Reklama

Kandaulismus

bivoj (Čt, 12. 11. 2015 - 09:11)

Mamina teď v práci dostala...Mladej zasune do maminky a ty do mladýho a pak se ku všeobecné spokojenosti prohodíte...

all (Čt, 12. 11. 2015 - 09:11)

Mamina teď v práci dostala na praxi mladého učně.Pořád prý vede dvojsmyslné řeči,že mu starší ženské nevadí,naráží na to kde nejvíc bolí tetování.Mamina si myslí že by ji chtěl ojet,je ale mezi nimi rozdíl třicet let.Říkám ji,že když by kluk chtěl,tak ať ho přivede a jde do toho.Vyzkoušet mladýho zajíčka.Bylo by to rajcovní vidět ji pod takovým nadrženým samečkem.Ale nevím co by na to říkal mladej,kdybych byl s nima a koukal na ně.

d (Út, 10. 11. 2015 - 14:11)

Přivádíš manželce...Samozřejmě,je to lepší než být nevědomým paroháčem.Je vzrušující to sledovat a člověk se ještě něčemu naučí.Tenhle druh sexu samozřejmě není pro poseroutky,kteří se sesypou,když jim někdo přefikne manželku.Život se musí brát tak,jak jde.Jsme tady jen jednou.

Blanka (Čt, 5. 11. 2015 - 22:11)

Někteří,a nemusí to být...Přivádíš manželce náhradníka k uspokojení a vlastnímu vzrušení?

Blanka (Čt, 5. 11. 2015 - 21:11)

Kolikrát se těším na sex a když manželovi sáhnu do trenek, má ho ze želé. Tak si přivede na pomoc synovce se spolehlivým údem. Pak až teprve může ale vzrušený je tak, že mu stačí pár zásunů. Naštěstí synovec může podruhé za něj dodělá započatou práci. Užiju si tak dvakrát.

d (Čt, 5. 11. 2015 - 20:11)

Pokud už nestačí na svoji...Někteří,a nemusí to být zvadlotiny ty náhrady přivádějí a se zalíbením a vzrušením sledují jak jsou jejich ženy obsluhovány.

sardanapal* (Čt, 5. 11. 2015 - 20:11)

Jenže každé to takovým...Jo čarodějnice patří narazit na kůl :-)

Blanka (Čt, 5. 11. 2015 - 19:11)

Pokud už nestačí na svoji chlapskou práci, vydrží pět minut a dost, pak se ten chroust odvalí a chrápe, mluvím za dost žen, ať ta zvadlotina za sebe přivede schopnou náhradu a nezabíra místo v posteli potřebnějším.

v (St, 4. 11. 2015 - 21:11)

Když mi zvadne a není u...Jenže každé to takovým způsobem nestačí a musí být až do konce naražená na kolík.

d (Út, 3. 11. 2015 - 13:11)

Když mi zvadne a není u...Ano způsobů jak přivést ženu k orgasmu je více,darmo se neříká,že má penis jedenáct pomocníků.Jak z Tvého příspěvku vyplývá,toto úsloví realizuješ.

all (Út, 3. 11. 2015 - 12:11)

Když Ti zvadne,připni...Když mi zvadne a není u nás žádný kámoš,tak to vyřeším jazykem a prsty.Mamině se to někdy líbí víc,než samotná soulož.Měli by jste ji vidět jak sebou mrská,když ji pořádně vylížu.

d (Út, 3. 11. 2015 - 12:11)

zřejmě vám unikla...Když Ti zvadne,připni umělého a dojeď ji do orgasmu.V sexshopech mají různé velikosti,žádný problém.

to blanka (Út, 3. 11. 2015 - 10:11)

Kdyby jste vy chlapy nebyli...zřejmě vám unikla skutečnost, že řada chlapů erekci, ani délku styku není schopna ovlivnit vůlí..

jardaB (Út, 3. 11. 2015 - 00:11)

Kdyby jste vy chlapy nebyli...Kandaulista právě sobec není a o svojí manželku se rád podělí.Dělá mu totiž dobře,když vidí jak je uspokojována jiným mužem,nebo muži.

Blanka (Po, 2. 11. 2015 - 22:11)

Kdyby jste vy chlapy nebyli takový sobci, stačila by jedna ženská na celou ulici.
Poviností manžela je uspokojit potřebu ženy na tvrdý úd, když po pěti minutách zvadne, ať opatří manželce za sebe náhradu.

Dana (Po, 2. 11. 2015 - 21:11)

Vážený příteli,nic ve...Prostituce to samozřejmě je.Je to ale i velice chytré,nechá manželce vymastit pekáč,dělá mu to dobře a ještě bude nějaká kačka do rodinného rozpočtu.No neber to???

jarda (Ne, 1. 11. 2015 - 20:11)

To je přání...Vážený příteli,nic ve zlém,jen konstatuji fakt.Sex za peníze je prostituce,ať se nám to líbí,nebo ne.Cena je jen o úrovni a službách,které dotyčná nebo dotyčný poskytuje.

Vítek (Ne, 1. 11. 2015 - 16:11)

Nic není tak krásné, kdy přede mnou manželka souloží s kamarádem...máho o hodně většího jak já a jak ho do ní zatlačí, manželka jen heká jak na poslední cestě!!!
Třepe se má orgasmus i 1 minutu a neví o sobě....to je pro mne nejlepší co může být !! Já ho mám malý a tak ji nikdy neudělám až do bezvědomí!

all (Ne, 1. 11. 2015 - 04:11)

Nejsi jen kandaulista ale...To je přání manželky,prodávat se,já bych jen chtěl splnit její přání a samozřejmě být u toho až bude obsluhovat zákazníka.A s tím finančním příspěvkem to nemyslí na zbohatnutí,chtěla by za to pár stovek,na režii.

jarda (So, 31. 10. 2015 - 19:10)

Jsem kandaulista a moc se mi...Nejsi jen kandaulista ale také kuplíř.To co nabízíš už není za účelem vzrušení kandaulisty.Je to prostituce vlastní ženy,tím se oba degradujete.

Reklama

Přidat komentář