Reklama

Kandaulismus

Milenka (Út, 15. 12. 2009 - 12:12)

co bych dal za takovou jako...Dostal jsi ji na to ?

tt (Ne, 13. 12. 2009 - 06:12)

Manžel mě jednou s jiným...jak je to dlouho co se to stalo?

Mikča (Ne, 13. 12. 2009 - 02:12)

Manžel mě jednou s jiným viděl a vypadalo to, že se mu to líbí

MK (Čt, 10. 12. 2009 - 13:12)

Ahoj všem. Já jsem svobodná a...Ja by som taku manzelku, chcel. Pri mne by si mala milencov, kolko by si chcela. Aj viacerych v rovnakom okamihu. Mne by sa to pacilo.

jura (Čt, 10. 12. 2009 - 09:12)

Ahoj, tak musím říct, že mě...aa

MilanEP = chci (St, 2. 12. 2009 - 05:12)

Mám skutečně nádhernou...pošli mi prosím na ni kontakt, [email protected] ... dík, radim

Severin (Čt, 26. 11. 2009 - 15:11)

To: Žiletka

Spíš by to časem mohlo vést k situaci, kdy má jedna žena dva partnery a podle nálady je střídá. Vím, že by jí to lákalo. To je něco, o čem jsme původně neuvažovali a co tak nějak vzniklo po cestě. Ale ještě to zdaleka tak daleko není.

Jinak, určitě to není "zabezpečení", co jí drží doma. Její milenec vydělává mnohem víc než já.

žiletka (Čt, 26. 11. 2009 - 08:11)

musím reagovat na SEVERINA: mě příjde, že z pročítání tvých příspěvků mi vychází, že tvoje žena s milencem žije normální partnerský vztah a tebe využívá asi jen jako finanční podporu. Ty jsi spokojený, že s tebou hraje tu hru kaundalismu, ale ve skutečnosti ji vůbec nehraje a žije život s vaším milencem a ty jsi pro ně jen zdroj zabezpečení a oni si žijí svůj společný život na úkor tebe, to je celý.

Radek (Út, 24. 11. 2009 - 00:11)

to Milan EP...na takovou partnerku bych byl pyšný..musela by žít jako [email protected]....

lubo (Po, 23. 11. 2009 - 11:11)

Také bych chtěla partnera s...pro "28.10.2009 23:36 - nevěrná"

Ja by som rad mal zenu, ktora si chce obcas uzit sex s inym muzom. Mojej manzelkenieco take vadi. Bolo by super keby sa mi obcas predviedla so svojim novym objavom a moho by som sledovat ako si to spolu uzivaju. Skoda, ze nie si mojou manzelkou ;-)

Jirka (Pá, 13. 11. 2009 - 18:11)

Ahoj, tak musím říct, že mě...Ahoj Petře, ta moje taky nejprve nechtěla, ještě před nějakou dobou bych to ani já nepřipustil, byl jsem hrozně žárlivý, ale nějak se to ve mě změnilo a teď ji rád vidím jak ji šuká a vystříká někdo jiný. Vím že je to úchylka, ale co? každý má něco. Jenom mě mrzí, že od té dovolené se to zatím znovu nepodařilo.

fornet (Út, 10. 11. 2009 - 07:11)

Ahoj,pokud někdo chce vyměnit zkušenosti,napište na [email protected]

fornet (Út, 10. 11. 2009 - 07:11)

Ahoj,
jeho semeno jsem teda...já jsem na tom podobně...když vidím jak jiný chlap souloží manželku,hrozně mne to vzrušuje!Pohled na to jak jí do kundy zasouvá mokrého ptáka,přiráží do ní až se jí převalují a poskakují kozy...a jak ona heká a sténá a dostanou oba orgasmus a on se do ní vycáká a z ní potom teče jeho semeno. Je vzrušující,když do ní potom zasunu já a cítím jak mi klouže v jeho semeni!A když jsem tak vzrušený,líbí se mi i to ji potom úplně vylízat!

MilanEP (Po, 9. 11. 2009 - 23:11)

Mám skutečně nádhernou kamarádku s vyššími nároky a hledá kandaulistu, kterému by nevadilo její povolání = striptérka. Pánové pozor - je to skutečná špička!

Miňo (Ne, 8. 11. 2009 - 18:11)

mne sa pred rokmi stalo ze...mohol by si blišie opísať ako to prebehlo.Kto začal a či partnerka bola zo začiatku pasívna , alebo to bolo na jej podnet.

ivo (Ne, 8. 11. 2009 - 06:11)

mne sa pred rokmi stalo ze sme skoncili v hotelovej izbe po svadbe,s jednym manzelkinym znamim poriadne opity.Bola to nahoda vsetko spontanne nenutene.Sex bol krasny vsedci spokojny a tak to ma byt.

mik (Út, 3. 11. 2009 - 07:11)

Vyzkoušeno, zavázal jsem jí pořádně oči, přivázal jsem jí ruce k posteli, aby si to nemohla sundat z očí. Podotýkám že to tak chtěla. Mezitím jsem zavolal kámošovi a ten hned přijel. Šukali jsem jí snad hodinu jak jen to šlo a do všech otvorů. Když nás spolkla tak odjel a měsíc trvalo, než ze mě vymámila kdo to byl. Sama řekla, že to byl pro ní nejlepší erotický zážitek po 20 letech, co jsme spolu. Hlavně to, že nevěděla, kdo to byl.

tomas (Ne, 1. 11. 2009 - 11:11)

Vyzkoušejte si někdy hru,kde manželka má zavázané oči..Pro začátek to není špatné,aspon zjistíte,jestli to ženu opravdu vzrušuje,než dojde na skutečnou výměnu..My to tak praktikujem a je to supeer..prostě jí řeknu,že přišel kamarád,zavážu ji oči,a pěkně ji ošukám(e).Je to samozřejmě jen v naší fantazii,ale neuvěřitelně vzrušující..

tt00tt (Čt, 29. 10. 2009 - 06:10)

Také bych chtěla partnera s...co bych dal za takovou jako Ty ta moje nechce :-)

nevěrná (St, 28. 10. 2009 - 23:10)

musi to byt parada vidiet...Také bych chtěla partnera s touto "úchylkou". Moc ráda bych se mu předváděla s jinými... Bohužel, ten můj je žárlivý a nikdy by to nedovolil. Tak musím občas tajně, ale s jeho svolením bych si takových chvilek mohla užívat daleko častěji a bez obav z odhalení.

Reklama

Přidat komentář