Reklama

Kandaulismus

Chápu, (Pá, 3. 4. 2015 - 13:04)

pokud je to příležitostně a pokaždé s někým jiným,jinak to tam nebezpečí hrozí,i když si to opravdu nemyslíš.Tak dlouho se chodí s hrníčkem pro vodu-víš jak se to říká.No,každého vzrušuje něcojiného a pokud vám to oběma vyhovuje,pak proč ne.

lada (Pá, 3. 4. 2015 - 13:04)

jde pouze o sex bez...NEBAL JSEM SE TOHO, MÁME VŠE S MANŽELKOU VYJASNĚNO, ALE HLAVNĚ, JEJÍ MILENCI JSOU VÝRAZNĚ MLADŠÍ, BEZ AMBICÍ NĚCO LIKVIDOVAT A BOŘIT. KROMĚ SEXU, NIC JINNÉHO NENÍ, ŽÁDNÉ SETKÁNÍ , KÁVA, KINO. DŮLEŽITOU ROLI HRAJE I NAŠE EKONOMICKÁ PROVÁZANOST. A TAK NÁM TO VŠECHNO TAKHLE NÁRAMNĚ VYHOVUJE.

Jasně, (Pá, 27. 3. 2015 - 12:03)

je to tak, máme s manželkou...jde pouze o sex bez lásky,ale ženský to kolikrát berou jinak,než muži a je otázkou,jestli se při častějším setkání nezamiluje do toho druhého.U chlapů to tolik nehrozí,u žen ale ano.Toho ses nikdy nebál?

Berta (Pá, 27. 3. 2015 - 10:03)

...to je zlý sen. Kdyby se...Pro některé muže je lepší být vědomým paroháčem a přihlížet koitu své ženy s jiným mužem,než se užírat žárlivostí při představách s kým mu zahýbá.Není podváděn a ví na čem je.Věř,že takových není zrovna málo,ale málokdo to přizná.V dnešní době jsou někteří muži pod psychickým tlakem,což jak známo navození a udržení erekce neprospívá.Takováto "výpomoc" je proto leckde vítána.Samozřejmě že tento způsob nelze paušalizovat.

i like it (Pá, 27. 3. 2015 - 08:03)

...to je zlý sen. Kdyby se mi to nějakým omylem stalo, připadal bych si jako úplná (s prominutím) sračka. To bych jako chlap naprosto nemohl ... prostě nic, hovno, trubec, úplně marný oslík.

lada (Pá, 27. 3. 2015 - 07:03)

Ano,pokud i manželku...je to tak, máme s manželkou sex, sice s menšíé častostí, ale přece. Ale hlavně, to že občas ji ukojí jinný muž, nám slouží k potpoře našeho sexu. Není to jednoduché, ale pokud by sex neměla jindě asi by mě podváděla tajně, a to je to co nechci. Jinak nám to ted vyhovuje.Já jsem vzrušený z toho, jak ji pozoruji, ona má orgasmus s jinným mužem a ten je také spokojen, že šoustá vdanou paničku před jejím mužem. Vyhovuje to všem, tak to dobře. Podstata je ta, že jde opravdu jen o sex.

Berta (St, 25. 3. 2015 - 13:03)

Mě je třeba jedno kde se...Ano,pokud i manželku uspokojuje že ji občas necháš "vymastit" někým jiným a jejímu vzrušení přispívá že to sleduješ, tak o nic nejde.

Ano, (St, 25. 3. 2015 - 12:03)

tak to potom žádná úchylka není,jenom jak píšeš zpestření.Problém by to byl,pokud bys jinak nemohl.

(St, 25. 3. 2015 - 09:03)

Mě je třeba jedno kde se udělá, jestli do ni nebo na ni... a další odpověď na ten poslední příspěvek. U nás je to pouze zpestření, normálně spolu děláme všechno možné. Ale to je pro mě takový top. Ani nevím do jaké kategorie patřím a je mi to jedno. Nicméně se to moc líbí i moji a přišli jsme na to po 4 letech vztahu.

Je (Út, 24. 3. 2015 - 15:03)

to úchylka,i když neškodná.Moc takových lidí není,myslím žen,které to respektují,proto štěstí,když se to někomu podařilo.Takovou partnerku asi opravdu hledat přes seznamku tady na netu,v reálném životě by to byl asi přímo zázrak takovou najít.Také je ještě jedna věc velmi důležitá,zda se uspokojíš pouze a jenom,pokud si to tvá partnerka rozdává s jiným mužem,nebo ti ani nedělá problém mít s ní styk sám a tohle pouze a jenom pro zpestření.

Linda (Út, 24. 3. 2015 - 14:03)

Ano, vidět manželku jak...Ano je to i silná perverze,sledovat jak cizí muž vniká do tvé ženy a intenzivně kopuluje.Zvláště ten závěr, když stiskne pevně její stehna,nebo boky.Jeho tělo po přírazu ustrne jako v křeči a škleb v jeho ksichtě je neklamným znamením dokončeného prznění tvé ženy.Je to opravdu to pravé vzrušení,když do ní pustí semeno?Pro některé perverzáky opravdu ano.Pokud k nim patříš,tak hodně vzrušení při další zábavě.

workin (Ne, 22. 3. 2015 - 09:03)

Ahoj, my ano, ale tady si...My také provozujeme kandaulismus, ale tady o tom diskutovat je nesmysl, samé blbosti Rád pohovořím prostřednictví emailu [email protected]

(St, 18. 3. 2015 - 11:03)

Ahoj, my ano, ale tady si psát nebudu. jsou tu magoři, kteří neví o co jde, když tak: [email protected]

Jejík (Út, 17. 3. 2015 - 18:03)

Je tu pár co provozuje kandaulizmus??

Je to moc pěkná úchylka!! Zvláště si ji užijí ženy ....sexují jak divoké!!!

Jejík (Út, 17. 3. 2015 - 18:03)

Je tu pár co provozuje kandaulizmus??

Je to moc pěkná úchylka!! Zvláště si ji užijí ženy ....sexují jak divoké!!!

to Erik (Út, 17. 3. 2015 - 13:03)

a teď tu o Bajajovi :-)

Erik (Út, 17. 3. 2015 - 06:03)

Jsem šťastlivec ktery ma manzelku kandaulistku a libuje si v nejistote kdyz me vidi jak si beru a krcim pysky zaludem cizi zeny a pritom se divam na ni a popisuji ji co citim ..neni ale nad to to same vnimat kdyz to cini jiny muz moji zene

Erik (Út, 17. 3. 2015 - 06:03)

Jsem šťastlivec ktery ma manzelku kandaulistku a libuje si v nejistote kdyz me vidi jak si beru a krcim pysky zaludem cizi zeny a pritom se divam na ni a popisuji ji co citim ..neni ale nad to to same vnimat kdyz to cini jiny muz moji zene

Pavel (St, 11. 3. 2015 - 18:03)

Jo nechat pořádně vošukat ženu chlapem s velkým penisem je balada!!
Kdo nezkusil neví !

Jan (St, 11. 3. 2015 - 16:03)

Pánové jsou opravdu...Přesně tak....
Ale vidět ženu jak heká pod penisem kamaráda (samozdřejmě větším) je neopakovatelné !!
A jak si na tom ty??

Reklama

Přidat komentář