Reklama

Kandaulismus

(Út, 23. 9. 2014 - 08:09)

blá blá blá... kvůli těmto pohádkám tu je problém přečíst či si vyměnit postřehy, zážitky etc. s lidmi, kteří by opravdu chtěli, či zažili... Pokud se tu jednou za čas opravdu někdo takový objeví, tak v tu chvíli tu vyskočí ten magor Zvědavec, který je mimochodem na všech fórech s tímto tématem a začne tu psát ty svoje tupé otázky... škoda no...

Ivana (Po, 22. 9. 2014 - 13:09)

Je vidět,že o tom něco...To ti holka opravdu věřím.Parta mladých nadržených romských puberťáků je skutečně síla,vím své.

Michal (Pá, 19. 9. 2014 - 08:09)

Jedinou šéfovou podmínkou je pravidelný test na pohlavní choroby. Prý je to lepší mít takto manželku pod kontrolou a mě zase prý po splnění požadavků jeho manželky ani nenapadne hledat ještě jinou.

Olina (Čt, 18. 9. 2014 - 16:09)

Pokud je podnikatel...Je vidět,že o tom něco víš.Včera jsme byly v Bílině na ubytovně.Manžel získal několik romských hochů a já dostala řádnou sexuální nakládačku.Jsou fakt dobří,všichni to do mě pustily čtyřikrát,jeden dokonce pětkrát.Manžel to točil a byl nadšený.Potom řekl,že si to takhle představoval,že jsem parádně našukaná.Kluci dali čísla na mobily,že pěknou gádžovku vždycky našukají kdykoliv bude chtít.Když vypadli,manžel mne položil na stůl,zvedl mi nohy a udělal to taky.Byl pořád ztopořený a řekl ať si kleknu a udělal to ještě zezadu. V autě když jsme jeli domů tak jsem se klepala a to už jsme byly za Slaným na dálnici,byla to opravdu síla.

Radek (Čt, 11. 9. 2014 - 16:09)

Možná jich je víc, ale...Pokud je podnikatel kandaulista,tak to rád financuje.Uspokojuje to totiž nejen jeho ženu,ale i jeho samého.O nevěru se v žádném případě nejedná,děje se to na přání manžela.O tom kandaulismus je.Někteří dokonce pro tuto aktivitu získají i více samečků a sledují hromadný koitus své ženy se vzrušením a uspokojením.

Lea (Čt, 11. 9. 2014 - 14:09)

Šéf mi říká, že mu...Je to opravdový pragmatik,který dobře ví,že na rozdíl od konta,z vaginy neubývá.

Michal (St, 10. 9. 2014 - 20:09)

Šéf mi říká, že mu nevadí když jeho manželce dělám společnost, hlavně že má doma spokojenou ženu a reprezentativní manželku.

Alice (St, 10. 9. 2014 - 15:09)

Možná jich je víc, ale...Můj bratr zase říká,že je lepší když manželce platí mladého,stálého společníka,než kdyby to sháněla po barech.Hoch je oficiálně její řidič a co se děje uvnitř vily,to nikdo nevidí.

dan (St, 10. 9. 2014 - 13:09)

Takových podnikatelů,co se...Možná jich je víc, ale málokterý toleruje nevěru své ženy anebo mladého samečka na skok a ještě mu financovat všechno kolem. Chlapi jsou v tomto ješitní.Určitě se najdou vyjjímky, ale není to každý druhý...

Emil (St, 10. 9. 2014 - 13:09)

Šéf nemá čas ani jet s...Takových podnikatelů,co se zamilovali do peněz a manželky zanedbávají ,je víc.Nejsi sám kdo šéfovi v tomto směru dělá laskavost.

Michal (Po, 8. 9. 2014 - 16:09)

Šéf nemá čas ani jet s manželkou na dovolenou. Tak posílá mě a klade mi na srdce abych jí splnil každé přání.
Doprovázím na večeře, výlety, na pláž a to vše m?m placené. Občas šéfa manželku vyfotím nahoře bez aby šéf se přesvědčil jestli se nespálila a klade mi na srdce abych ji dobře mazal
Nemít šéf mladou manželku na kterou nemá čas, tak bych se na Saint Martin nepodíval.

Soňa (Po, 8. 9. 2014 - 14:09)

Je to hlavně o kvalitě sexu...Můj manžel také rád umožní jinému muži soulož se mnou,někdy i se dvěma muži.Už před lety mi řekl,že ho víc vzruší sledovat,jak mi to jiní muži dělají,než když souloží sám.Tenkrát jsem se zdráhala,ale na pátý pokus to vyšlo.Teď už s tím,nejen nemám problém,ale vyhovuje mi to.

Milča (Po, 18. 8. 2014 - 13:08)

Je to hlavně o kvalitě sexu...Ferko!Správně jsi to vystihl,ten můj koule má,ale stejně to většinou musí dodělat jazykem.Švagr si připíná umělý,jak mi svěřila ségra.Na oplodnění ty tři až pět minut stačí,ale k uspokojení?????????

Ferko (So, 16. 8. 2014 - 13:08)

Je to hlavně o kvalitě sexu jako takového!
Jak píše přede mnou Jolana!
Když je žena pořádně "udělaná" je spokojenost u všech vidět! Jak u manžela tak u milence! Ale uspokojit ženu bývá na dlouhý a promyšlený sex! Zatřepat se umí každý chlap,ale pěkně ženu rozvášnit to už neumí kde kdo!

zvědavec (So, 16. 8. 2014 - 13:08)

A jak by si měl správně počínat muž aby uspokojil takovou znalkyni jako jdi ty? Kolik by měl vydržet?

Jolana (So, 16. 8. 2014 - 11:08)

Jen dva? Tak to je musíš...Nikdy jsem nezkoušela kolik zvládnu sexuálních partnerů během jedné aktivity,ale už jich opravdu bylo více než dva.Nicméně netoužím po rekordu v této disciplině, do desítek bych to rozhodně nehnala.Ono jde hlavně o kvalitu,ne o kvantitu.Takových,kteří se necelých pět minut zatřesou a potom do rána chrápou, je dost.Ale ti,co opravdu ženu uspokojí se musí hledat.

Jan (Pá, 15. 8. 2014 - 20:08)

Nic není lepšího jak žena kříčí v orgasmu s někým druhým a ty se díváš na ně!!!
Něco fantastického !!!
Sám jak souložíš to nemůžeš vidět a slyšet!!

Tequila (Pá, 15. 8. 2014 - 10:08)

Já zatím se vzrušuju u videí z netu. Moc se mi líbí video které natáčí jeden muž za nudistickou pláží. Zve procházející neznámé nahé muže aby si užili s jeho manželkou. Natáčí jak se nemůžou nasytit pičky jeho manželky zatímco okolo prochází lidé.
Tak bych jednou přítelkyni chtěl vidět jak prožívá orgasmus s cizím mužem.

zvědavec (Čt, 14. 8. 2014 - 18:08)

Jen dva? Tak to je musíš uplně vyčerpat. Některé ženy zvládnou i desítky chlapů.

Jolana (Čt, 14. 8. 2014 - 15:08)

Mladík byl zřejmě...Vando! Manžel četl Tvůj Příspěvek a včera jsme byli v Bílině.Bylo to na privátě se dvěma romskými zajdy,super,manžel byl nadšený a já mnohokrát uspokojená.Ti kluci se na prsatou a blonďatou /gádžovku/,jak mi říkali,jen třesou.

Reklama

Přidat komentář