Reklama

Kandaulismus

Marcela (Po, 20. 10. 2014 - 19:10)

Manžel o tom začal také...Starší kolegyni nebo zkušenou kamarádku bych taky potřebovala. Manžel je v sexu dost náročný a rád si ho velmi vychutnává a zpestřuje, ale že bych ho mohla takto ponižovat? Naopak. To bych se spíš ztrapnila a místo abych ho potěšila, tak bych ho naštvala. To mi přijde dost ubohé a něco takového by mě nenapadlo. Spíš potřebuji poradit, jak se na to připravit, že si mě bude manželův kamarád brát před ním?! Co to všechno obnáší a co mám čekat? Mám být trochu jako děvka nebo stydlivá. Čím víc nad tím přemýšlím, tak by se mi líbilo, kdyby to bylo trochu jako znásilnění. Bojím se, že si budu moc představovat (vysnívat) a pak abych nebyla já nebo manžel zklamaná.

Berta (Po, 20. 10. 2014 - 14:10)

Manžel o tom začal také...Moniko!Tvůj muž není kandaulista,ten by do felace milence manželky nešel.Je to cuckold/vědomý paroháč/chce být ponižován,ale nepředpokládal hned tak tvrdé ponížení.I když byl momentálně zaskočen,tak do toho šel.Věř,že když mu přikážeš tak orálně uspokojí i vaší společnou známou.

Monika (Po, 20. 10. 2014 - 12:10)

Manžel o tom začal také asi před rokem mluvit. Do té doby jsem o kandaulismu nic nevěděla. Nevěděla jsem ani to, co to slovo znamená. Když jsem najela na internet, byl to pro mě šok. Připadalo mi to pěkně hnusný, koukat se na to jak se někdo s někým miluje a také jako nevěra. Říkala jsem si, že ho to asi se mnou už nebaví a nechce to říct přímo, a tak hledá způsob, jak mi to naznačit. Svěřila jsem se s tím nohem starší kolegyni z práce a tu to nijak nepřekvapilo. V podstatě mi řekla, to co tady psala Hana, jak to udělat, ale poradila mi i něco navíc. Řekla mi, ať to nemá tak snadný a že bude pro to muset také něco udělat. Manželovi bylo jedno, s kým to bude. V té době se rozešel můj kamarád, kterého dlouho znám s přítelkyní. Svého času mě moc chtěl, ale já jsem ho odmítla. Tak jsem toho využila, domluvila jsem se s ním a řekla jsem mu, o co by šlo. Souhlasil. Když nadešel den „D“ a on přišel k nám, tak jsem manžílkovi řekla, že mu splním jeho tajné přání pod podmínkou, že on našeho milence nejprve připraví ústy a přitom všechno spolyká. Manžela úplně polilo při představě, že bude muset vzít něčí penis do svých úst. Řekla jsem tak v tom případě končíme a nic nebude. A on hned že ne a proč musím být tak zlá. Řekla jsem mu, že nejsem zlá, ale že to je moje podmínka. On hned jestli by to nešlo aspoň bez toho polykání. Tak říkám, ne nešlo. Nakonec souhlasil. Touha vidět jak se miluji s kamarádem, byla prostě silnější. Seděl na židli, kamarád mezitím odložil kalhoty a šortky a manžel se na něj jen s hrůzou díval. Věděla jsem, že když něco neudělám, tak tu pusu neotevře. Tak jsem mu znova řekla, ať hned začne, že jinak odcházím a mohou si ti dva spolu povídat o počasí. Udělal ho a až do konce i s polykačkou. Netvrdím, že musíš chtít přesně tohle, ale vymysli si něco, ať to nemá tak jednoduchý a ať si jen ty nepřipadáš jako děvka.

Marcela (Po, 20. 10. 2014 - 01:10)

Úplně spontánně jsem o tom začala s manželem mluvit. Chtěl pusou a nedovolil mi zhasnout nebo aspoň zatáhnou žaluzie. Kdokoliv by se díval do okna tak by to viděl. Začal mě jako učit, prý abych mu neděla ostudu až budu s jeho kamarádem, tak jsem se ho přímo zeptala, jestli chce abych s ním spala. Chce to a chce se dívat a já myslím, že to pro něj musím udělat?! Jak se mám připravit a s čím mám počítat? Vůbec nevím jak se mám chovat, abych se neztrapnila.

