Reklama

Kandaulismus

Milan (Pá, 15. 1. 2016 - 12:01)

Ahoj, taky praktikujeme...Dakujeme..pozname to rovnako..
podobne je aj parohyc.cz kde sa prezentuej skor pisana forma skusenosti

milan (St, 13. 1. 2016 - 16:01)

Ahoj, taky praktikujeme kandaulismus. Vzrušuje mně, ukazovat svou manželku kamarádům, nebo úplně cizím lidem na netu. Máme profil na http://kandaulismus.cz, kde se tyhle praktiky probírají a zdaleka nejsme jediní. Přijďte mi taky ohodnotit moji ženu a vystavit tu svou mezi nadržené paroháče a dominantní bully

Hugo (St, 3. 7. 2013 - 03:07)

Ta příkrost a okamžité...Přesně tak. Co kdo nechápe nebo nezná,tak lehce odsoudí a ještě uráží. Bylo nádherné, když byla moje manželka o mě opřená a já jí držel za stehna poprvé svému kamarádovi doširoka rozevřenou a on jí píchal a dokonale se do ní udělal. Silně vzrušená, nalitá prsa s tvrdými bradavkami, vzdychala jako nikdy před tím a byla cítit po celé místnosti...

Sensualite k Bl (Pá, 8. 1. 2016 - 17:01)

Někteří muži potřebují...Ako hovoriť s partnerkou takej tuzbe? Cirkuluje po nete veľa otázok a tematických článkov ako presvedčiť manželku, aby sa aspoň pokúsila "zahnúť" manželovi, či už sama alebo spolu. Niektorí muži sú veľmi zmätení z celého takého postupu, či spôsobu ako je to podávané na nespočetnom množstve článkov či špecializovaných net-stránok, ktoré sa zaoberajú touto tematikou. Nie zriedka, je muž svojim "štúdiom" takých spracovaných metód nimi viac-menej odvedený do slepej uličky. Nevyčísliteľné množstvo blogov znázorňujú naruživo-nymfomaticke ženy, ako neuspokojenú manželku, ktorá hľadá sexuálnu "výpomoc" u iného muža / milenca na zavolanie. Zvyčajne z dôvodu že jej partner je nedostatočne obdarený veľkosťou penisu ( kde sa vždy veľkosť počíta cez 20cm ), alebo nevydrží veľa a z týchto dôvodov je partnerka neuspokojená. Potom zmetený muž začne za týmto cieľom dokonca uvažovať o mizernom sexe s vlastnou partnerkou, aby jej privodil sexuálnu mrzutosť alebo posteľnú nudu. Je to samozrejme pochabé až šialené. Môj názor je, že takáto túžba je ako dovolenka. Môžete ísť na dovolenku, lebo chcete isť na dovolenku. Vidieť niečo iné, ochutnať niečo nové, neobyčajne sa pobaviť a mať z toho príjemné spomienky. Nepôjdete na dovolenku preto, lebo váš každodenný život je mizerný a nudný. Niektorí ľudia to tak robia, ale sme presvedčení že to nie je najlepší spôsob, ako to robiť v svojom živote. Partneri môžu mať skvelý normálny život a napriek tomu stále túžia po dovolenke každú chvíľku. Rovnaké je to aj so "zahýbaním". Manželka/Manžel si zaslúži skvelý sexuálny život s partnerom. Buď si ťa vybral pre spoločný život, či sa oženil s tebou a určite nechce aby svoju voľbu ľutoval. Predsa len to všetko však nevylučuje a nebráni jeho/jej túžbe po "dovolenke". Presne ako dovolenka, tak aj "zahnutie / paroháčstvo / cuckolding" funguje najlepšie, keď je to cesta ktorú zdieľate spolu radi.

