Reklama

Kandaulismus

Záleží, (St, 11. 3. 2015 - 13:03)

Pánové jsou opravdu...jak ten sex ten muž bere.Pokud někdo pouze jako potřebu,pak ho to opravdu může vzrušovat,když má jeho žena styk s někým jiným.

Věra (St, 11. 3. 2015 - 13:03)

Ano, vidět manželku jak...Pánové jsou opravdu rozdílně zaměření.Jednoho pohled na vlastní ženu naraženou na penis jiného rajcuje k uspokojení,jiného k zuřivosti.

Jan (Po, 9. 3. 2015 - 19:03)

Vidět manželku jak si...Ano, vidět manželku jak sténá pod druhým chlapem s větším pérem je nádherná a nezapomenutelná podívaná a podívaná moc krásná.....

mila (Po, 9. 3. 2015 - 19:03)

Vidět manželku jak si užívá s jiným mužem, je můj sen. Být u toho a dívat se to by bylo skvělé, jak do ní zajíždí pořádný macek. škoda, že nechce.

Nikolaj (Pá, 6. 3. 2015 - 08:03)

[email protected]
osukam ti manzelku a necham si ho vyhulit

Ferda (St, 4. 3. 2015 - 17:03)

Vidět svoji ženu mrdat s jedním samcem s dobrým ocasem je božské !!!
Nic nádhernějšího není jak žena křičí rozkoší a svíjí se pod druhým mužem!!!
SUPER sex!!!

lada (St, 4. 3. 2015 - 15:03)

Ano,způsobů jak přimět...měl jsem možnost být u toho, když moje žena měla sex se čtyřmi najednou.Bylo to něco úžasného, byla totálně vyčerpaná, ale také uspokojená, prostě nádhera, já sám jsem byl tak vzrušený, že jsem se udělal aniž bych onanoval, prostě jsem byl. At si mě odsuzuje kdo chce jak chce, ale koukat se na vlastní ženu jak je obštastnována jinným je prostě super.

Berta (St, 4. 3. 2015 - 14:03)

Máš pravdu Berto, každého...Ano,způsobů jak přimět ženu ke koitu s více muži je samozřejmě více.Záleží to na možnostech,okolnostech a situacích.

Zvědavec (Út, 3. 3. 2015 - 16:03)

Máš pravdu Berto, každého kaundala vzrušuje vidět svoji milovanou ženušku jako nanasytnou rajdu užívající si záplavu semene z tolika ocasů kolik je dostupných a pak se udělat do řádně projeté pipiny.
Ale některá žena zpočátku nechce přistoupit na nový životní styl a proto je dobré nechat jí více času k " zábavě s kamarádkami" kde tanec a alkohol udělá své.

Berta (Út, 3. 3. 2015 - 14:03)

Necháváš teď o plesové...To by nebyl kandaulista ale pohodlný blbec.Kandaulista pro svoje uspokojení potřebuje zájem o svojí ženu sledovat.Od začátku až po vyvrcholení.Je iniciátorem celé záležitosti a vhodné muže na svojí ženu upozorňuje.

Zvědavec (Po, 2. 3. 2015 - 21:03)

Necháváš teď o plesové sezóně partnerku chodit samu se bavit?

mila (Po, 2. 3. 2015 - 21:03)

Ahoj, hledám někoho ze Svitavska a okolí, koho to stejně bere jako mě - kandaulismus. Setkání, pokec o kandaulismu. Můj mai [email protected].

Zvědavec (Pá, 27. 2. 2015 - 10:02)

No možná si je vědom svých parohů, to ho vzrušuje a proto nic nepodniká proti nevěře své ženy.
Možná ho vzrušuje i to že ostatní o jeho parozích vědí.
Takový nepřiznaný cuckold.

Berta (Čt, 26. 2. 2015 - 13:02)

TO JSME NA TOM STEJNĚ,MOJE...Ano,jednoho takového chytráka znám od nás z baráku.Vytahuje se jaký je borec a parohy má že asi neprojde Prašnou bránou.

LADA (St, 25. 2. 2015 - 17:02)

Jo pokud moje žena šuká z...TO JSME NA TOM STEJNĚ,MOJE ŽENA MÁ DVA MILENCE, KTEŘÍ JÍ TO 2X MĚSÍČNĚ PĚKNĚ UDĚLAJÍDĚSNĚ MĚ TO VZRUŠUJE, KOUKAT SE NA NÍ , JAK JE VZRUŠENÁ, ALE HLAVNĚ USPOKOJENÁ .jE TO VÍC NEŽ VZRUŠUJÍCÍ A POMLOUVAČE IGNORUJ, VĚTŠINOU JSOU TO STEJNĚ PAROHÁČI, ALE NEVĚDOMÍ.

alien (St, 25. 2. 2015 - 12:02)

A kdyby chtěla něco...Anebo narazíš na takovou, co ti ho za tohle ukousne...

Berta (St, 25. 2. 2015 - 11:02)

Jo pokud moje žena šuká z...Všechny kandaulisty to bere,proto takovéto aktivity organizují a jejich sledováním se vzrušují.

Ferda (St, 18. 2. 2015 - 16:02)

Jo pokud moje žena šuká z jiným, to mě bere!!
A pokud má pořádný ocas to je pak paráda!!Jak kňučí a třese se při orgasmu !!
To je fantazie pro všechny!!!
Je to hodně vzrušující!!!
Kdo nezkusil neví a pomlouvá !!

Rendl (St, 18. 2. 2015 - 12:02)

ahoj take mam rád když si to moje manželka rozdava s jinejma ocasama sem stoho strašně nadrřenej a potom ji rád lížu a šukam ji

Jana (Čt, 20. 6. 2013 - 23:06)

Taktak, honibrci!Chlapi, co sní o parohách, čiliže skrytí homíci, co sní o pozorování cizího chlápka na své staré. A přitom by mu ho chtěli vrazit do říti! :-))

Reklama

Přidat komentář