Reklama

Kandaulismus

Dana (Po, 23. 8. 2010 - 11:08)

Pokračovalo to dál ? Zavolal jsi jí ? Mám taky staršího pána co k nám chodí a manžel se jen dívá, má taky tlustýho ptáka a musím říci že je to něco úplně jinýho a cítím jej v sobě skvěle. A to mu je 56 let a vypadá tak na 40, ale souloží skvěle.

Magda (Ne, 22. 8. 2010 - 00:08)

...........dlouhý roky jsme...Jak to dopadlo? řvala?

nezavaznysexx@e (Ne, 22. 8. 2010 - 00:08)

...........dlouhý roky jsme si s manželkou (ona 24)při milování představovali, že by si našla milence, scházela se s ním a pak mi vše detailně popisovala ... jednoho dne, naprosto nečekaně, mi přišla od manželky kolem půlnoci smska (měla být s kamoškama ve městě) že není s kamaradkama, ale že je na hotelu se starým panem a že už mu to dvakrat udělala pusou a jetli jí dovolím aby se nechala od něho opíchat? ... Byl jsem naprosto v šoku, ale okamžitě mě stál při představě jak moje pěkná mladá manželka dělá společnost starýmu pánovi. Během chvilky mi od ní přišla ještě jedna smska, s textem, že tak tlustýho a velkýho ptáka ještě neviděla a že ho chce mit v sobě. Aniž čekala na odpověď poslala třetí smsku, že si právě na něho sedla a ať jí zavolám, že chce aby slyšela jak u toho řve.

hybrid (So, 21. 8. 2010 - 23:08)

u nas to bolo trochu opacne prisla s tym manzelka ,zacala mi rozpravat ze ju v praci kolegovia pozivaju na kavu a ze s nou flirtuju.Po case som zistil ze je to celkom dobra predohra a ju vzrusovala tiez.Po dlchsiom case to zacalo naberat grady tipu,co keby som si dnes vzala do prace podvazky ,potom sexy tanga a potom mi doma vravela ze sa je to paci ked jej chlapi cumia na zadok.

Milda (So, 21. 8. 2010 - 11:08)

Pavle,toho 'já'si nevšímej.Těžko říct jestli si kandalista ale gay určitě nejsi.Až se budeš na to cítit vyzkoušej tu trojku a uvidíš.Podle mě sou nejlepší trojky když se se ženou dělá sendvič,ste v ní oba a je to zajímavej zážitek.

(So, 21. 8. 2010 - 08:08)

prudí pořád ta samá...tohle je takovej nadrženej chudák jako vy, Markéta mu dala košem na netu , je zvyklá na vysokoškoláky a on je blbec , tak jí všude pomlouvá, kopačky ho moc bolí :)))))))))))))))

(So, 21. 8. 2010 - 08:08)

Proto, že je něco...nesmí se o tom psát, na každým slušným serveru tě bloknou , když budeš psát o incestu ,doktorka je hnůj, tak tady to nikdo nehlídá !

Pavel (So, 21. 8. 2010 - 08:08)

Rozhodl jsem se prispet. V prvni rade nechapu lidi, ktery neustale hrajou pingpong s tou kravvou.

V druhe rade muj pribeh...

Je mi 28, ve dvaceti jsem zazil svuj prvni vaznejsi vztah, trval 6 let. Zpocatku mi hrozne vadilo, kdyz sem zjistil, ze ma divka neni uplne nezkusena, byla o dost vic nez ja (presto bych nerek, ze by byla nejaka rajda). Asi se me to dotklo, takze mi to vadilo. Casem sem zjistil, ze me to spis vzrusuje a kdyz mi neco o sobe rekla, libilo se mi to, byl to zvlastni druh vzruseni.

Po cca dvou letech se mi zacla libit myslenka, ze by to nekde zkusila, zaclo to trojkama a skoncilo tim, ze mi obcas rekla, vetsinou pri sexu, ze si to rozdala tam ci tam, se sefem ci kolegou. Bylo to vzrusujici. Rekli sme si, ze zkusime volny vztah. I ja sem si uzival. Jenze. Zakoukal sem se do jine holky a cely nas vztah se rozpadl.

Jina holka byla fajn, casem se z ni vyklubala slusna kurvicka, mela jich cca 33 v 26ti letech, v rocnim vztahu semnou dalsi asi 4. Tam uz me to tolik nebralo, jelikoz jsem pozdeji zjistil, ze miluje jednoho zenace, velkou cast vztahu me s nim podvadela, schazela se. Ac se mi tohle s byvalou libilo, u nove slecny to hrozne bolelo.