Petr (Pá, 8. 1. 2016 - 16:01)

Dokonca aj zadané ženy...žena musí také něco za to dát...Pokud má ten 3 větší penis, větší výdrž, lepší techniku sexu , musí to brát jen jako sex a zpět se vrátit ke svému muži s malým, malou výrží a mizernou technikou...jinak je konec manželství a takový výstřelek je bez ceny !!!

sensualite (Pá, 8. 1. 2016 - 13:01)

Dokonca aj zadané ženy priznajú že si vedia predsatviť sex s iným mužmi. Všetky vydaté či zadané ženy majú erotické fantázie v ktorých sú aj iní muži. Takéto pocity sú normálne a nemali by sa potláčať. Ukazujú zdravé ženské libido. Manžel má vedieť že nie len on ale aj žena potrebuje byť niekedy len tak živočíšne posexovaná iným mužom na nasýtenie sexuálneho apetítu. MANŽELKA je len obyčajná zadaná žena, ktorá by mala prežívať naplnenie takýchto normálnych fantázii s plným vedomím a súhlasom milujúceho partnera. Prvý krát je asi najťažšie pre ženu, keď na iného muža čaká. Kladie si otázku, prečo by sa mala nechať osexovať pred vlastným manželom? Čo bude robiť a aké slová má používať? Chce sa spýtať ešte manžela, či je si istý, že chce aby sa ku nej vplazil iný muž do postele, lebo vie že už potom nebude schopná to zastaviť, keď sa jej začne dotýkať. Sama vie, že už nebude cesty späť, keď jeho penis v nej prebudí chtíč. Avšak práve tieto nevyslovené
pravdy v pocitoch nevýslovne umocňujú postupné vzrušenie. Skúsená žena bude hovoriť túto pravdu, skôr alebo neskôr. Väčšina mužov sa ide zblázniť, ak by ich manželka šla s iným mužom. Nie tvoj ak to od teba žiada. Chce aby jeho manželka zažívala ten zmyselný pocit, ktorý dokáže privodiť sex len cudzím mužom. Obdivuj a miluj ho, ak ti to dovoluje, ako ho mať rada a takto vzrušovať. Sú to momenty o ktorých sa obaja budete rozprávať aj pri spoločnom milovaní, ešte dlho po takom zážitku. Ak tvoj manžel skutočne chce aby si sa pomilovala s iným mužom, vždy ti ostane lojalny, nepoužije to proti tebe, podporí ťa a bude ťa ešte viac ľúbiť. Prestaň hľadať príčiny prečo. Neprehliadaj kvalitu času ktorý tvoj partner chce s tebou zdielať keď sa pomilujes s iným chlapom. Povedz mu ako sa to prihodilo, čo sa ti páčilo a ako ťa to vzrušilo. Budeš mať jedinečný druh vzťahu a partnerstva. Bude sa rád pozerať ak budeš aj s iným mužom a ty to budeš tiež milovať.

jany (Čt, 7. 1. 2016 - 22:01)

po které to manžel doma chce a ona zatím neví jak reagovat..?

excucky (Po, 1. 7. 2013 - 10:07)

Ta příkrost a okamžité odsouzení příspěvku je zarážející. Copak musí být všichni honibrci? Copak nemůže být pár, který si občas vybočí se vším všudy? Já sám jsem stál přivázaný k radiátoru a ženu mně zezadu (oba na zádech) šukal kamoš, ten pohled na její rozevřené nohy a lůno nezapomenu. A nemám potřebu dělat cokoliv homo.

Petr (Ne, 3. 1. 2016 - 12:01)

Taky bych potřeboval manželku jako jste tu vi. Ma žena o tom nechce ani slyšet. Jednou sem z kamošema se nani domluvil a dost jsme ji opili a pak se nechala i osukat, ale druhy den se me stresne omlouvala ja ji rikal ze me to nevadi ze se mi to libi a ona ze ne ze to tek nejde a od ty doby si dava pozor a radsi snam moc nepije. Poradte jak ji presvedcit.

Blanka (Pá, 1. 1. 2016 - 17:01)

Mozem sa spytat nieco k tejto...Někteří muži potřebují ke svému vzrušení nejen vidět zájem o svoji milovanou polovičku ale i cítit mužské sperma na svém jazyku a údu.
Jestli jsi žena která ke svému uspokojení potřebuje delší dobu soulože než manžel vydrží, využij šance a vyzkoušej to.

Souhlasím (Pá, 1. 1. 2016 - 15:01)

Mozem sa spytat nieco k tejto...s Danou,je to přesně tak,on tě miluje,ale potřebuje k tomu trošku víc,co my bez úchylky nikdy nepochopíme.

