Reklama

Kandaulismus

Jolana (Po, 3. 6. 2013 - 12:06)

Mám jednu velkou touhu, rád...Buď trpělivý a snaž se zrežírovat situaci dostat ženu do patřičné nálady v přítomnosti mužů,při navození patřičné situace to lze úspěšně uskutečnit.U mne byl první akt tímto pojetím proveden mírným násilím,což mne ještě více vzrušilo manžel byl velice spokojen a i mně to od toho dne vyhovuje.

p.jojo (Po, 3. 6. 2013 - 12:06)

Dost chlapů to řeší...Vando ja temto chlapum rikam "nekrofilove" :-)
Ale nejvetsi "afrodiziakum" je dat zenske co ona v sexu chce ...
Coz vetsina muzu nechape neumi nebo nechce delat protoze je to na hony daleko od toho jak si predstavuje sex chlap :-)

Míla (Po, 3. 6. 2013 - 12:06)

Mám jednu velkou touhu, rád bych se díval na svoji ženu jak má sex s jiným mužem nebo muži. Má s tím někdo zkušenosti. Vždy když na to myslím, tak mě to vzruší. Své ženě jsem ro i nabídl, zatím váhá.

Hela (Po, 29. 12. 2014 - 16:12)

očekáváme pořádnou...Jestli jsi opravdu chlap a myslíš si,že to ustojíš až uvidíš jak se na manželce ukájejí jiní chlapi,až jí potom prsty roztáhnou štěrbinu abys viděl jak ji naplnili a ty se budeš dívat na jejich semeno v ní,tak jdi do toho.Pokud jen trochu pochybuješ,jdi raději od toho aby ses nesesypal a nerozvedl.Co někoho uspokojuje,jiného může psychicky zničit.Uvědom si,že představa je představa,fantazie a realita je jiná, někdy velice tvrdá.

No, (Po, 29. 12. 2014 - 15:12)

Co vás k tomu vede, že to...očekáváme pořádnou šukačku......Já bych se rád podíval, jak mi píchají manželku jiní chlapi.

zvědavec (Po, 29. 12. 2014 - 14:12)

Co vás k tomu vede, že to chcete skusit?

Začátečníci (Po, 29. 12. 2014 - 14:12)

Mohl by nám napsat nějaký pár, co s tím má zkušenosti. My o tom začínáme vážně uvažovat, ale nějaké rady a postřehy by byli super. My jsme ze Svitavska. Náš mail : [email protected]

linec (Pá, 19. 12. 2014 - 14:12)

Každá žena ve vztahu delším jak 10 let má tajné choutky!
Pokud je muž normální, dovolí ji užít si sex s pořádným nabíječem !!
To ženu zklidní a má pak velmi krásné chování a sex je vždy lepší jak před!!

zvědavec (Pá, 19. 12. 2014 - 11:12)

Pro někoho šílenost, pro někoho nová jiskra zapalující vyhaslou vášeň dlouholetých manželů konajících soulož jen z povinosti.
Jsi normální zdravá ženská Majko, jen manžel netuší co v tobě má.

(Pá, 19. 12. 2014 - 09:12)

je to šílenost, ale nevím, co bych za to dal, kdyby moje za mnou takhle přišla... když na to přijde řeč, tak jen řekne, tak mi někoho sežeň atd. A to mě zase nebere, za každou cenu někoho shánět... není to jednoduché...

Majka (Čt, 11. 12. 2014 - 15:12)

Dane, i milující manželka...Není tak jednoduché, se manželovi s takovou touhou svěřit.Jen málo mužů totiž unese,že má manželka potřebu změny.Co je u kandaulistů samozřejmostí a rádi uvítají,to by takzvané normální muže mohlo silně rozhodit a vztah nabourat.Muži který netrpí touto úchylkou nelze jednoduše říci:přiveď chlapa který mi to udělá před tvýma očima abys nebyl podveden.Šílenost,že?

zvědavec (Út, 9. 12. 2014 - 15:12)

Renato a nenapadlo Tě najít...Dane, i milující manželka po x letech manželství je znuděná a ráda by potahala brčko nějakýmu mladýmu fešákovi, akorát se ti nesvěří.

Renata (Út, 9. 12. 2014 - 14:12)

Renato a nenapadlo Tě najít...V kandaulismu přece nejde o lásku,ale o sex.Manžela miluji,sex mám ráda takže mi nedělá problém mu vyhovět.

Renata (Út, 9. 12. 2014 - 14:12)

Renato, vždy bez námitek...Ano,manžel dobře ví,co bych dala a co ne.

Dan (Út, 9. 12. 2014 - 12:12)

Manžel si lidi kterým mne...Renato a nenapadlo Tě najít si někoho normálního, usínat s ním a píchat z lásky ?

zvědavec (Út, 9. 12. 2014 - 12:12)

Renato, vždy bez námitek vykonáš soulož s kamarádem vybraným tvým manželem?

Renata (Po, 8. 12. 2014 - 15:12)

Pokud je tu nějaký pár ve...Manžel si lidi kterým mne ukazuje a potom jim umožňuje vykonat soulož vybírá z osobních kontaktů.Ne z internetu!Já sama si také nedokážu představit,že by mi vybral někoho na netu a chtěl abych to s ním udělala.

Lukyn (So, 6. 12. 2014 - 15:12)

Pokud je tu nějaký pár ve kterém on rád ukazuje manželku cizím, nebo po ní chce aby nosila odvážné oblečení napište mi na mail: [email protected]

Neptej se (Út, 2. 12. 2014 - 14:12)

a napis neco sam!

všichni (Út, 2. 12. 2014 - 14:12)

skončili v Bohnicích !

Reklama

Přidat komentář