Reklama

Kandaulismus

ano (Po, 26. 7. 2010 - 22:07)

to není žádná...2. Psychologie kandaulismu

R. Senf navrhl, že by kandaulismus mohl být uvažován jako skrytá forma homosexuality; Sadger přišel s hypotézou, že se kandaulista plně identifikuje s tělem své partnerky a hluboko ve své mysli ukazuje sám sebe.[5]

realita (Po, 26. 7. 2010 - 22:07)

:-))) tak teď jsem se...to není žádná urážka.....ale čistá realita.........heterák nenechá svou ženu píchat od jinýho.......v podvědomí ste homo.......proto to chcete vidět a slyšet o tom.......ztotožnujete se s jejím tělem....

to je výzkum (Po, 26. 7. 2010 - 22:07)

Přesně tak jak napsal...to je seriozní vědecký výzkum....... jste skrytí homosexuálové....proto chcete aby ta žena to dělala a pak vám o to vyprávěla....máte to v podvědomí .....normální heterák to nechce, vy ano, protože stojíte hlavně o toho chlapa .......ta ženská je jen loutka a vy se ztotožnujete s jejím tělem.......toužíte po tom chlapovi...

Petr (Po, 26. 7. 2010 - 16:07)

Přesně tak jak napsal kandýsek - nelezte do naší diskuse, protože absolutně nechápete o co jde. Nemáte naše hlavy, a tak nemůžete vědět co se nám v nich odehrává. Nebo že bych snad začal bejt homouš, když jste mi tu novinu řekli? :-D Viděl jsem diskusi, kde se skoro polovina příspěvků točila kolem chytrolínů jako jste vy a neřešilo tak to co se řešit mělo, tak prosím, prosím, prosím najděte si diskusi, která řeši vaše problémy a nepoučujte někoho, kdo o to ani v nejmenším nestojí.

kandýsek (Po, 26. 7. 2010 - 15:07)

přesně tak, jsou to...:-))) tak teď jsem se opravdu pobavil:-)))
Opravdu dva kvalitní příspěvky na úrovni. Jestli vás baví chodit do místností a urážet ostatní, tak s tím asi těžko něco naděláme, takže si to užijte, vy zakomplexovaní chudáčci, kterým někdo píchá ženskou a nejsou, nebo nebyli by schopni se s tím vyrovnat:-))
Celkem bych s váma dal rád řeč a popsal, jak těm vašim to někdo dělá a vy sedíte doma a myslíte si, jak máte perfektní vztahy. Ale pravděpodobnější je, že to není potřeba, protože to víte a řešíte to urážlivými příspěvky na tomto fóru a přitom se musíte ve futrech vytočit, protože jinak by jste nima neprolezli. A to vás na rozdíl od nás, kteří v tom našli zálibu, sere. Užijte si to:-)))

homíci (Po, 26. 7. 2010 - 08:07)

ne jste skrytí...přesně tak, jsou to homouši a nechtějí si to přiznat ......normální chlap by nepučil svou ženu jinýmu....a tihle homouši jí k tomu většinou nutí........

Markéta (Po, 26. 7. 2010 - 08:07)

tak této reakci absolutně...ne jste skrytí homosexuálové....proto chcete aby ta žena to dělala a pak vám o to vyprávěla....máte to v podvědomí .....normální heterák to nechce, vy ano, protože stojíte hlavně o toho chlapa .......ta ženská je jen loutka a vy se ztotožnujete s jejím tělem.......toužíte po tom chlapovi.....

kandýsek (Po, 26. 7. 2010 - 08:07)

tak této reakci absolutně nerozumím. Je napsaná zmateně, dokonce to vypadá, jako reakce do jiné diskuse. Stálo by za to, aby autorka upřesnila o co šlo. Navíc "paušalizace" všech na základě zkušenosti s jedním je taky velmi nešťastná, např. znám jednoho Slováka, to je opravdový kokot, ale z toho automaticky nevyplývá, že bych chtěl nakopat všechny Slováky do prdele, toto prosím není nic proti Slovákům, mám mezi nimi spousty přátel, jen jsem uvedl jako příklad.
Po novu by se názoru ghalmi dalol říci, že je xenofobní:-))

ghalmi (So, 24. 7. 2010 - 17:07)

Chystali jsme se s manželkou...jo já byla taky v roli tý milenky, a co z toho pak ta holka má když ji zase kopneš.......nakopat vám řitě

jirik (Pá, 23. 7. 2010 - 22:07)

Jde o to, že aby muž...dokazu se uspokojit i s manzelkou,ale ta predstava,ze se manzelka pomalu odhaluje jpred jinyma me hodne vzrusuje.ta predstava je vzrusujici,obcas az moc.dokonce jsem se parkrat snazil ji vyburcovat k tomu aby nekoho nasla na internetu.

