Reklama

Kandaulismus

István Fekete (So, 4. 7. 2015 - 15:07)

Pošlu svoje smradlavé ponožky na jakoukoliv adresu.Výborný kanadský žertík pro vašeho šéfa, známé ,přátelé i nepřátelé.Ponožky mám jednoho typu černé bavlněné nošené celý den v kožených uzavřených botech.Je to opravdu síla, během chvíle zasmradí celý byt.

,.,- (So, 4. 7. 2015 - 12:07)

Šáhnout mi nějakej vocas na starou a já se to dozvědět,tak ho učešu kladivem.

... (Pá, 3. 7. 2015 - 12:07)

Tak mě žena právě...Tak si pustíš televizi a načneš Plzeň. Bude doma klid.

(Pá, 3. 7. 2015 - 12:07)

Tak mě žena právě oznámila, že dostala od milence pozvání na swingers akci o víkendu a že teda půjde. No tak jsem zvědav ...

Petr (Ne, 7. 6. 2015 - 16:06)

Když vidím jak manželka heká pod kamarádem, který ji pořádně šuká, jsem jako omámený...
Manželka dovede krásně uvolněná dělat divy, křičí, vzmítá se a to má kamarád náramně rád..říká, ta holka to umí na jedničku...
Vždy chce malou vyšplíchat semenem a to i několikrát.
Přítel od nás odchází skoro po čtyřech a je asi rád že si dá pauzu !!
Žena má hodně ráda sex a stříkání naplno to hodně rád kamarád, že se nemusí zdržovat jako doma s jeho ženou , kondom a podobně....jeho nechce brát prášky tak ho sex doma hrozně nebaví.
Za to u nás si vždy přijde na to, co chce!

Kanda (So, 6. 6. 2015 - 16:06)

Rád si popovídám a vyměním zkušenosti o kandaulismu a cuckoldu. Jsme mladý pár, kde já jsem kandaulista a ona je exhibicionistka....
[email protected]

Skipis (Čt, 4. 6. 2015 - 09:06)

My jsme s manželkou chtěli...Ahoj, taky máme takovou zkušenost s mužem co ho měl 22/7, i když jsem ze začátku nevěřil, že ho má takového (špatné zkušenosti) ale nakonec dopadlo to úplně stejně, taky hodně orfasmů, to třesení těla, ruk i nohou, no já jsem se nepřipojil - nechtěl jsem to kazit, ale aspoň jsem si to nafilmoval a stejně moje si to občas u toho filmu dělávala...

Jarda (St, 3. 6. 2015 - 20:06)

Kolik Vám je let?

Jana (St, 3. 6. 2015 - 20:06)

Můj muž když se dívá, jak mě šuká kamarád, tak je v sedmém nebi...
Že mu to tak dělá dobře, jsem nevěděla...já si zašukám a on je jak v nebi !
Přítel má péro jak klacek, muž má 13 cm , tak asi tušíte jak jsem ráda s tím velkým, a nemusím se skrývat někde po hotelích. Je to legálně!! A to je moc prima!

Marta (St, 3. 6. 2015 - 06:06)

Manžel se rád dívá, když mě cizí chlpa šuká.

Skipis (St, 3. 6. 2015 - 00:06)

Ahoj,mam takovy dotaz na...Ahoj, no mě ta představa, že manželku šoust? jiný strašně vzrušovala, jen jsem dlouho neměl odvahu jí to říct. Ale nakonec jsem jí to rekl, i když rikal, že by to nemohla udělat, tak i to se pak stalo, ale že nám to vydrží ještě dalších 20 let jsem netušil.

Jan (St, 8. 4. 2015 - 18:04)

na to musí být pár smyslově vyzrátý..
nechat ženu šukat někým jiným před manželem je velký adrenalin!!
A pokud žena vypne mysl, pak šukání s druhým mužem je i pro ni nádherný a orgasmus střídá orgasmus..
Většinou druhý muž je více nadřený jak manžel a to je pak bouře, jak žena ječí !!

míla (St, 8. 4. 2015 - 16:04)

jsem pyšný na svoji ženu,...Ahoj, ani nevíš jak ti závidím, máš skvělou ženu, moje do toho moc nechce

lada (St, 8. 4. 2015 - 14:04)

tak já bych ji teda...pošli e mail a uvidíme.

lada (St, 8. 4. 2015 - 14:04)

tak já bych ji teda...pošli e mail a uvidíme.

mladík (St, 8. 4. 2015 - 12:04)

tak já bych ji teda vyzkoušel

LADA (St, 8. 4. 2015 - 08:04)

jsem pyšný na svoji ženu, je starší,ale velice přitahuje mladé kluky, je to opravdu krásný pohled, vidět ji jak sténa pod mladíkem, který je nadržený a celý se klepe.Dopřává mě vzrušení a i sobě. doporučuji vyzkoušet.

IGNACIUS (Ne, 5. 4. 2015 - 16:04)

Na obloze se objevil krvavý měsíc!
A zatímco Měsíc jest zbarven krvavě, Slunce nám pohasíná.
Čiňme pokání, poslední dnové lidstva nastávají!

ČTĚTE!

http://mec-pravdy.blogspot.cz/2015/04/posledni-dnove-lidstva.html

Pokud (Pá, 3. 4. 2015 - 19:04)

tě to vzrušuje,tak v pořádku.Jiní chlapi by to nesnesli,žárlili by.Máte v tom jasno.

Jarda (Pá, 3. 4. 2015 - 19:04)

Musí jít jen o sex a nic jiného !!
Pokud to tak je, je nádherné vidět svou ženu
hekat pod mladým borcem s velkým pérem!!!

Reklama

Přidat komentář