zvedavec (St, 15. 10. 2014 - 17:10)

zkus pri sexu s manzelem vzpomenout si na kamaradovy pero a zacit o tom manzelovi vypravet, jestli se mu to bude libit. mozna ze se chyti a zacne se te ptat ale ty se ho musit ptat jestli by to chtel

zvedavec (St, 15. 10. 2014 - 17:10)

mela jsi pred manzelem chvalit jen kamarada a mozna by manzel rekl neco tak si ho osahej kdyz se ti libi a vedela by jsi co manzel chce

Marcela (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

a stali jim? pochvalila jsi...Nestáli... Vždyť říkám, že to bylo jako ze srandy. Pochválila jsem je oba, ale to tady asi nikoho nezajímá. Hele děkuji za rady a inspiraci... Zas někdy.

zvedavec (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

a stali jim? pochvalila jsi kamaradovi pero?

Marcela (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

a co oni?No tak to jsem je překvapila v tu chvíli, ale zase z toho neomdleli... Prostě sranda. Když jsem jim řekla, že teď oni, tak si stáhli kalhoty a zase natáhli... Smáli jsme se.

zvedavec (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

a co oni?

zvedavec (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

ano, tak vetsinou muzi provokuji zeny k necemu co vedi ze neudelaji. a kdyz nejaka zena bez reci ji ukaze, to pak je sok a pak si uziva zabavu zena, mas jim to provokovani vratit

Marcela (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

tak priste se postav, vyhrn...Ale tak jsem udělala... Ale o byla prostě sranda. Smáli jsme se.

zvedavec (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

tak priste se postav, vyhrn si sukni aby ji videli zblizka a rekni, tak jste ji chteli videt, ne?

Marcela (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

a jak si z tebe delali...To teda bych věděla, že je mi vidět. Tak normálně, jak chlapi. Že to ze mě spadne a pak uvidím a že se bojím a tak... Prostě sranda.

zvedavec (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

a jak si z tebe delali srandu? ze ji neukazes?
No mozna videli ani o tom nevis. kdyz jsem byl u kamose, jeho pritelkyne byla pod volnym tilkem naostro a take ji byli videt bradavky ve vytrihu ani o tom nevedela.

Marcela (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

ne kamaradovi, ale manzelovi...Aha... Tak to ano. Já to nějak nepochopila, ale stejně se bojím, že bych se ztrapnila. Já už jsem s nimi byla naostro nebo v županu a to museli věděli oba a dělali si ze mě srandu, ale mezi nohy mi neviděli.

Marcela (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

Manžel mne hladí, osahává...Jo rozumím... Takže bych vlastně měla počkat až mě nabídne? Aspoň bych měla jistotu, že to chce!!! Myslím, že máš pravdu, že pak nesmím nic odmítnout, ale ty to předním děláš i s více muži nejednou? To jsou kamarádi? Já fakt nevím, jestli bych to dala??? Třeba kdybych měla víc zkušeností?! No fakt nevím. Nad jeho kamarádem jsem přemýšlela a myslím, že kdyby manžel chtěl, tak mu podržím, ale teda rozhodně by musel být u toho.

zvedavec (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

ne kamaradovi, ale manzelovi aby vedel ze pred kamaradem jses na ostro a muzes ti ji zahlidnout. uvidis jestli manzel se bude chtit abys sedela se stehny od sebe.

Hela (St, 15. 10. 2014 - 15:10)

Jj... To si myslím, ale jsem...Manžel mne hladí, osahává a pomalu odhaluje a druhý muž,nebo muži se přidávají.Manžel mne jim přenechává a akci dál sleduje.Já toho moc nedělám,aktivita je na jejich straně.Poddávám se reakcím těla a nezadržuji verbální projevy.Když se kolo sexu roztočí,už není co odmítat.Pokud stiskne tvé boky,nebo stehna ,přirazí a pustí to do tebe je hotovo.Manžel jen vnímá obraz situace a naše výrazy,grimasy obličejů,můj výkřik v ten okamžik.Nemůžeš myslet na to,co kdo udělá,nebo neudělá Pokud se k tomu odhodláš a dojde k tomu,že do tebe najede,soustřeď se jen na to a všechno ostatní pusť z hlavy.

Marcela (St, 15. 10. 2014 - 15:10)

Tak az budete mit zase...A jak mu mám asi vrazit kalhotky když vylezu z záchodu? Jako kamarádovi manžela? To bych se asi pěkně ztrapnila, ne?

Reklama

Přidat komentář