Reklama

Kandaulismus

Kandýsek (Pá, 25. 6. 2010 - 11:06)

:-) no nemluvil o tom, ale...Četl jsem o tom na nějakým kandaulwebu, byly tam i fotky toho řetízku a přívěsku, třeba to bylo zrovna od Hazdrubala, už si to nepamatuju.

Kandýsek (Pá, 25. 6. 2010 - 11:06)

Kandysku, smekam pred tebou...:-) no nemluvil o tom, ale myslel, sorry, nějak se mi zavařila "vysvětlovací" mozková hemisféra. Ale asi bude nejlepší, když se k tomu vyjádří přímo autor:-)

Honza (Čt, 24. 6. 2010 - 05:06)

Kandysku, smekam pred tebou klobouk!

Hazdrubal napsal: "Předvádí se však stále ráda. Nosí na kotníku náramek/řetízek o němž jsme přesvědčeni, že je to znak jisté volnosti a svolnosti. Zároveň to manžela, pokud jde s ní identifikuje do role "paroháče". Máte podobné vysvětlení, zkušenosti pro řetízek na kotníku ?"

Ja at ctu jak ctu, tak nikde v tom textu nevidim, ze "on nemluvil o řetízku na noze, ale měl na mysli řetízek se speciálním přívěskem, kde jsou vidět označení dvou mužů a jedné ženy".

Kandýsek (St, 23. 6. 2010 - 11:06)

To Honza: já se vám nechci...Jsem to nenapsal jasně, nemyslel jakýkoliv řetízek na noze ale řetízek na nohu s tím přívěskem. Tak snad teď už jsem to zvládl:-)

Kandýsek (St, 23. 6. 2010 - 11:06)

Hazdrubale, o nakotniku v...To Honza: já se vám nechci motat do diskuse, ale on nemluvil o řetízku na noze, ale měl na mysli řetízek se speciálním přívěskem, kde jsou vidět označení dvou mužů a jedné ženy, teda se aspoň domnívám, kdesi jsem viděl odkaz na webu.

Honza (St, 23. 6. 2010 - 02:06)

Ahoj, hezké stránky,...Hazdrubale, o nakotniku v tomto vyznamu jste mozna presvedceni vy dva, ale jinak to nic podobnyho neznamena a je to jen v tvy hlave.
Plno holek/zen nosi retizek na kotniku zcela bez nakyho kandaulistickyho vyznamu a uprimne by se divily kdyby se dovedely, ze to z jejich manzela dela parohace.
Uzivejte si to s manzelkou jak chcete a vzrusujte se tou predstavou, ale nesir tady bludy.

Honza (St, 23. 6. 2010 - 02:06)

Ahoj, hezké stránky,...Hazdrubale, o nakotniku v tomto vyznamu jste mozna presvedceni vy dva, ale jinak to nic podobnyho neznamena a je to jen v tvy hlave.
Plno holek/zen nosi retizek na kotniku zcela bez nakyho kandaulistickyho vyznamu a uprimne by se divily kdyby se dovedely, ze to z jejich manzela dela parohace.
Uzivejte si to s manzelkou jak chcete a vzrusujte se tou predstavou, ale nesir tady bludy.

Jan (St, 23. 6. 2010 - 00:06)

Hledám kandaulistu nebo muže s pochopením pro tuto vlastnost, který by svedl mou manželku. Napište mi prosím na [email protected]

Lou (Pá, 18. 6. 2010 - 17:06)

Hospodin tě vidí a rmoutí...Neboj se nic, já po každém čísle odříkám nejméně třicet Zdrávasů. To by snad mohlo jako pokání stačit. A kolikrát mi partnerka na závěr akce řekne: No pozdrav pánbůh.

IGNACIUS-HOSPO (Čt, 17. 6. 2010 - 00:06)

Milý Ignacie, jsem velmi...Hospodin tě vidí a rmoutí se,ty uličníku!