Dana (Pá, 1. 1. 2016 - 15:01)

Mozem sa spytat nieco k tejto...Správně jsi napsala úchylku.Takzvaně normální heterosexuál nechápe a odsuzuje,ale ten"úchyl"svojí partnerku miluje a je schopen udělat pro ni cokoliv.Zabezpečení a výchovu dětí při těchto praktikách počatých nevyjímaje.Vzrušuje jej a uspokojuje zájem jiných mužů o jeho ženu včetně soulože s ní.

Kamil (Po, 28. 12. 2015 - 19:12)

Mam také skvělou manželku....Paráda...také bych byl nadřený, kdyby mě to maželka tak dělala!!!!!!!!!!!!

To (Po, 28. 12. 2015 - 13:12)

máš zvláštní životní hodnoty.

Jan (Po, 28. 12. 2015 - 13:12)

Mam také skvělou manželku. Jsme spolu už 4 roky svoji a 8let spolu. V sexu nam to pestalo tak před 3mi lety klapat, pak jsem pozoroval, že chodi domu občas vyčerpana a tak sem to zkoumal a zjistil, že ma kalhotky od spermatu. Neveděl jsem co dělat, ale naraz to začlo zas v sexu klapat a měl sem i analni styk, které odmítala. Defakto už sni dva roky neprovozuji jiny styk než do zadku, ale desne me zvrušuje kdyz příde dom a teče jí s kundy. Ted je v 5tym měsíci těhotenství a konečně to tech letech sem jí řekl, že vím že suká s jinými. Krasně sme si o tom promluvili zjistil sem že má 6 stalich milencu a pak občas kdyz se nekdo naskytne tak i jine. Od te doby chodi i muži knam domů a prcaj ji obcas i predemnou a dvakrat uz i semnou. Jen jsem zvedav komu bude podobny pepik ncmene do kundy ji po domluve budu pichat jen pri tehotenstvi. Peč se přiznam že me stašně bere když vím, že tehotná neni semnou. A na závěr chtěl sem se jednou vyspat s jeji kamoškou a manželka mě vyhrožovala rozchodem že ji musim stačit ja, to treba nechapu kdyz ona muze s kazdam, ale miluju ji a desně me bere.

lola (So, 12. 12. 2015 - 16:12)

Manžel ztratil zájem o sex...Šťastná to žena.Fakt je,že o vdanou atraktivní ženu je v tomto směru zájem.Mám také vlastní zkušenost.

Blanka (Ne, 29. 11. 2015 - 13:11)

Manžel ztratil zájem o sex a nechával mne stále neukojenou.
Muži jako by to vytušili a na firemních akcích toho zneužívali. Po pár sklenkách mne opustilo dobré vychování a ztrácela jsem zábran a pouštěla jsem se do riskantních dobrodužství.
Naštěstí nyní mám stálého milence, který se nezdržuje řečičkami a rovnou mi dá ochutnat tvrdý úd.

Dana (Čt, 26. 11. 2015 - 14:11)

Jsem šťastná, že už se...Je to prima,když si příbuzní pomáhají.Znám to a jsem za to také ráda.

Blanka (Ne, 15. 11. 2015 - 21:11)

Jsem šťastná, že už se nemusím potupně doprošovat manžela o sex. Synovec si mne bez ptaní vezme a tvrdě mi to udělá.
Když už nemůžu, musím ho ještě vykouřit, takže teď usínám spokojená.

Blanka (Ne, 15. 11. 2015 - 20:11)

Mamina teď v práci dostala...Přítomnost třetího mu vadit nebude.
Synovec nemohl ode mne odtrhnout oči když jsem se opalovala nahoře bez. Pod průhlednými zaminkami se mi nabízel k výpomoci až i manžel si toho všiml a nabídl mu u nás přespat. Nebyla jsem překvapená když oba vešli do ložnice a manžel mi vyhrnul košili a odhalil jeho očím můj klín. Byla jsem hned vlhká z pohledu na tvrdý úd, který se mi nenaskytl přes deset let. Chudák, třásl se nervozitou a studem a otáčel se k manželovi. Ten jen řekl, neboj, nekouše když jí dáš co chce. Na ta slova se na mne vrhl a zasunul. Jen jsem si stihla všimnout jak manželovi planou oči. Poté zasunul ještě dvakrát.
Nyní synovec příjde a ani se neptá, jen rozepne poklopec a chce abych vzala do úst jeho tvrdý úd.

Reklama

Přidat komentář