Reklama

Kandaulismus

Filda (Út, 23. 11. 2010 - 20:11)

Mám takové dvě představy.
Jedna začíná, jak se přítelkyně vrátí pozdě v noci z baru, kde byla s "kamarádkama". samozřejmě tam někoho potkala a domů se vrací s mokrýma kalhotkama. Já už tvrdě spím. přítelkyně se sleče do naha, klekne si nad moji hlavu a nechá ze sebe vytéct všechno co do ní neznámý v baru nastříkal. Ještě mi to lehce, abych se neprobudil, rozmaže po obličeji a jde spát. Já se ráno vzbudím celej zalepenej a nemám páru, která bije.....
Druhá spočívá v tom, že se s přítelkyní rozohodneme oživit náš sexuální život. Když dojde na večer, přítelkyně mě přiváže k posteli, jako že si budeme hrát. Když se nemohu ani hnout, přítelkyně pronese, že má pro mě dáreček. V ruce se jí objeví použitý kondom. Zděšeně na to koukám a dochází mi, že si ten den přítelkyně už asi užila jinde. Ta se jen zeptá jestli nechci ochutnat, co Milenec navařil.. s hrůzou kroutím hlavou, že ne. Ona však jen zasune prst do kondomu a vytáhne ho s notnou dávkou bílé tekutiny. Pronese, že to mám smůlu a s úsměvem na rtech se přibližuje prstem k mé tváři. otáčím ústa na stranu, kroutím sebou, ale ona už lehce rozmazává sperma po mé tváři. pak mě ostatníma prstíkama chytne za bradu a vlhkým prstem mi přejíždí po rtech. Nakonec ho znova omočí a po lehkém zápase vsune do mých úst....
Nejsou to krásné představy??

. (Ne, 14. 11. 2010 - 15:11)

Tak po tom netoužím.

Exkandaulista? (Út, 9. 11. 2010 - 18:11)

Chtěl jsem vidět manželku v akci s někým jiným. Společně jsme se na tom domlouvali, šli do podrobností. Připadalo mi to jako strašlivě vzrušující myšlenka a moc jsem se na to těšil. Manželka ale ve finále vždy z nějakého důvodu couvla a mě pomalu došlo, že se toho skvělého zážitku nedočkám.
Jak to nakonec dopadlo? Našel jsem si jinou strašně vzrušující myšlenku - a to mladou milenku - to vlastně není jen myšlenka, protože tu milenku už tři čtvrtě roku mám. S milenkou mě kandaulismus zatím nenapadá.
Myslíte, že jsem kandaulismu nechal nadobro?

jouda (Pá, 5. 11. 2010 - 09:11)

Nutně potřebuju vaše...Máš na to právo? Asi jako bych tvrdil že muž má právo tě píchat kdykoliv se mu zachce a kamkoliv se mu zachce.

Hledám subinku (Ne, 31. 10. 2010 - 00:10)

Hledám milou, přítulnou, ale při tom velmi perverzní, přirozeně submisivní dívku drobné postavy, ve věku do 30ti let, kterou vzrušuje ponižování a je obdařena masochistickými sklony.

Více na: http://subinka.com/

V případě zájmu mě prosím kontaktuj na e-mail: [email protected]

Případným zájemkyním děkuji.

Severin (Út, 26. 10. 2010 - 21:10)

Ano mě se to jeví , že...Nesouhlasím. Ten příspěvek psala žena (nebo muž, který umí skvěle napodobit detaily ženského stylu, možná nějaký literární vědec).

V Čechách je dvojic, které došly takhle daleko málo, ale třeba v Americe mají specializované seznamky, jsou pro ně pořady atd.

když se praktikuje kandaulismus v rodině, kde je muž submisivní, je tohle docela typický vývoj.

dement (Út, 26. 10. 2010 - 09:10)

Andreo,v pohodě,to jen jedna pacientka z Bohnic se omylem dostala k internetu.

§§§ (Út, 26. 10. 2010 - 08:10)

Josko,už ti přišla pánská návštěva?No co,alespoň uděláš někomu dobře,když mu pokouříš péro.

Andrea (Út, 26. 10. 2010 - 08:10)

Ano, zatímco ty evidentně žiješ svůj život naplno :-)

Andrea (Út, 26. 10. 2010 - 07:10)

