

Přidat komentář