Lou (St, 16. 6. 2010 - 17:06)

Ze se Boha nebojite!
Jen...Milý Ignacie, jsem velmi rád, že bdíš nad mou hříšnou duší a já mám proto čas se věnovat prasárnám. :)

savanah (St, 16. 6. 2010 - 17:06)

Ze se Boha nebojite!
Jen...Aleluja!

IGNACIUS-HOSPOD (St, 16. 6. 2010 - 09:06)

Ze se Boha nebojite!
Jen same smilstvo, necudnosti a rozlicne bakchanalie.
Ale on uz se na to Hospodin nebude dlouho divat.
Apokalypsa je blizko!
Čtěte traktáty mistra Henryka Laholy.
Ticha modlitba budiz vam utechou.

hazdrubal (Út, 15. 6. 2010 - 08:06)

Ahoj, hezké stránky, kvalifikovaná (dle mého názoru) diskuze. Máme s manželkou praktické zkušenosti s tématikou (je nám lehce přes 40 let). Bohužel v poslední době žena vždy nalezne nějakou výmluvu "proč ne". Předvádí se však stále ráda. Nosí na kotníku náramek/řetízek o němž jsme přesvědčeni, že je to znak jisté volnosti a svolnosti. Zároveň to manžela, pokud jde s ní identifikuje do role "paroháče". Máte podobné vysvětlení, zkušenosti pro řetízek na kotníku ?

m.c. (Po, 14. 6. 2010 - 19:06)

vyskusali sme to s manzelkou a je to najlepsi sex, aky som kedy zazil.najprv nechapala co to od nej vyzadujem a myslela si ze ju skusam. trvalo to dlho, kym som ju presvedcil a pomohla mi k tomu stranka:www. kandaulista.info

padrezo (Po, 14. 6. 2010 - 19:06)

je to presne tak, ako pise lars

martin (Po, 14. 6. 2010 - 17:06)

nedavno sme boli s manzelkou...Ahoj Ivoši, ...no divné by bylo, kdyby šla tvá žena do té vířivky oblečená... U nás se v sauně nechodí v plavkách... Jít oblečený do sauny, to je jako cucat bombón v obalu... nemá to účinek... plavky a ručníky jsou pro pokrytce, kteří si myslí, že se narodili s kulichem na hlavě...

lars (Ne, 13. 6. 2010 - 20:06)

Absolutny suhlas s Jirkom. Zenska sexualita je najkrajsia cast sexu a kandaulizmus je nadherne spestrenie sexualneho zivota, ak je to vnimane ako spolocna tuzba, teda nie to, ze jeden z partnerov nerozumie tomu, co ten druhy chce ale chce mu vyhoviet aby ho nestratil. Neskusali sme to este v praxi ale so zenou sa posledny rok bavime ake by to bolo mat o par rokov rodinneho priatela na sex, uz len tie samotne debaty priniesli tolko vzrusenia do nasho sexu.

Najde se v Ostravě manželský pár/bi,nejlépe XXXL postav (není podmínkou) ,který by uvítal přítomnost muže-čtyřicátníka XXXL postavy,při svých erotických hrátkách? Rád se dívám a jsem ochoten při vašem sexu muže i ženu orálně uspokojit - až do konce. Nebo,vystříkanou ženu vylízat a jazykem do sucha očistit mužův penis. I jakékoliv jiné,obdobné erotické scénáře jsou možné. Fantazie mě nechybí,nebráním se ničemu,rozhodně nejsem puritán. Pouze Ostrava.

[email protected]

Jirka (Ne, 13. 6. 2010 - 08:06)

Přesně tak, dotyčnému asi nedošlo že poskytnutí maximálního vzrušení partnerky je
nade vše, sendvič je asi taky pro něj cizí pojem.Prostě některé ženy to mají rády a pro partnerá je vzrušující právě ta žena.

Reklama

Přidat komentář