Já už bych nemohla žít v "normálním vztahu", jsem na to až moc zvyklá, jakmile to praktikuješ déle a zalíbí se ti to, tak už se klasické manželství zdá nudné. Myslím, že ani manžel už by nedokázal být doma zase za chlapa. Ta hranice se stále posouvá, jediné pevné pravidlo je, že to co děláme zůstává pod pokličkou, nepřivedu si třeba nečekaně domů manželova kolegu z práce, ale to je samozřejmost. U nás se to stále posouvalo, ze začátku úplně normální vztah, postupně manžel objevoval svou submisivní a já svou dominantní stranu, ale rozhodně jsme ani jeden nečekali, kam až to zajde. Začalo to asi po roce vztahu, dávno před svatbou, kdy přišel s tím, že by chtěl zkusit trojku, překvapilo mě tehdy, že nechce s druhou ženou, což bych nemohla, ale s dalším mužem, to mne docela lákalo taky. Nějakou dobu jsme potom dělali trojku s jedním mým známým, později se manžel spíše jen díval, nakonec jsem i občas u známého přespala zatímco manžel byl doma a čekal. Měli jsme štěstí, že i mého milence velmi vzrušovalo, že někomu souloží partnerku a postupně přicházel s požadavky, aby manžel neměl právo spát se mnou častěji než on, nakonec i ten pás cudnosti zaplatil on a klíček míval u sebe s tím že manžela občas odemknul a dovolil mu masturbovat u našeho sexu, různě vymýšlel jak manžela ponižovat a všem se nám to začalo líbit, takže když se potom oženil a přestal to s námi praktikovat, klíček jsme si nechala a pokračovala v udaném směru. Tehdy jsem ovšem velmi výjimečně muži sex se mnou povolila - třeba když měl narozeniny nebo za velkou odměnu, ale postupně to ubývalo, dnes je rád, když má jednou do týdne povoleno udělat si to rukou. Jinak má na stoarosti péči o mé tělo, chystá mi koupel, dělá mi nehty, češe vlasy, masíruje, obléká mě na schůzku... Moje nejoblíbenější věc je budíček: když manžel nevstává dřív než já, řeknu mu, v kolik potřebuji vzbudit a jeho povinnost je začít mi probuzení krásným orálním sexem. I mě tato role vyhovuje, ale samozřejmě občas mi chybí opravdový chlap, manžela už tak vůbec nevnímám, potřebuju být občas dobývána a ovládnuta skutečným mužem, o to víc se ale potom vyřádím právě s milenci.

Severin (Út, 26. 10. 2010 - 00:10)

Andrea bude spíše takový...To není vůl. To je člověk se zvláštními chutěmi - jako někdo, kdo má rád strašlivě pálivá jídla.
Na rozdíl od jiných má to štěstí, že Andrea mu to dopřeje, takže si to hezky užijí oba a k tomu ještě její milenec.

Andreo, máte dohodnutou nějakou hranici, za kterou nechodíš? A kdyby to manželovi začalo vadit, nechala bys toho?

obyčejný blbec (Po, 25. 10. 2010 - 22:10)

Andrea bude spíše takový salonní typ.A ten její dvanácterák by mohl napsat knihu - jak býti volem po celý život.

Andrea (Po, 25. 10. 2010 - 22:10)

Ještě to není na pořadu dne. Nejsem úplně ten typ na mateřství, ještě si zatím nejsem jistá. Takže jsem ani neřešila, jestli by to těhotenství bylo s manželem, nebo s někým jiným. Je mi 31, mám ještě myslím pár let času :-)

Severin (Po, 25. 10. 2010 - 21:10)

U nás to mělo dlouhý...Andreo, budete někdy mít děti? Jak je chceš počít? A s kým?

Andrea (Po, 25. 10. 2010 - 18:10)

U nás to mělo dlouhý vývoj, ale po nějaké době došlo k paradoxní situaci, kdy na manžela začal žárlit milenec :-) Tehdy jsme si s manželem trochu pohrávali s myšlenkou pásu cudnosti a tohle byla docela motivace to vyzkoušet. Musím říct, že ten trojúhelník, kdy byl manžel uzamčený a souložit se mnou nesměl, zatímco já souložila s jiným, se nám všem hodně líbil. Toho stálého milence už odvál čas, ale manžela mám zamčeného stále. Milence už různě nepravidelně střídám, pokud jde o takové, kde by přímá účast manžela nebyla vhodná, tak mne aspoň pomáhá s chystáním na schůzku, obléká mi s prádlo, po mém návratu mě koupe, dělá masáž a nechá si vyprávět, jaké to bylo. Sex se mnou neměl už 3 roky a oběma se nám líbí představa, že už ho mít ani nebude. Když je moc hodný, udělám mu to rukou, většinou si to ale musí udělat sám a to jen když má dovoleno.

