Reklama

Kandaulismus

aladin (Ne, 12. 12. 2010 - 07:12)

Jee, tak to bych se s tebou...tak to je super.u nás občas spí kamarád.ležíme já dělám,že sem usnul a přitom nenápadně smíruju,jak si to spolu rozdávají.pak mi jen přítelkyně pošeptá,už mě vystříkal..náááádhera..

Martin (Ne, 12. 12. 2010 - 05:12)

Jee, tak to bych se s tebou určitě domluvil :-) Sem tam by jsi si "odskočila" někam jinam :-) Jsem to měl pěkně domluvené se svoji ex, chodila za svým kamarádem a pak mi doma o tom při sexu pěkně vyprávěla...

Marcela (So, 11. 12. 2010 - 22:12)

To před tim to za mě psala sice jiná Marcela ale odpověla jako bych stejně odpověděla.No to já na takový věci sem co si Martine napsal a lákalo by mě to takhle zkusit naopak to beru jako že bych si toho kluka vážila když by mi nabídnul to samý co ty jí ale mě to ten muj nenabídne:-(

Martin (So, 11. 12. 2010 - 20:12)

Asi jo. Byla.A moje přítelkyne nechce, teda myslím. Ještě jsem jí to přímo neřekl, jenom naznačil. Říkala, že nechce sex jenom tak, bez lasky :-(

Marcela (So, 11. 12. 2010 - 19:12)

A byla by jsi, Marcelo? Kdyby...Asi jo. Byla.

Martin (So, 11. 12. 2010 - 18:12)

Tohle kdyby mi tak řek ten...A byla by jsi, Marcelo? Kdyby Tě o to požádal!

Marcela (So, 11. 12. 2010 - 15:12)

Tohle kdyby mi tak řek ten muj abych byla nevěrná před nim to se mi nestane.Taky vám fandim.

pits (So, 11. 12. 2010 - 14:12)

Mirkovi:
Nepustila - mám...Pro XY:
nemyslel jsem to tak, že jsem měl několik partnerek, které to věděly, ale při seznamování jsem na to každé nabídl, řekl jsem, že hledám jen takovou partnerku, která mi bude nevěrná přede mnou.

mirek38 (Pá, 10. 12. 2010 - 14:12)

Máš pravdu,byla to taková...PRO ČOKL:taky vám fandím,ahojda mějte se a at vam to vydrží

mirek38 (Pá, 10. 12. 2010 - 14:12)

Mirkovi:
Nepustila - mám...Máš pravdu,byla to taková mladá husička,docela mne zklamala,byla to má chyba,vím,že to není jenom o letech ale jsem na starší ženy,vždycky mi to s něma vychazelo, teď vidím i ten rozdíl s mou současnou manželkou,která je starší o 11 let,ví co chce, rozumíme si a vzájemně se doplňujem a už bych neměnil.Proto mne ani neláká milenka,žena mi dá vše po čem toužím,já ji to bohužel neumím vratit jinak než láskou a hmotným zabezpečením, se sexem jsem na štiru,tohle si ona vynahrazuje JINAK a mne to vzrušuje.

čokl (Pá, 10. 12. 2010 - 13:12)

už se ti stalo,že to...Tak to máme dost podobné, manželka me miluje, vim to! A sex si uziva jak se ji libi a s kym chce, nebylo to uplne bez problemu, museli jsem leccos dopilovat tim ze jsme si urcili pravidla. Ted uz vim ze to neni jen tak proste jak se muze zdat, nestaci toho cloveka jen milovat ale take bezvyhradne verit a to navzajem! Zena v sobe probudila touhy po tom me ponizovat a byt vuci mne dominantni i kdyz takova driv nebyla, me se to take libi a jsem ochoten ji poslechnout uplne ve vsem, ale potrebuju i prostor na to ji pravidelne uspokojovat jako samec a vedet ze ji nejsem v sexu uplne lhostejny! Samozrejme ji to nemuzu udelat tak intenzivne jako nekdo novy neokoukany a jeste s vetsim perem, ktere si tak rada vybira, proto jednou za cas si dame od toho vseho pauzu a zopakujeme si nase stare dobre romanticke chvilky bez kandaulizmu. Ale moc dlouho to netrva, protoze ja i ma nejkrasnejsi a nejlepsi Zena na svete to mame takto moc radi a tesime se na dalsi nevsedni zazitky. Sexu zdar a mejte se hlavne radi!!!

