Reklama

Kandaulismus

poslusnejmuz@gm (Út, 7. 12. 2010 - 17:12)

Teda závidim takovýho...Take sloužim doma manželce jako jeji sluha a rad se podělim o sve zažitky

Emil (Po, 6. 12. 2010 - 20:12)

Jsem holt píča,co už s...Tak to vypadá že tam bydlí někdo úplně jiný a že půjde o pomstu, nebo zlý žert

pits (Pá, 3. 12. 2010 - 12:12)

PITS-Máš pravdu je to...Silvie000: ano, s tím jsem se setkal, mnoho žen s kterými jsem se seznámil a řekl jim o tom, mi nevěřilo, myslely si, že je zkouším a přistoupily by na to, teprve když jsem se s nima kvůli tomu rozešel, ale to už je pozdě, to už jí nevěřím, že to myslí upřímně

silvie000 (Po, 29. 11. 2010 - 13:11)

PITS-Máš pravdu je to složité.Já na začátku nevěděla,že je manžel kandaulista.Když to přiznal,tak to zas chtělo čas,abych zjistila,že na mne nic nehraje ,ze mne nezkouší a pak teprve jsem se mu odvážila říct,jaké mám tajné sny a přání v sexuálním životě já...

pits (Po, 29. 11. 2010 - 00:11)

Teda závidim takovýho...Takových mužu je nás víc, ale problém je, že nemůžeme najít takové partnerky. Žádná to při seznamování nepřizná

Honem (Pá, 26. 11. 2010 - 00:11)

Hej K.U.R.V.A votevri ty dvere,sem dole pred vchodem a uz sem zvonil nekolikrat ! delej,hned,cekam!

T. (Čt, 25. 11. 2010 - 16:11)

Tak si toho nevšímejte.Mě se taky líbí ten pocit mít po sobě dva chlapi.Myslim třeba odpoledne jednoho a večer druhýho jenže o tom ty chlapi neví protože nejsou kandaulisti tak by žárlili a docela mě to mrzí že to musim tajit a že nemam toho kandaulistu.

cuckoldd (Čt, 25. 11. 2010 - 14:11)

Margito,když mi poprvé...Ahoj silvie,to je moc pěkný jak to tady popisuješ.Musíte si to pořádně užívat a fandím vám.taky něco podobného znám s manželkou a je to moc rajcovní když si užívá s jinými a dává jim přednost.

silvie000 (Čt, 25. 11. 2010 - 09:11)

Teda závidim takovýho...Margito,když mi poprvé řekl,že by si přál,abych spala s jinýma,myslela jsem si ,že mu na mne nezáleží,že mne nemiluje a že to říká jenom proto,aby mohl dělat to samé...Teď vím o kandaulismu a jeho vztahu ke mne víc, vím ,že mne moc miluje a že pro mne udělá cokoliv.Jsem ráda,že se náš vztah takhle vyvinul,oběma nám to tak vyhovuje.Když skončí ,,MÉ DNY,,žijeme úplně normálně,trávíme spolu co nejvíce času a těšíme se na další vzrušující okamžiky. Je to hlavně o domluvě a o důvěře.Měj se hezky

silvie000 (Čt, 25. 11. 2010 - 09:11)

áááá,pán je pouze tapetář :) :) :)
Jsi s tím už trapný,přispívala jsem tu naposledy před měsícem,ale ty jsi tady pečený vařený a jediné co umíš je otravovat a napadat lidi.Nechceš raději přijít a vytapetovat mi kuchyň ????
Reagovat na tebe už nebudu a doufám,že ani ostatní,JSI NUDNÝ

silvie000 (St, 24. 11. 2010 - 22:11)

...Ty jsi fakt debil!nevím proč toho člověka urážíš,každy je jaký chce a já ho dost dobře chápu,protože mám obdobného chlapa doma. Když si chce nafotit penis,polévá si ho ledovou vodou,aby ho měl co nejmenšího a já se mu pak mohla vysmát.miluji ho takového jaký je a zřejme jsem pro tebe divná i já,protože mne to na něm vzrušuje. Mám ráda velké penisy a ráda ho ponižuji tím,že mu řeknu,že ho má malého jako školáček.

Marika (St, 24. 11. 2010 - 21:11)

To, co píše......Ty jsi fakt debil!

