Reklama

Kandaulismus

Martin (Pá, 30. 4. 2010 - 19:04)

Ne, nejsem. Jsem stále svobodný. Měl jsem akorát přítelku, co chodila šoustat za kamarádem. Samozřejmě s mojím vědomím... :-)

Martasu, (Pá, 30. 4. 2010 - 18:04)

To je fakt, Davide. Vždycky...nejses nahodou ten manik co ma mladou milenku i manzelku? Jednoho takovyho sem videl nekde na diskusi co vidi mlada zenska na cttyrycatnikovi.

Martin (Pá, 30. 4. 2010 - 18:04)

To je fakt, Davide. Vždycky jsem si myslel, že tohle může vzrušovat jenom mě. Ale jak se dívám na ty čísla komentářů, tak nás je hodně...

David (Pá, 30. 4. 2010 - 18:04)

Chodí k nám, tak jednou za 3 dny, aby nemusel honit a pořádně stříkal.Někdy je problém s tím stříkáním do pičky, přítelkyně miluje , když se jí chlap vystříká do pusy..Ale je pravda, že vidět vystříkanou a vyšoustanou pičku je potom luxus:-)

Malik (Čt, 29. 4. 2010 - 21:04)

Jo Davide, tak tomu rikam zazitek! Me desne vzrusuje predstava jak pritelkyne soulozi s hodne mladym klukem, tak kolem 15-16 nebo dvema, jak se ji vystrikaji do pochvy a naplni ji spermatem, jak to z ni vyteka... Todlenc bych uvital :) Delal jsem vedouciho na tabore hochum v tomhle veku a byl to zahul jak v dnesni dobe furt honi u pecka. Predstava jak do ni takovy hosik zasouva velkej nateklej zalud z ktereho do delohy me holky strika semeno me proste pokazde dostane :))) Taky se to tady panum libi?

Martin (St, 28. 4. 2010 - 14:04)

A to ten zajíček chodí nahoru k vám nebo za ním tvoje přítelkyně chodí dolů? Fakt ti závidím takovou přítelkyni...

David (Út, 27. 4. 2010 - 15:04)

Děkuju,tenhle zážitek to vlastně nastartoval, od té doby to děláme dost často, z Honzíka je "dvorní milenec" :-)..Je to nádhera, ještě zaučuje jednoho zajíčka, který bydlí o dvě patra níž..

Martin (Út, 27. 4. 2010 - 14:04)

tak to nezbývá, než...Přesně tak, super zážitek. Skoro ti závidím, Davide...

kandýsek (Út, 27. 4. 2010 - 13:04)

tak to nezbývá, než blahopřát a závidět jak k šikovné partnerce, tak k super zážitku.

David (Út, 27. 4. 2010 - 10:04)

Můj první zážitek byl, když jsme byli na horách s kamarádem,spali jsme v jednom pokoji, on na přistýlce. Oba nás to dlouho vzrušovalo a když jsme došukali a přítelkyně mi pošeptala,že si ho chudáček Honzík honí a jak musí být šíleně nadržený,tak jsem jí jenom pošeptal,jestli by mu ráda pomohla..Zareagovala jenom tím, že se ke mě přitiskla a pošeptala mi " Dovol mi to,prosím"...Dívat se na přítelkyni,jak se na mě dívá a ojíždí ji kluk, který neměl půl roku holku byl dokonalý...Tu noc se mezi námi vystřídala snad desetkrát...Já byl vždycky strašně rychle,stačilo,aby mi šeptala, jak ho měl tvrdého a cítil jeho sperma v její pičce i puse...

Severin (Čt, 22. 4. 2010 - 22:04)

Myslím, že asi nevěděl......Pro mě bylo ještě lepší, když se manželka vrátila domů, já se chtěl milovat a ona řekla, že si sexu užila dost.

Vypadá to, že se jí líbí můj šéf a že by s ním ráda měla poměr. Máte někdo zkušenost s něčím podobným?

Martin (Út, 20. 4. 2010 - 18:04)

Myslím, že asi nevěděl... Pocit to ale byl úplně super. Do dneška na to vzpomínám. Přišla domů od něho a já se s ní chtěl milovat. Řekla, "a tobě nevadí, že tam byl někdo jiný?"... Nevadilo, dostala další dávku.

Roumen (Út, 20. 4. 2010 - 18:04)

Hezky. On o tom vedel?
Chapu, mohl to byt celkem rajc. Jak ses citil pri pocitu ze v ni byl nekdo jinej?

Martin (Po, 19. 4. 2010 - 15:04)

Ahoj Roumene, jednou mi přítelkyně vyprávěla o fajn kamarádovi. Tak jsem se jí zeptal, jestli by se s ním nechtěla milovat, že mě to vzrušuje. Zamluvila to, ale pak se k tomu někdy další den vrátila s tím, že pokud si ho pustí k tělu, tak už necouvne... Souhlasil jsem... Dělala noční v baru, tak tam spolu šustili a přítelkyně mi o tom všem doma při sexu vyprávěla. Bylo mi tehdy asi 27 a jí 22.

roumen (Po, 19. 4. 2010 - 10:04)

je kandaulismus rozsirenou praktikou jenom u manzelskych paru, nebo to taky zkouseji i mladsi pary kolem 20 let? mate nekdo zkusenosti?

prenechali ste nekdo svoji pritelkyni kamaradovi, nebo jste byli pri tom? co holka, necha se presvedcit na sex s nekym jinym? nedovedu si predstavit ze bych na tohle pritelkyni premluvil. holky mi pripadaj jako by to uz ze zasady odmitali. bylo by zajimave vedet, kolik z nich to v realu vzrusuje i kdyz to odmitaj pred partnerem.

Janka (So, 17. 4. 2010 - 01:04)

Pro Pavla: Ba!!! Máš pravdu! A ještě ji přikovej do temné jeskyně a oděj pásem cudnosti... Jejééjda,Pavle?!?! Někdo tě tu v diskuzi nazval "kusem hovězího". Já souhlasím-jen si říkám,že budeš spíš hovězí pazneht,než svíčková...

Jirka (Čt, 15. 4. 2010 - 16:04)

Celkem vzato pro nás jako pár který je spolu 20 let a představa že si to moje žena rozdává ještě s jedním mužem(pro ni přijatelným) za moji přítomnosti je pro nás oba přijatelnější jak tajné podvádění partnera.

Martin (Čt, 15. 4. 2010 - 15:04)

Rad zaslu fotky a filmy se...Pepo ja by som sa docela rad pozrel ako vyzera tvoja manzelka. Napis aj nejaku predstavu, co by si xcel zazit. Pozri na mail posielal som Ti odpoved. Mozeme popisat. (themato)

další co nepoch (Út, 13. 4. 2010 - 11:04)

A co bychom s nima...Pavle ty jsi ale kus hovězího, přečti si téma diskuse a pak někoho osočuj. Nejlíp bude, když si najdeš své téma, kde se vyřádíš a nebudeš se nám motat do naší úchylky, která se stala i koníčkem.

Pavel (Út, 13. 4. 2010 - 07:04)

Rad zaslu fotky a filmy se...A co bychom s nima dělali??Je to Tvoje žena tak jí neukazuj a radši se ji věnuj Ty kanále perverzní...

Reklama

Přidat komentář