xy (Pá, 10. 12. 2010 - 12:12)

Mirkovi:
Nepustila - mám jen manželku. resp. mám i milenku, kterou mám ale jen krátce, tak zatím nemám chuť se o ní dělit.
Pits ale psal, že měl několik partnerek, které to věděly.
A ty píšeš, že jsi měl po rozchodu problém, je to nepříjemné, ta holky byla trapka. Co je mezi dvěma v posteli, se nemá vynášet ven

mirek38 (Pá, 10. 12. 2010 - 12:12)

Tak před sebou se za to...o mne to bejvalka všude vyslepičila,byl to pěkny trapas,lidi v praci na mne čuměli jako na někoho,kdo vraždil,naštěstí jsem sehnal jine zaměstnáni a jsem štastně ženaty už nekolik let a te sve věřím.I když může se stát cokoliv,nestydím se za to,ale poslouchat ty předpotopní názory

mirek38 (Pá, 10. 12. 2010 - 11:12)

Tak před sebou se za to...už se ti stalo,že to nekterá pustila ven?

mirek38 (Pá, 10. 12. 2010 - 11:12)

PRO ČOKL-dopadl jsem stejně jako ty,myslel jsem si jaký nejsem hrdina a jak to své ženě vždycky pořádně udělám,(nikdy jsem s tím neměll problém)ale co jsem ji zacal posílat za jinýma,tak ji nemuzu uspokojit( kromě vyprstování) a pri sexu to do ni hned nastřikam.Ona se nestihne ani udělat tak jsem rád, že má nějakou náhradu, ja ji nešukám tak často,nechci se ztrapnovat a ona taky není prilis nadsena,takze si ho radši u ni vyhonim.Jak to bere tvá manželka?Není naštvaná? ta moje si po dvou letech zvykla,tvrdí,že mne pořád miluje i když mi to nejde jako dřív a já se ji všechno snažím vynahradit jiným způsobem, staraám se jak můžu.o všem ale porad mluvime,udělala pro mne v zivote moc nechtel bych jinou a nechci nas vztah nejak podelat.Jak casto je s jinýma?Ona má tři chlapáky a ty obměˇnuje,nechce náhodný sex,mne to tak vyhovuje taky, jen bych se chtěl někdy přidat,ještě mi to nedovolila a ta potvurka mne tyrá tim,že ani náhodou!Jen jim nosím víno do postele a pak ji po aktu vylížu broskvičku.Ale mne to vyhovuje a jí taky,super pocit,mít ji za ženu,ale půjčit ji i jiným

xy (Pá, 10. 12. 2010 - 11:12)

Tak před sebou se za to také nestydím, ale většinová společnost nechápe.
Trochu bych se bál, aby partnerka po rozchodu nebyla příliš upovídaná

XY (Pá, 10. 12. 2010 - 01:12)

Pitsi:
A nebál jsi se...Ne, já se za to nestydím a hledám jen takovou, takže s tím nemám problémy.

xy (Čt, 9. 12. 2010 - 10:12)

Pitsi:
A nebál jsi se povídat to většímu počtu holek?

čokl (St, 8. 12. 2010 - 08:12)

To, co píše...Ahoj Václave co píšeš je zajímavé, já mám od té doby co manželka poznala větší a lepší borce, problémy s výdrží, kdysi jsem dokázal šoustat dlouho a ted stříkám po pár zásunech jak školák..

čokl (St, 8. 12. 2010 - 08:12)

To, co píše...Ahoj Václave co píšeš je zajímavé, já mám od té doby co manželka poznala větší a lepší borce, problémy s výdrží, kdysi jsem dokázal šoustat dlouho a ted stříkám po pár zásunech jak školák..

Reklama

Přidat komentář