Václav (St, 24. 11. 2010 - 21:11)

To, co píše "čokl" dobře znám, myslím tu touhu mít ho ještě menšího :-) Taky mám spíš podprůměr, ale nikdy jsem si to moc neuvědomoval, dokud se mi kvůli tomu přítelkyně nezačala posmívat. A na jejích nevěrách se mi taky líbí to že já ho mám malého a trapného a její milenec jí to dělá mnohem lépe. NA její přání jsem podstoupil obřízku, takový ten americký styl kdy se odstraní uzdička a ponechá vnitřní předkožka, penis to opticky dost zmenšilo, a to jak v klidu, tak při erekci, a hlavně - i když se o obřízce říká spíš opak, tak mi to hrozně zkrátilo dobu, za kterou se udělám, dřív když jsem se hodně snažil, dokázal jsem tu svoji přivést k orgasmu aspoň jednou, teď už se mi nikdy nepodaří vydržet déle než půl minuty a potom stříkám.

silvie000 (St, 24. 11. 2010 - 20:11)

teda čumím.. a že jsou ti...hm,je to náhoda,ale je to tak.Věděla jsem,že tomu málokdo uvěří a nikoho přesvědčovat nebudu ani nechci.Pokud si myslíš,že si vymýšlíme...nevadí.Shodnost sexuálních praktik a psaní bude zřejmě v tom, že to děláme spolu,takže máme stejné zážitky nemyslíš???

... (St, 24. 11. 2010 - 18:11)

teda čumím.. a že jsou ti kandaulisti zdatní spisovatelé co? Mají neuvěřitelnou shodnost sexuálních praktik i písemného projevu... až neuvěřitelné náhody

Margita (St, 24. 11. 2010 - 14:11)

Teda závidim takovýho chlapa jako je čokl.musí to být krásný nemuset někoho schovávat a mít dovoleno jinýho a ještě vědět že to partnera vzrušuje.

čokl (St, 24. 11. 2010 - 14:11)

ještě pro fildu:
Ty jsi...Miluju Tě lásko!!!!

silvie000 (St, 24. 11. 2010 - 14:11)

ještě pro fildu:
Ty jsi snad byl u nás doma :) Použitý kondom jsem donesla svému muži z jedné ,,povedené akce,,ale ne jako dárek,nybrž jako TREST,protože si opět dělal co chtěl.Měl přikázáno,aby počkal v autě než si to pořádně s borcem užiju,ale on si to udělal po svém a šel poslouchat a honit si ho za dveře.Když jsme se vrátili domů,měl přikázáno kleknout si na všechny čtyři a já mu pod nos strčila ten použitý kondom s tím,že za trest vylíže všechno semeno.Moc se mu nechtělo,ale udělat to musel a ještě za to poděkoval!!!

silvie000 (St, 24. 11. 2010 - 13:11)

Ahoj pánové,kandaulisti...
Dlouho jsem tady nebyla,ale nedalo mi,abych nezareagovala na příspěvek,který tady vložil můj muž(ČOKLÍK :)).Před měsícem jsem tady nastínila svůj příběh, ve kterém jsem se svěřila s tím,že nevím jak reagovat na to,že můj manžel je kandaulista.Dala jsem na Vaše rady, o všem jsme si s mužem promluvili a já dnes zjišťuji,že užívat si život plnými doušky je neskutečná slast!Musím však říct,že první vyjížďka do ,,náruče jiného chlapa ,,nebyla pro mne až tak jednoduchá.Než jsme vyjeli,dala jsem si pár skleniček vínka(na kuráž:) ), s borcem jsem si to pořádně rozdala,bavil mne i pocit,že ten MUJ poslušně čeká dole a co bylo nejdůležitější ...chlapec byl pořááádně vybavený,měl velké péro a skvěle to s ním uměl,když to srovnám s tím školáčkem co mám doma tak ehmm- AŤ ŽIJE KANDAULISMUS !!!Nicméně,když jsem přicházela ukojená,vysílená k autu a sperma mi teklo po rozervaných silonkách,obavy z negativní reakce manžela byly veliké,avšak zbytečné...Po příjezdu domů mi manžel poslušně vylízal a vyčistil kundičku od semene a já usnula naprosto vyčerpaná a šťastná.Teď už si to při sexu užívám bez jakýchkoliv vyčitek a zábran.
Člověk je ale tvor chtivý a chce víc a víc.Tím, co manžel rozpoutal,jsem v sobě objevila dominantní sklony a touhu ponižovat ho,proto jsem rozhodla,že budu mít DNY ve kterých bude MUJ ČOKLÍK a jen já budu rozhodovat,kdy ho k sobě připustím.Dělám si s ním ve svých DNECH co chci a on vše musí respektovat.Můj čoklík tady píše,že poslouchá na slovo!!!Tohle není úplná pravda,ještě se to dokonale nenaučil,je velmi neposlušný,honí si ho,když nemá dovoleno,některé mé příkazy neplní tak jak by měl,proto uvažuji o tom,že mu pořídím pás cudnosti a zamknu si ho.VĚŘÍM,že pak ZMOUDŘÍ a stane se ještě poslušnějším!!!
Pro svého milovaného muže: je mi jedno lásko,že nám někdo nebude věřit nebo,že nás odsoudí.My oba víme své a jsme šťastni a to nejdůležitější...
Přeji všem,aby se jejich nejtajnější sny staly skutečností