Petr (Po, 19. 7. 2010 - 22:07)

Nemate nekdo zkusenosti jak zacit s manzelkou nejake hratky v saune s nekym tretim? Manzelce uz jsem rekl, ze me vzrusuje, kdyz se na ni divaji jini, ale k nejake akci ji bude asi tezke presvedcit. Nemate nekdo zkusenosti? Napiste detaily. Diky

Honza (Po, 12. 7. 2010 - 04:07)

Kandysku dobry, beru...
O tomhle vim a jak jsem psal tyhle sperky (naramky, privesky atd.) eistuji i pro jine formy sexualniho zalozeni a jsme v uplnem souhlasu.
Spis jde o to, ze Hazdrubal nebo jak se jmenuje napsal kravinu tak, jak to napsal a na zaklade toho vznikla nase polemika.
Ty vis, o co jde a ja taky; spis mi vadi, kdyz tu nekdo placa nesmysly a siri bludy.
Uz takhle se kandauliste potykaji se spoustou nedorozumneni a nepochopeni a jeste tady pak tvrdit nesmysly nicemu nepomaha.
Je tu plno lidi, kteri o tom nic nevi, nakej chlap si tu precte, ze retizek na kotniku z nej dela parohace a jeste z toho nejaka chudak nevinna zena bude doma mit problemy.

Kandaulista (Po, 12. 7. 2010 - 01:07)

Ahoj, dlouho jsem nevěděl, jak se to jmenuje, ale já jsem kandaulistou asi 25 let. Největší problém pro mě byl, přesvědčit na to manželku. Pak už to šlo, pořizoval jsem si z některých setkání video, nemá to chybu.

XXX (Čt, 1. 7. 2010 - 21:07)

teda pokud nemáš na mysli...Já jsem na ní takový náramek neviděl, ale nepřekvapilo by mě to.
Je to atraktivní dáma s velkou fantazií a netají se tím, že má ráda chlapy a že je hodně sexuálně založená.
Tak proč by si to nedopřála?

kandýsek (Út, 29. 6. 2010 - 12:06)

teda pokud nemáš na mysli paní z právnické oblasti:-)

kandýsek (Út, 29. 6. 2010 - 12:06)

Ahoj, reaguji na ohlasy....jen skrz mou zvědavost, o kterou paní z přechodné vlády šlo? Stačí aspoň naznačit:-))

kandýsek (Po, 28. 6. 2010 - 14:06)

tak mi to nedalo a pohledal jsem odkaz na ten konkrétní řetízek na nohu:

http://www.nipplecharms.com/swinger-jewelry.html

doufám, že to bude fungovat a že tím už bude vše jasné:-) hodně zdarů všem kandaulistům, já jsem zatím jen teoretik a mrzí mě to

Kandýsek (Po, 28. 6. 2010 - 12:06)

Tak znova:
"Předvádí...No jak to říct, zkus se oprostit přesně od textu co napsal, podle mě nevyjádřil přesně to, co chtěl říct, ale jak říkám, to bude muset vysvětlit on. Rozhodně to není o tom, že já bych zastával přesně co se píše, jen jsem se to snažil vysvětlit.
Rozhodně ale máš pravdu v tom, že jakýkoliv řetízek na noze automaticky neznamená to, že partner té ženy je kandaul. To s tebou souhlasím.

Honza (So, 26. 6. 2010 - 04:06)

Tak znova:
"Předvádí se však stále ráda. Nosí na kotníku náramek/řetízek o němž jsme přesvědčeni, že je to znak jisté volnosti a svolnosti. Zároveň to manžela, pokud jde s ní identifikuje do role "paroháče". Máte podobné vysvětlení, zkušenosti pro řetízek na kotníku ?"

Ani slovo o nejakem zvlastnim symbolu, proste retizek na kotniku chapete jako nejaky signal a z muze to identifikuje parohace. Vyjadruj se presneji a je to.
Takove sperky existuji take pro subinky, urcity symbol je ztvarnem na naramcich, nausnicich, nahrdelnicich atd. Ti, kdo vi, o co jde pak hned dokazi identifikovat, jak je ta zena sexualne zalozena.

autor "nár (Pá, 25. 6. 2010 - 14:06)

Četl jsem o tom na nějakým...Ahoj, reaguji na ohlasy. Též se domnívám, že v CZ potkat mladou paní s náramkem na noze a znalecky (jako Bull) se po ní sápat není nejvhodnější řešení... Kandýsek viděl náramek s přívěskem, přívěsky, to ja pak naprosto jasné, vysvětlující, ale obávám se, že aby byl přívěsek rozpoznatelný při běžném nošení, musel by mít proporce alespoň velikosti mince, což by estetické nebylo. Nesouhlasím však s Honzou, že toto jsou pouze výplody mé/naší fantazie. Velmi dobře si pamatuji na první fota "přechodné" vlády, kde jedna z jejích členek náramek na kotníku hrdě měla... Při její inteligenci a sociální empatii jistě věděla co tím chce říci.

Reklama

Přidat komentář