RuS (Po, 25. 10. 2010 - 09:10)

Pánové,včerejšek byl...fakt dobrej tah, dobře popsanej a uvěřitelnej. jsem zvědavý na další vývoj. Asi moc pěknej komplet večer - noc pro manžela, dnes asi nebude vyhlášen nejlepším pracovníkem, ale asi mu to bude fuk. jistě se těší na pokračování mnohem víc než já, přece jen reál je vyživnější než report ex post, ale těším se i na něj, piš piš a píchej

dement (Po, 25. 10. 2010 - 09:10)

silvie mám radost,třeba to vše obohatí společný život.Krásný příběh,šimrá to u srdce a vzbuzuje velmi příjemné pocity.

silvie000 (Po, 25. 10. 2010 - 08:10)

Pánové,včerejšek byl díky vám úžasný! Po hodince popíjení vínka jsem se osmělila a začla se svým mužem probírat to ,,choulostivé " téma.Nevěděla jsem jak na to,tak jsem mu vyprávěla zažitek,který se mi stal asi před měsícem.Taky jezdím na služební cesty a muži a dokonce i ženy :)o mne říkají,že vypadám velmi atraktivně. Ráda muže provokuji,jsem typická koketka, která si do společnosti obleče kraťounkou sukýnku,vysoké kozačky a triko s obrovským výstřihem a kochám se tím,jak muži zírají a ženy tiše závidí..O to víc mne vždycky mrzelo,když mi muž říkal,že vůbec nežárlí a ať se oblékám jak se mi líbí. Když mu někdo řekl,že má krásnou ženu a at si mne pořádně hlídá,že by na mne hned vlítnul, tak se jen blaženě pousmál:( Myslela jsem si,že mu na mne nezáleží a že mne nemá rád.
Na té služební cestě byl i POVINNĚ nepovinný večírek a já si sklízela obdivné pohledy mužů.Slétávali se k mému stolečku jako hejno supů,ale mne tam zaujal pouze jeden z nich.S ním jsem šla k baru na vínko a trochu se opila.Začal mi sahat na zadeček,potom pod sukýnku a roztahoval mi stehna od sebe.Pak mi dal mou ruku na jeho přirození a já cítila, jak ho má proti mému muži daleko většího a že umí ženu udělat šťastnou. Byla jsem z toho strašně nadržená a mokrá,šťávičky mi tekly po stehnech, ale stále jsem se držela zpátky,protože jsem tomu svému ještě nikdy nezahla.Pokaždé,když to ten chlapík udělal,odtáhla jsem mu ruku pryč,ale bylo to s velkým sebezapřením,nejraději bych si stáhla kalhotky a nechala ho,ať si se mnou dělá co chce.Nakonec mi dal klíč od svého pokoje,ať jdu nahoru,že přijde za mnou a vyšoustá mne.Zaváhala jsem,ale klíč mu vrátila.Měla jsem strach,že svému muži strašně ublížím.V noci jsem na toho muže pořád myslela a musela si to sama udělat.
Tohle všechno jsem svému miláčkovi se sklopenýma očima vyprávěla a čekala na jeho reakci.Kupodivu mi nic nevyčítal, byl strašně vzrušený a příběh chtěl vyprávět znovu a znovu do všech detailů.Řekl mi,že je na mne pyšný, že jsem jeho bohyně a že to příště můžu udělat.Milovali jsme se celou noc a bylo to nádherné!!! Provokovala jsem ho tím,že si hned zítra najdu přes inzerát nějakého borce s daleko větším... a pomiluju se s ním.
Je ráno,můj muž šel nevyspalý,ale šťastný :) do práce a já si brouzdám po netu a mám hříšné myšlenky udělat to co jsem včera slibovala.
Asi to chce čas,ale představa toho,že JÁ mám dovoleno s kýmkoliv si to rozdávat a ON,že bude jenom můj mne čím dál víc láká...

mn (Ne, 24. 10. 2010 - 16:10)

silvie, urcite to vyskusaj, ak si doverujete, moze to byt pekna skusenost pre oboch. My sme s manzelkou asi dva roky o takychto veciach rozpravali a tiez mala obavy. mame absolutne perfektny vztah a dokazali sme sa uplne v pohode bavit aj o tom ze by si nasla milenca ako spestrenie nasho sexualneho zivota. teraz spava s kolegom zo zahranicia na sluzobnych cestach a ked mi po navrate rozprava zazitky je to vzdy najlepsi sex, aky mavame.berieme to ako uplne prirodzenu vec a aj ked u mna obcas trochu ziarlivosti je prevlada vzrusenie, radost s toho, ze mame taky fantasticky vztah ze si mozeme dovolit aj takto rozsirovat nasu sexualitu, a u mna taka ticha hrdost, ze mam stale atraktivnu manzelku, ktoru mi raz za pol roka niekto poriadne pretiahne...:-)
Minule ked sa vratila tak sme boli hned ten den na veceri u svokrovcov a uz som sa nemohol dockat ako prideme domov, pomilujeme sa a porozprava mi zazitky.doma je tska skor nezna a v sexe bola dost konzervativna, ale teraz mi v pohode povie ako jej to nastriekal do pusy a tak

dement (Ne, 24. 10. 2010 - 14:10)

Určitě písni,budu čekat.

Reklama

Přidat komentář