Ironie osudu, ze?

Nyni jsem s mladsi, krasnou, brunetkou, kterou miluju, vazim si ji a je pro me zatim asi to nejcennejsi, co sem kdy mel. Mozna me laka s ni nekdy zazit trojku, ale nikdy nebudu chtit, aby mela neco s nekym cizim.

Jsem kandaulista? V nejake forme urcite ano. Kazdopadne momentalne jsem pasivni.

není jich víc (St, 18. 8. 2010 - 17:08)

Vubec nema cenu reagovat na...prudí pořád ta samá osoba.
Podepisuje se "yosariah", "já", "markéta" a někdy i jinak.
Prudí na mnoha diskuzích. Kdysi bylo jedno téma jenom o ní.
Je to starší paní, která má invalidní důchod na hlavu a tráví veškerý čas tím, že nadává lidem v diskuzích.

Petr35 (St, 18. 8. 2010 - 13:08)

Vubec nema cenu reagovat na osocovani ze strany neKandaulistu. Prosim neodepisujte jim na jejich hloupe narazky, protoze presne na to oni cekaji. Diskuse s nimi nema cenu. Oni nepresvedci nas a my nepresvedcime je. Jen tu budeme vsichni psat dokola svuj nazor, ale pak to nebude diskuse o kandaulismu, ale o tom jestli jsou kandaulisti homosexualove nebo ne. Piste sem jen prispevky k nasemu tematu a ostatni ignorujte. Diky vsem ;-)

Jmesser (Pá, 13. 8. 2010 - 16:08)

Proto, že je něco trestného, proto se o tom nesmí psát?? Uf, a co vraždy? Jsou jich plné obrazovky! Jen buďte lidé shovívaví, A pokud vás to nezajímá, čtěte si jinde, třeba o Jehovistech....

Markéta (Pá, 13. 8. 2010 - 16:08)

Spousta rubrik a ty...podívej čtenáři pokud se budou svěřovat se svými problémY nikdo nic neřekne.........ale oni si tu vymýšlejí a píší příběhy a honí při tom brka a na to nikdo není zvědavej.......na to jsou chaty a ne tenhle server.
A incest je trestný o něm se psát nesmí vůbec , je to zakaázaný!Všude kde se píše o incestu se to dkonce nahlašuje policii a tady jede forum o incestu.

znechucený čten (Pá, 13. 8. 2010 - 14:08)

Spousta rubrik a ty kandaulistické zvlášť jsou plné sporů, hádek a hlavně nadávek a urážek. Je tu přeci fórum, kde se lidé svěřují a domlouvají o svých sexuálních preferencích, ať už jsou jakékoliv. Jsem schopen uznat, když někdo s něčím nesouhlasí a slušnou formou to dá najevo, ale nepochopitelné je, že se tu vulgárně realizují různí kritici a rádoby odborníci, kteří ostatní diskutující obviňují ze všeho možného, nejčastěji že se čtením vzrušují. Je to v některých případech možné, ale nikoho tím nepohoršují a tak není důvod jim nadávat. Spíš se nabízí otázka proč tito militantní kritici čtou něco, co je tak hluboce pohoršuje. Nejsou právě oni ti nejúchylnější?

xx (Čt, 12. 8. 2010 - 06:08)

jen si pohon to tě...já bych tě hnal , ale klackem

x.y. (Po, 9. 8. 2010 - 22:08)

chudinko, máš strašnej život, když musíš prudit lidi, co je nesnášíš

x.y. (Po, 9. 8. 2010 - 20:08)

škoda, že to tu nejde mazat, vypatlatců je tu dost
Fakt nevím, co je to za lidi, že je baví šmejdit po diskuzích a psát někomu, že je homo a honí - lepší zábavu je fakt těžký najít :-)

severin honí (Ne, 8. 8. 2010 - 21:08)

ty žádnou manželku nemáš, jen honíš na diskuzi .......sedíš tu furt a masturbuješ

Severin (Ne, 8. 8. 2010 - 21:08)

Měl bych z toho stejné potěšení, kdyby si manželka užívala s jinou ženskou.

Ale nemá takové chutě, potřebuje hodně dominantního chlapa.

Marcela (Ne, 8. 8. 2010 - 20:08)

Nejsem skrytý homosexuál,...běž honit na chat Bobe, tady není honěníčko ale diskuze....homíku

Bob (Ne, 8. 8. 2010 - 19:08)

Nejsem skrytý homosexuál, jsem veřejný homosexuál, vím, to, nemusíš nám to tady diagnostikovat. Běž, prosím, zpět do své homodiskuze

Reklama

Přidat komentář