čokl (St, 24. 11. 2010 - 11:11)

Protože jsem na tuto diskusi chodíval docela často a ukájel se nad články nevěrných manželek a přítelkyň, rozhodl jsem se, že se také podělím o své zkušenosti, jelikož jsem konečně našel Ženu do které jsem se zamiloval pro její krásu a povahu před třemi lety, kdy jsem ještě netušil jak skvělá, náruživá, odvázaná a vynalézavá je v sexu, který s ní byl již tenkrát úžasný!! Bláhově jsem si v té době myslel, že ji plně uspokojuji, kdy se udělala i třikrát a více za sebou. Jenže jak to bývá po nějaké době jsem se jí svěřil se svým kandaulismem na což reagovala docela nervózně, protože nevěděla o co přesně jde a myslela si, že jí jen zkouším. Často jsme o tom hovořili až se přesvědčila, že to myslím vážně a že opravdu miluju jen ji a sex s jinou mi nic neříká. Tenkrát se mi svěřila, že nevěrná mi sice nebyla, ale na školení kam odjela na tři dny jí balil chlápek, který ho měl u ní stále v pozoru a jí na něm přitahovala jeho velikost penisu, která byla zřetelná i přes zapnuté rifle, zřejmě proto, že já mám pouze průměr... " dnes už mi říká že jsem jako školák ze třetí třídy :-)" . S tím chlápkem trošku flirtovala nechala si sahat na kalhotky a on jí chytl ruku kterou si položil na rozkrok, kde mu několikrát po něm přejela. Poté jí dal klíče od pokoje, ale ty odmítla, protože v té době ještě nevěděla o mých choutkách. Teď už se ale těší na další školení a já taky! Poté co jsme si vše vysvětlili, jsem zjistil, že s tím mým uspokojováním to až tak slavné nebylo, řekla mi že stále toužila po něčem víc a větším a že má představy o tom aby jí šoustalo více mužů najednou a všichni jí postříkali protože jí kouření a semeno moc chutná. Okamžitě jsem věděl, že už nebudu v životě chtít nic víc, že sex s ní bude fantastický a přesně dle mých představ a přání. Našli jsme si proto přes net muže, který byl z vedlejšího města a po domluvě jsem jí k němu odvezl a čekal v autě dole na parkovišti. Po celou tu dobu jsem si představoval co tam dělají až mi to nedalo a šel jsem do vchodu toho domu, kde jsem za dveřma poslouchal jak krásně vzdychá, což bylo strašně sexy, takže jsem si na té chodbě musel i honit. Můj miláček se poté vrátil za tři hodiny do auta, kdy měla na sobě minisukni ze které jí čouhaly úplně sexy roztrhané silonky, byl to pohled nad kterým by honil každý muž natož kandaulista... Poté jsme dojeli domů a ona mi vyprávěla jaké to bylo, jak ji šoustal a třikrát se vystříkal, což mne osobně se nikdy nepovedlo a jak ho měl oproti mne většího! Začal jsem zjišťovat, že mne vzrušuje také ponížení z toho, kdy jí cizí muž ošoustá daleko lépe než já! Následovala ještě jedna schůzka s tímto mužem, kde si nechala zapnutý telefon a já jsem tak mohl 40 min. sedíc opět poslušně v autě poslouchat jak tam vzdychají, nechala mě takhle slyšet pouze dvě čísla protože borec se vystříkal zase třikrát!! Od té doby si připadám v sexu stále více marnější a s malým pérem, což mne na druhou stranu strašně vzrušuje, takže poprvé v životě si přeji ho mít ještě menšího :-). Následovaly na toto téma diskuse, kde jsme začali praktikovat lehké sm a to že jsem její poslušný čoklík, který se hodí na to aby obsluhoval svou paničku a čistil - vylízával cizí semeno z její kundičky. Takže teď když máme naše dny poslouchám na slovo a čekám až mne paní připustí, jinak si ho smím honit jen s jejím dovolením a těším se až mi ukáže jak se pořádně šoustá s dalším borcem.
Toto vše je realita žádný výmysl svou paní neskutečně miluji a jsem jí na celý život odevzdán. O tomto mém psaní jsem jí řekl, možná že bude reagovat a něco přidá....hm miláčku?!
Jó abych nezapoměl, jinak fungujeme naprosto normálně moc se milujem a krom našich dnů si užíváme hezké společné chvilky jen ve dvou. Těm co chápou doporučuji a ti ostatní ať si najdou po čem touží, protože každý máme své hříšné myšlenky a pokud se neubližuje někomu, tak ať si každý dělá co chce.

Reklama

Přidat komentář