Reklama

Kandaulismus

zvedavec (St, 15. 10. 2014 - 17:10)

mela jsi pred manzelem chvalit jen kamarada a mozna by manzel rekl neco tak si ho osahej kdyz se ti libi a vedela by jsi co manzel chce

Marcela (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

a stali jim? pochvalila jsi...Nestáli... Vždyť říkám, že to bylo jako ze srandy. Pochválila jsem je oba, ale to tady asi nikoho nezajímá. Hele děkuji za rady a inspiraci... Zas někdy.

zvedavec (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

a stali jim? pochvalila jsi kamaradovi pero?

Marcela (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

a co oni?No tak to jsem je překvapila v tu chvíli, ale zase z toho neomdleli... Prostě sranda. Když jsem jim řekla, že teď oni, tak si stáhli kalhoty a zase natáhli... Smáli jsme se.

zvedavec (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

a co oni?

zvedavec (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

ano, tak vetsinou muzi provokuji zeny k necemu co vedi ze neudelaji. a kdyz nejaka zena bez reci ji ukaze, to pak je sok a pak si uziva zabavu zena, mas jim to provokovani vratit

Marcela (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

tak priste se postav, vyhrn...Ale tak jsem udělala... Ale o byla prostě sranda. Smáli jsme se.

zvedavec (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

tak priste se postav, vyhrn si sukni aby ji videli zblizka a rekni, tak jste ji chteli videt, ne?

Marcela (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

a jak si z tebe delali...To teda bych věděla, že je mi vidět. Tak normálně, jak chlapi. Že to ze mě spadne a pak uvidím a že se bojím a tak... Prostě sranda.

zvedavec (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

a jak si z tebe delali srandu? ze ji neukazes?
No mozna videli ani o tom nevis. kdyz jsem byl u kamose, jeho pritelkyne byla pod volnym tilkem naostro a take ji byli videt bradavky ve vytrihu ani o tom nevedela.

Marcela (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

ne kamaradovi, ale manzelovi...Aha... Tak to ano. Já to nějak nepochopila, ale stejně se bojím, že bych se ztrapnila. Já už jsem s nimi byla naostro nebo v županu a to museli věděli oba a dělali si ze mě srandu, ale mezi nohy mi neviděli.

Marcela (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

Manžel mne hladí, osahává...Jo rozumím... Takže bych vlastně měla počkat až mě nabídne? Aspoň bych měla jistotu, že to chce!!! Myslím, že máš pravdu, že pak nesmím nic odmítnout, ale ty to předním děláš i s více muži nejednou? To jsou kamarádi? Já fakt nevím, jestli bych to dala??? Třeba kdybych měla víc zkušeností?! No fakt nevím. Nad jeho kamarádem jsem přemýšlela a myslím, že kdyby manžel chtěl, tak mu podržím, ale teda rozhodně by musel být u toho.

zvedavec (St, 15. 10. 2014 - 16:10)

ne kamaradovi, ale manzelovi aby vedel ze pred kamaradem jses na ostro a muzes ti ji zahlidnout. uvidis jestli manzel se bude chtit abys sedela se stehny od sebe.

Hela (St, 15. 10. 2014 - 15:10)

Jj... To si myslím, ale jsem...Manžel mne hladí, osahává a pomalu odhaluje a druhý muž,nebo muži se přidávají.Manžel mne jim přenechává a akci dál sleduje.Já toho moc nedělám,aktivita je na jejich straně.Poddávám se reakcím těla a nezadržuji verbální projevy.Když se kolo sexu roztočí,už není co odmítat.Pokud stiskne tvé boky,nebo stehna ,přirazí a pustí to do tebe je hotovo.Manžel jen vnímá obraz situace a naše výrazy,grimasy obličejů,můj výkřik v ten okamžik.Nemůžeš myslet na to,co kdo udělá,nebo neudělá Pokud se k tomu odhodláš a dojde k tomu,že do tebe najede,soustřeď se jen na to a všechno ostatní pusť z hlavy.

Marcela (St, 15. 10. 2014 - 15:10)

Tak az budete mit zase...A jak mu mám asi vrazit kalhotky když vylezu z záchodu? Jako kamarádovi manžela? To bych se asi pěkně ztrapnila, ne?

Marcela (St, 15. 10. 2014 - 15:10)

V tom případě nech věcem...Jj... To si myslím, ale jsem z toho nervózní. Tvůj manžel je vždycky u toho? Jako, jak asistuje a vzrušuje tě to? Mě teda ta představa asi trochu jo nebo co? Teda je to takové zvláštní a hlavně si představuji manžela, že je jako vzrušený. Potřebovala bych nějakou kámošku, co to zná aby mi poradila nebo já nevím?! Ty jo! No vlastně mě nenapadlo, že by chtěl aby se do mě jeho kamarád udělal?! Kdyby to chtěl, tak to nesmím odmítnout nebo jak to děláš?

Hela (St, 15. 10. 2014 - 14:10)

Ty jo?! Teda jako vyrazit na...V tom případě nech věcem volný průběh a nevzpírej se.Ale žádné,že kamarád přijde a udělá to a pak budeš manželovi vyprávět.To v žádném případě.Od rozepnutí halenky po ejakulaci kamaráda do tebe,musí být manžel přítomen.Ten můj i asistuje,takže nemůže říci,že to nechtěl.Jdi do toho a doufej,že jestli není opravdový kandaul,není ani srabík který se sesype když se mu kamarád udělá do manželky.Jsou totiž chlapy,kteří rádi sledují soulož své ženy s jiným mužem a nejsou skuteční kandaulisté.Tvrdě by ale reagovaly kdyby je manželka podvedla.Jak se říká:život není černobílý.

zvědavec (St, 15. 10. 2014 - 14:10)

Tak az budete mit zase navstevu a budes mit minisukni, az se vratis z toalety dej mu kalhotky do ruky a sleduj jak reaguje.

Marcela (St, 15. 10. 2014 - 14:10)

Pokud si nejseš jistá,že...Ty jo?! Teda jako vyrazit na něj, o bych se asi styděla a teda i bála. Přiznám se, že takto natvrdo, to si trošku neumím představit. Ráda bych ho potěšila, ale zase nechci aby se naštval nebo tak něco... Raději bych, kdybych věděla, jak mu naznačit aby mi řekl co mám dělat nebo tak něco. O homosexuálech tedy nevím a rozhodně jsem si nikdy nevšimla, že by můj byl nebo by chtěl?! Rok chození a dva roky manželství mě spíš přesvědčují o něčem jiném. Jen si mě fakt rád prohlíží a pozoruje, chce abych chodila nahá nebo mě vzrušuje a pak chce abych se sama a pozoruje mě atd. a to všechno k tomu...

cactus (St, 15. 10. 2014 - 14:10)

A může být homosexuál kandaulista? Co na to říkají nejnovější výzkumy?

Reklama

Přidat komentář